Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2551
    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Wd !

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #2552
      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

      Mis sa seda pokkerit üldse punnid, siin ei ole midagi sulle. Näha on, et sa oled millekski muuks loodud.

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #2553
        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

        Algselt postitas alaska Vaata postitust
        Mis sa seda pokkerit üldse punnid, siin ei ole midagi sulle. Näha on, et sa oled millekski muuks loodud.
        Bööh...mu pokkerikontol on praegu ja enamasti rohkem numbreid kui mu pangakontol. Ja kuni see hobi väga kulukaks ei lähe vaid vastupidi, midagi sisse toob, siis miks mitte sellega tegeleda. Kui ma mingit arvutimängu mängin (varem võisin seda tundide ja päevade kaupa teha), tekivad mul motivatsiooniprobleemid: hea küll tapan selle kolli ära, lähen sinna tunnelisse, saan ägeda mõõga, tapan veel kolm kolli, saan leveli juurda aga - milleks see kõik? Pokkeris mul selliseid küsimusi ei teki.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #2554
          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

          Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
          Ja kuni see hobi väga kulukaks ei lähe vaid vastupidi, midagi sisse toob, siis miks mitte sellega tegeleda. Kui ma mingit arvutimängu mängin (varem võisin seda tundide ja päevade kaupa teha), tekivad mul motivatsiooniprobleemid: hea küll tapan selle kolli ära, lähen sinna tunnelisse, saan ägeda mõõga, tapan veel kolm kolli, saan leveli juurda aga - milleks see kõik? Pokkeris mul selliseid küsimusi ei teki.
          exactly my 2 cents

          Vanasti ka mängisin meelelahutuseks mingeid rollikaid või rallimänge või fps'isid, nüüd rahuldab pokker meelelahutuse + ikkagi mõne kopika annab juurde ja ise ka mingi hetk veidi arened..

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #2555
            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

            Lahe, just siis, kui olen pärast 20 eurost miinuspäeva tagasi pinnale roninud ja kuu plussi saanud, saan veerand tunni jooksul 70/30 tegelaste käest kaks sellist kaotust.


            $0.05/$0.10 No Limit Holdem
            7 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG Player1 ($26.84) 268bb
            UTG+1 Player2 ($10) 100bb
            MP Player3 ($10.05) 101bb
            CO Player5 ($11.59) 116bb
            BTN Player6 ($10) 100bb
            SB Player7 ($10) 100bb
            BB Nozzu ($10) 100bb

            Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Nozzu is BB K K
            2 folds, Player3 raises to $0.20, 3 folds, Nozzu raises to $1, Player3 calls $0.80

            Flop: 6 3 3 ($2.05, 2 players)
            Nozzu bets $1.60, Player3 goes all-in $9.05, Nozzu calls $7.40

            Turn: 9 ($20.05, 2 players, 1 all-in)

            River: J ($20.05, 2 players, 1 all-in)

            Final Pot: $20.05
            Player3 shows
            9 7
            Nozzu shows
            K K

            Player3 wins $19.25 (net +$9.20)

            Nozzu lost $10


            $0.05/$0.10 No Limit Holdem
            8 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG Player1 ($10) 100bb
            UTG+1 Nozzu ($10) 100bb
            MP1 Player3 ($10.45) 105bb
            MP2 Player5 ($5.89) 59bb
            CO Player6 ($11.15) 112bb
            BTN Player7 ($4.65) 47bb
            SB Player8 ($4) 40bb
            BB Player9 ($5) 50bb

            Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is UTG+1 Q Q
            1 fold, Nozzu raises to $0.30, 1 fold, Player5 calls $0.30, 4 folds

            Flop: 10 5 10 ($0.75, 2 players)
            Nozzu bets $0.60, Player5 goes all-in $5.59, Nozzu calls $4.99

            Turn: 3 ($11.93, 2 players, 1 all-in)

            River: K ($11.93, 2 players, 1 all-in)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Kass peal ja lauad kinni. Veits tahaks ropendada kah aga siin ei hakka.

            Tegelt olen endaga rahul, et neil floppidel ära callisin. Täpselt selline lüke mida fish võiks teha mastitõmbe või lihtsalt kõvatamise pärast kui ta millelegi pihta ei ole saanud (et laud oli paardunud, siis tripse ei peljanud). Homme teen jälle nii.
            Last edited by Nozzu; 15.05.13, 22:37.

            Comment

            • adam_q
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1453

              #2556
              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

              Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
              Organiseerima peldiku ehitamise, telgi püstitamise, tulevalve ja muu seesuguse.
              tulevalve kõlab midagi taolist umbes nagu käbide korjamine

              Comment

              • ivar866
                Grinder
                • Oct 2012
                • 776

                #2557
                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                head mängu tegid, et ilusti ära callisid.

                Comment

                • Matu
                  FPP Pro
                  • Aug 2009
                  • 284

                  #2558
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                  mis selles mastitõmbega käes siis nii vale on?

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #2559
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                    Kas pokker pakub tõesti teile vähemalt samahead meelelahutust kui nt mingi Skyrim?

                    Comment

                    • redddman10
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 703

                      #2560
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Kas pokker pakub tõesti teile vähemalt samahead meelelahutust kui nt mingi Skyrim?
                      eip:D

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #2561
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Kas pokker pakub tõesti teile vähemalt samahead meelelahutust kui nt mingi Skyrim?
                        peaaegu.. ma olen mõeld, et GTA V tahaks ükskord ära proovida, aga pole aega seda mängida, tean et kui ära installin siis istun tunde seal taga, naine kuri ja ise ka tunnen, et raisatud aeg vms.. pokkerit lasen üldiselt 1-2h ja siis rahul, tagasi igapäeva rutiini..
                        Last edited by Rage; 16.05.13, 12:07.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #2562
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                          IV ikka, V alles tulemas

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #2563
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Kas pokker pakub tõesti teile vähemalt samahead meelelahutust kui nt mingi Skyrim?
                            Mina mängiks pigem pokkerit :D Vabsee ei meeldi arvuti mängud enam :/

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #2564
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                              Johtuvalt sellest, et suvel onchillimiseks ja bensiini ostmiseks natuke lisaraha vaja, otsustasin bankrolli külmutada, ehk mitte kõrgemate limiitide poole pürgida, vaid võtta kõik mis kuu jooksul teenin, välja.
                              Et aga sellega mitte bankrolli ohtu seada, liikusin alla, NL5te. Limiidis liikusin alla ka seetõttu, et ei suuda NL10s kasumit näidata. See kuu jätkuvalt nullis omadega. Tõsi, jooksen hetkel küll 30 eurtsi alla EV aga ikkagi...näib, et suudan NL5s, kus mu winrate kõrgem, rohkem teenida.

                              NL5 all hands


                              NL10 all hands




                              Hmm, enne selle otsuse tegemist polnud ma tegelikult graafikuid võrrelnud. Winrate on küll selgelt NL5s parem aga summaliselt nagu vahet ei tulegi. Samas NL10s on pea kaks korda rohkem käsi. Nii, et tundub, et kärmelt lisaraha teenimiseks on NL5 ikkagi parem. + veel see, mis ma algul kirjutasin, et NL5st kasumi väljavõtmiseks on mu bankroll piisavalt suur.

                              Eks siis sügisel saa uuesti NL10sse rassima minna.

                              Vot sellised mõtted ja plaanid.

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #2565
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                                kahju :(

                                Comment

                                Working...