Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #2566
    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    kahju :(
    Pole hullu. Ise tunnen end pigem kavalana, et siukse asja välja mõtlesin :)

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #2567
      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

      Taandareng imo. Sul on kõik võimalused, et vaikselt oma BR kasvatada aga loobud sellest ja hakkad Nl5 cash outima iga kuu 30-50$?
      Igatahes soovitan mitte teha ebavajalike cashoute, hiljem tunned ise rõõmu palju rohkem kui need Nl5 cash outid korrutad kümnega.
      Ma liigun kasvõi teosammul aga mul on siht silme ees, et ühel päeval ma olen vähemalt NL100 regular, seda muidugi juhul kui online pokker ennem välja ei sure, aga seniks no cash outs!

      Comment

      • Jäämees
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1182

        #2568
        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

        Pointless cashouts. Ja su sample ikka liiga väike, et midagi otsustada

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #2569
          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

          Võitev oled ju ja normal graafikud.
          Kuna sa oled mingi aasta+ mänginud vähem käsi kui keskmine microreg kuus siis tundubki sulle, et midagi on mäda, aga tegelikult on ainult volüümi taga asi kinni.

          Comment

          • Konso
            Grinder
            • Nov 2009
            • 936

            #2570
            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

            imemehega nõus, anna volüümi. Kui vaja võib su mängu täna/homme õhtul üle vaadata.

            Comment

            • Jäämees
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1182

              #2571
              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

              Algselt postitas Konso Vaata postitust
              imemehega nõus, anna volüümi. Kui vaja võib su mängu täna/homme õhtul üle vaadata.
              Lol j0hnnyle uus nickname Eesti keelses kuues...

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #2572
                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                OK, once again...veensite mu ümber, jätkan NL10s. Eks see alla kolimine selline emotsiooni või paanika pealt tehtud otsus oli. Väljapääsu otsimine.
                Krt, emona on ikka raske pokkerit mägida. Ükspäev juubeldad ja lood endale illusioone, mõni teine päev jälle on maailm must, nii must. Aga noh, nagu kusagil öeldi, palju tunda on parem kui üldse mitte tunda. Tegelt on mul, kes ma mingil eluperioodil kannatasin paanikahäirete käes, selle väitega raske leppida. A see selleks :)

                Comment

                • nocaring
                  Räme Fish
                  • Jun 2011
                  • 24

                  #2573
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                  Kuna sul on töö olemas, siis viimase asjana peaks mõtlema väljamaksmisele. Pigem kui tahad kaval olla siis no cashout enne nl 25te

                  Comment

                  • Jäämees
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1182

                    #2574
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                    Ikkagi probleem on sul selles, et ei ole volüümi

                    Kui su 1 sess on 250 kätt või 2500 kätt - see psühholoogiliselt ei muuda midagi. Kui paned 10x sessi 250 kätte downerit on tunne põhimõtteliselt sama hävitav kui 10x 2500 kätt panna downerit. See aja jaotus sesside peale jääb samaks vahe on ainult käte arvus ja numbrites...

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #2575
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                      nozzu, kui mõlemad limiidid kokku panna, siis mis su hourly tuleb?

                      Comment

                      • SANGPOMM
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2010
                        • 479

                        #2576
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                        peaks umbes 1,2€+rb/boonus. Paranda mind nozzzu :)

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #2577
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                          Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
                          peaks umbes 1,2€+rb/boonus. Paranda mind nozzzu :)
                          Õhtul kodus kontrollin. Ise kahtlustan küll, et jääb alla euro see tunniteenistus.

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #2578
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                            Jap, paraku oli mul õigus. NL5 ja NL10 koos annab tunnitasuks 0.55 eurtsi.
                            Ainult NL5 on 0.80 eurtsi tunnis ja ainult NL10 on 0.40 euri tunnis.

                            Mnjaa, nii võib nälga jääda.

                            Comment

                            • Jäämees
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1182

                              #2579
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                              Mingit bensu raha nii ei tule...

                              Hakka multi tablema D:

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #2580
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                                Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                                Mingit bensu raha nii ei tule...

                                Hakka multi tablema D:
                                mitu kilomeetrit tunnis :)

                                Comment

                                Working...