Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #2641
    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    sul volüüm parem kui mul see kuu :) Vähemalt hetkel veel. Nii palju kui sind näinud olen, siis siiralt soovitan laudu valida paremini kus mängid. Samade käte arvuga oleksid tõenäoliselt mingi 50$ rohkem teeninud.

    Comment

    • Konso
      Grinder
      • Nov 2009
      • 936

      #2642
      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

      1,9 ringis oleks normaalne 4bet.

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #2643
        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

        Lugesin just Xavi päevikut, kus ta mainis ka minu tagasihoidliku päevaraamatut. Tore, et mu liiva jooksnud päevik veel midagi pakub:)
        Tegelt oleks soov ja lausa vajadus seda intensiivsemalt täita (lootuses mängu parandada, kuna iseseisev õpe on kah tahaplaanile jäänud). Siin eelmine nädal mõtlesingi, et hea küll, niigi palju võiks teha, et postitan sessi jooksul enim kaotanud ja võitnud käed. Ehkki neil cooleritel tavaliselt mingit harivat lisaväärtust ei ole, kasvataks need ehk uuesti harjumsut päevikut täita.

        Aga...kui olen igaõhtuse (jah, reeglina saan ikka iga päev lauad lahti nii tunniks, pooleteistkümneks) sessi lõpetanud, on kell juba no nii üksteist, pool kaksteist. Ja siis tundub, et äkki oleks mõistlik ikkagi arvutist korra veel nina välja pista ja naiskaga kah paar sõna rääkida. Ja nii ta läheb.
        Saaks mingi lihtsa nipiga konkreetse käe history kiiresti koos stattidega kuhugi pilve kopeerida, et siis tööjuures järgmine päev see juba foorumisse postitada ja lahata, siis saaks ehk asjast asja.

        Teab keegi mingit retsepti?

        P.S Vaatamata sellele, et pole saanud õppimisele enam rõhku panna, pole mäng õnneks veel koost lagunenud ja sujub praegu kenasti. Elan vanast rasvast ja katsun juurutada neid tarkusi, mis ma siit saanud olen: julgemalt 3bettida, stiilida, floatida, 4bettida.
        Rahalises mõttes nii head kuud pole mul vist sel aastal olnudki kui praegu. Aga noh, kuu pole veel läbi - eks ma nüüd selle suurustamise eest saan ketuka kah.
        Last edited by Nozzu; 19.09.13, 14:32.

        Comment

        • p0l1
          Grinder
          • Jan 2011
          • 581

          #2644
          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

          "Teab keegi mingit retsepti?" - dropbox on läbi käinud, vaata varasemaid teemasid. Olen vahest kasutanud screenshote.

          Proovi ikka volüümi kasvatada varasemaga võrreldes, kui asjad lähevad hästi. Absoluutsed numbrid ei ole olulised - ürita enda varasemaid näitajaid parandada.

          50 h kuus on võimalik ka ilusaid graafikuid näidata ja endaga rahul olla.
          Last edited by p0l1; 19.09.13, 14:58.

          Comment

          • Ints
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1216

            #2645
            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

            minu arust Rage majandas selle asja dropboxi kuidagi.

            Comment

            • Xavi
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2012
              • 346

              #2646
              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

              Mõtlesingi, et miks niikaua Sa siin kirjutanud pole. Minu arust on mul Sinult palju õppida ja siin päevikus on teised neid tarkusi ikka ohtralt jaganud. Ja samamoodi tunnen, et need suurimad potid, mis ma sessiga kaotan...polegi väga mõtet enda päevikusse panna. puhas oma lollus, või sis tõesti set vs set, või vastane riveriga võidu. nende puhul pole midagi väga teha. Seda puhast oma lollust tuleb ravida:) aga edu ja kui aega sis postita ikka:) ps, google gmailil on drive funktsioon, kuhu mina väikseid faile olen pannud. hea ühest kohast teise saada.

              Comment

              • Konso
                Grinder
                • Nov 2009
                • 936

                #2647
                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                publikum nõuab graafikut

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #2648
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                  Hahaa....läkski nii nagu ma ennustasin. Ehk pärast enda õhku täis tõmbamist sain põlvega munadesse. Kahe viimase sessiga haihtus praktiliselt kogu selle kuu jooksul kokku kraabitu.

                  Suurema hävingu sain täna: -27 eurtsi.
                  Suurimad kaotanud käed kõik KKdega. Põhidamage tuli KK vs AA ja KK mis riveriks muutus majaks ja kaotas nelikule :). A selle viimase kaotuse rahad jäid vähemalt kodumaale :). Tervitused larryle

                  Publiku tungivale soovile vastu tulles, siit siis graph:




                  Ehk kõik on jälle normalno. Nii, umbes 10-15 eurtsi olen NL10s suutnud igakuiselt kokku ajada :)

                  P.S Kurat, naika ei usu, et coolerid :D "Ja-jaa, alati on kõik teised süüdi."
                  Last edited by Nozzu; 23.09.13, 22:08.

                  Comment

                  • Konso
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 936

                    #2649
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                    Viska vahelduseks kogu nl10 graph kah koos EV joonega. Sul on volüümi probleemid nagu ikka. Mõni mees teeb kuuga sama palju käsi kui sina aastaga ja ikka satub sisse mõni BE kuu.

                    Comment

                    • Majandaja
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 2133

                      #2650
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                      Kuule Nozzu, kaua ma Sind seal NL16 ootan, et koos NL100+ kiirelt liikuda?

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #2651
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                        Heh, majandaja, kusjuures jah, ma juba paar päeva tagasi mõtlesin, et nii, järgmine kuu saab ehk koos majandajaga NL16 lammutada. Tegelt saaks vist juba rolli mõttes praegugi, mingi 530 eurtsi kontol. Aga on plaan mitte enne tulla kui 600 eurtsi täis.
                        Tänane päev muidugi näitas, et võib veel üks pool aastat minna :D

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #2652
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                          Graafikul pole viga. Veel paar päeva tagasi olin nö tipus.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #2653
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                            tervitan vastu ka

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #2654
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                              Paramparaa ja hopsassaa...kuu ikka miinusesse ei põrutanud. Tulin langusest välja ja võitsin 11 eurtsi tagasi. Ilma, et oleks preflopis rahasid sisse saanud või kedagi ära stäkkinud. Lihtsalt, kaart jooksis kenasti ja mängisn ka agressiivsemalt kui tavaliselt. Nojah, kui kaart jookseb hästi, oleme me kõik Phil Iveyd :)

                              Sess jäi muidugi lühikeseks, 329 kätt, aga... bla-bla, täna kah oleks koslepit saanud, oleks emotsionaalselt äkki põdema jäänud...bla-bla. Ahh, ma ajan koguaeg seda jura...result oriented, emotional biatch.

                              Comment

                              • Ints
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1216

                                #2655
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                                Selle 600 euriga võid kivinäoga tegelt nl25 shoti ka võtta

                                Comment

                                Working...