Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]
Ma täna just venelaste sitel vaatasin ühte venda, kes tavaline shortstackker ja tüüp on viitsinud 4 ja pool miljonit kätt raha auku kühveldada. Lõpp küll oli BE
Tee kasvõi pool õiget otsust, kui Pastilaaga kokkuleppele saad, kasvõi üheks tunniks. Kui nii suure osa oma rollist ära plekid, siis võtad intensiivsemalt ka ja imed ise valuet välja.
Ma küll siiani vilistan koha peal kummi cahsouti probleemide tõttu + tilt, aga kokku tegime pastilaaga 3 tunni asemel ühe 1,5h sessi ning hiljem tüütasin skypes üksikute HH-dega tihti. Ongi kuidagi see sess tegemata jäänud, ning pole hande ka viimasel ajal uurinud, aga abi oli ikka meeletu. Enne muidugi tegin video ka mängust selle sessi jaoks. Ning terve selle sessi trükkisin ta juttu märksõnadega üles. Ainuüksi tableselect oli mul näiteks täiesti mööda, kuna ainult players per floppi vaatasin + korjasin rege vasakule, et saaks blinde stealida, mis olid suht ainukesed kriteeriumid.
Winrate nüüd enamvähem normal vähemalt, kui ei tilta. Iseasi, millal õnnestub decent roll kobistada ja/või mitte cahsoutida.
Kokkuvõttes, sa teed endale räige teene, kui väheke panustad endasse. Kui ma saaks muud asjad jooksma, siis ma nii debiilset mängu, kui pokker, ei mängikski. Raha võitmine plus mõned huvitavad situatsioonid on suht ainuke positiivne külg imo + iga sent on aus raha ses suhtes, et kellegi käest raasukese haaval endale kangutatud. Aga kui kümmet euri edasi tagasi veeretada nädala kaupa aegluubis, siis pigem pühendaks sama aja mingi keele õppesse või nokitseks kuuris ja teeks oma kätega midagi.
Ma täna just venelaste sitel vaatasin ühte venda, kes tavaline shortstackker ja tüüp on viitsinud 4 ja pool miljonit kätt raha auku kühveldada. Lõpp küll oli BE
Tee kasvõi pool õiget otsust, kui Pastilaaga kokkuleppele saad, kasvõi üheks tunniks. Kui nii suure osa oma rollist ära plekid, siis võtad intensiivsemalt ka ja imed ise valuet välja.
Ma küll siiani vilistan koha peal kummi cahsouti probleemide tõttu + tilt, aga kokku tegime pastilaaga 3 tunni asemel ühe 1,5h sessi ning hiljem tüütasin skypes üksikute HH-dega tihti. Ongi kuidagi see sess tegemata jäänud, ning pole hande ka viimasel ajal uurinud, aga abi oli ikka meeletu. Enne muidugi tegin video ka mängust selle sessi jaoks. Ning terve selle sessi trükkisin ta juttu märksõnadega üles. Ainuüksi tableselect oli mul näiteks täiesti mööda, kuna ainult players per floppi vaatasin + korjasin rege vasakule, et saaks blinde stealida, mis olid suht ainukesed kriteeriumid.
Winrate nüüd enamvähem normal vähemalt, kui ei tilta. Iseasi, millal õnnestub decent roll kobistada ja/või mitte cahsoutida.
Kokkuvõttes, sa teed endale räige teene, kui väheke panustad endasse. Kui ma saaks muud asjad jooksma, siis ma nii debiilset mängu, kui pokker, ei mängikski. Raha võitmine plus mõned huvitavad situatsioonid on suht ainuke positiivne külg imo + iga sent on aus raha ses suhtes, et kellegi käest raasukese haaval endale kangutatud. Aga kui kümmet euri edasi tagasi veeretada nädala kaupa aegluubis, siis pigem pühendaks sama aja mingi keele õppesse või nokitseks kuuris ja teeks oma kätega midagi.
Comment