Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #2596
    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Hahaa TÄNAN ....tahtsin siia just kiruma ja kiitlema tulla. Kiruda seda, et jooksin täna 12 eurtsi alla EV ja rõõmustada selle üle, et hittisin milsetone käe ning sain 266 doltsi kontole juurde. Nüüd bankroll 555 eurtsi (oleks 600 aga eelmine kuu olin sunnitud 50 eurtsi välja kandma, (EDIT: olid pakilised, ettenägematud ja edasilükkamatud kulutused). Tea, kas võiks kolida NL16 või jätkata ikkagi NL10s, kus oleks nüüd ruumi laiutada.

    Umbe kobistamine oli tegelt, olin juba kõikidesse laudadesse, kaasaarvatud milestone lauda "sit out next BB" pannud ja siis hüppas kastike ette, teatega et võidan minimaalselt 177 doltsi. Mnjah, kahju, et oma A7 ära ei hittinud, oleks saanud topelt plus kogu lauas oleva raha.
    Aga noh, hää meel on ikka :)

    P.S Thanx, Pokerstars :)
    Last edited by Nozzu; 12.06.13, 17:33.

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #2597
      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

      tule nl25...

      Comment

      • Konso
        Grinder
        • Nov 2009
        • 936

        #2598
        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

        palju käsi NL10 on ja mitu BB/100?

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #2599
          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

          Algselt postitas Konso Vaata postitust
          palju käsi NL10 on ja mitu BB/100?
          84448 kätt ja 1.71/100 Ei biidi :S

          Comment

          • p0l1
            Grinder
            • Jan 2011
            • 581

            #2600
            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

            1/2 osa maast leitud raha eest võiks oma mängu arendada, ilmselt kelleegagi, kellega parem tulemus/klapp on tulnud.

            Teine osa võiks jääda br tarbeks.

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #2601
              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

              Jahtisin kah eile 100 000 doltsi. Aga jooksin hoopis 20 eurtsi alla EV ja jäin 5 eurtsiga miinusesse. See eest sain aga vajaliku ja väärt kogemuse millest edaspidi võib tulu tõusta: 3 tundi ja 15 minutit järjest laudades - nii pikalt pole ma eales varem korraga mänginud. Nüüd nägin ära, et pole hullu midagi - täiesti mängitav ja võib teinekordki lasta.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #2602
                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                Aga sa ei lase.

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #2603
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                  Algselt postitas alaska Vaata postitust
                  Aga sa ei lase.
                  Provotseerid? :)

                  25 euri vahele, et lasen viis tundi järjest :P
                  Last edited by Nozzu; 14.06.13, 11:30.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #2604
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                    Kui sa 5h järjest laseksid, siis oleks 25 euri varsti su tunniteenistus.:-)

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #2605
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      Kui sa 5h järjest laseksid, siis oleks 25 euri varsti su tunniteenistus.:-)
                      Hmm....see motiveerib küll :)

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #2606
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                        Laupäeva hilisõhtul tegi isand Konso mulle koolitust cascades mängimise vallas. Esiti viskas juhtme korralikult puntrasse ning tundus suht võimatu. Oleks omal käel proovinud, oleks kindlalt loobunud ja lauad tilesse laotanud. Aga nüüd, mentori valvsa pilgu all, ei saanud ju alla anda.
                        Ja hea, et ei saanud, tunnise ühissessi lõpuks olin juba enam-vähem harjunud. Pühapäeva õhtul kaskaaditasin juba iseseisvalt ning liikusin kohe kuuelt laualt kaheksale. Võiks vist isegi veel paar lauda lisaks võtta kuna niimoodi, kui need lauad seal ees plingivad, ei muuda paar lauda siia-sinna suurt midagi.

                        Jooksin muidugi jälle 10 eurtsiga alla EV. Standard juba. Mis me eile Konsoga vaatasimegi, alates aprilli keskpaigast, mil meie esimene ühisess oli, peaks ma olema võitnud 124 doltsi aga olen võitnud ainult 4. Oli vist nii, täpselt ei mäleta kah.

                        Hea on aga see, et statid on läinud paremaks ja enam vähem samasugused nagu Konsol endalgi. Tõsi, nagu ma ka kahtlustasin, siis 3bet ja squeeze on veel tsipa madalad. Aga noh, teeme tööd, anname volüümi ja ehk saab asja.

                        Konsole taaskord kiitus ja tänusõnad rivi ees.
                        Ning tervitused võitleja Dafuqile kellega eile koos laudades fishidele säru tegime.
                        Last edited by Nozzu; 17.06.13, 08:09.

                        Comment

                        • vilistaja
                          Jube Noob
                          • Nov 2009
                          • 148

                          #2607
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                          Viitsid äkki seletada ka natukene seda cascadis mängimise tehnoloogiat? Siiani ise ka ainult tiles mänginud ja tunnen, et laudu võiks juurde võtta, aga ei mahu kuhugi.

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #2608
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                            Algselt postitas vilistaja Vaata postitust
                            Viitsid äkki seletada ka natukene seda cascadis mängimise tehnoloogiat? Siiani ise ka ainult tiles mänginud ja tunnen, et laudu võiks juurde võtta, aga ei mahu kuhugi.
                            Aga tee nii, et ava standard suuruses 6 lauda. See tavaline suurus, millega näiteks turna laua avab. Pane kerge overlayga kahte ritta ja save custom layout, siis stackib ülejäänud lauad lihtsalt samamoodi otsa sinna. Et siis kahe või kolme kihi peale kokku mingi 10 kuni 15 lauda ja normal suuruses.

                            Comment

                            • Konso
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 936

                              #2609
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                              tehnoloogia on lihtne, pressid aga ctrl+0 ja valmis :D

                              Comment

                              • vilistaja
                                Jube Noob
                                • Nov 2009
                                • 148

                                #2610
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                                tehnoloogia on lihtne, pressid aga ctrl+0 ja valmis :D
                                Actioniga laudu välja ka tõstad või ei?

                                Comment

                                Working...