Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #1891
    Re: I had to get the fuck out of this town

    Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Seoses väga teravaks läinud olukorraga kodus, ei ole viimased nädal aega või kauemgi mängida saanud/suutnud. Veelgi enam, võtsin puhkuse välja ning põrutan paari päeva pärast häälega Euroopasse. Asjade ja elu üle järgi mõtlema. Ennast kaotama ja leidma.
    Loodetavasti sobib L.Prantsusmaal asuv Taize klooster selleks otstarbeks.

    Mis, kus ja kuidas edasi - ei tea veel.

    Aga usutavasti kõik laabub ning suve teises pooles naasen kodumaale, pere ja pokkerilaudade juurde.
    Põgened probleemide eest?
    Fakt on see ( PALUN VABANDUST VÄLJENDUSE EEST): Sa oled pussy nii kodus kui ka pokkerilauas.
    Kui naisega asjad ei klapi, siis tuleb ikka ära lõpetada seda teema. Kuna endal ka väike laps, siis tean kui raske tegelt see lahkuminek võib olla aga this is the life. Laps kannatab igatepidi.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #1892
      Re: I had to get the fuck out of this town

      Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
      Sa oled pussy nii kodus kui ka pokkerilauas.
      Vähemalt ei jäta ta poolearulise muljet, kes igas teemas laliseb.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • viki
        Grinder
        • Apr 2010
        • 893

        #1893
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Mulle Nozzu päevik väga meeldib.Vahel võtsin ainult sellepärast foorumi õhtul lahti,et näha kuidas härral läheb.Edu!

        Comment

        • mikk2468
          Vana Tegija
          • Nov 2009
          • 1039

          #1894
          Re: I had to get the fuck out of this town

          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
          Vähemalt ei jäta ta poolearulise muljet, kes igas teemas laliseb.
          +1

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #1895
            Re: I had to get the fuck out of this town

            bon vojage nozzu!


            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
            this is the life
            ei ole asjad päris nii. this is your life.

            Comment

            • Loksutaja
              Õpihimuline Mängur
              • Jun 2010
              • 448

              #1896
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              OT:

              krt backdoor sul need backdoorid otsa ei hakka juba lõppema?

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #1897
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Backdoor paneb liiga otse, aga tõesti probleemide eest põgenemine pole kunagi lahendus. Aga loodan Nozzu, et leiad, mis sa otsid. GL.

                Comment

                • eluvaatleja
                  Jube Noob
                  • Nov 2010
                  • 135

                  #1898
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat



                  ja enne kui teele asud, võta kaasa üks tänapäeva elust mõtlema panev suurepärane raamat:

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #1899
                    Re: I had to get the fuck out of this town

                    Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                    Fakt on see ( PALUN VABANDUST VÄLJENDUSE EEST): Sa oled pussy nii kodus kui ka pokkerilauas.
                    Öölampi endiselt kasutad ikka, et kollid ei tuleks?

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #1900
                      Re: I had to get the fuck out of this town

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Öölampi endiselt kasutad ikka, et kollid ei tuleks?
                      See puutub küll nüüd täiega teemasse muidugi aga aus vastus oleks EI. No ma imetlen sind kui sul ei võtaks korraks seest jahedaks kui keset tööd muudab telekas kanalit ja läheb volume põhja või ntx väljalülitatud läppar hakkab laulma. St. Ma pole käskinud kellegil uskuda mu jutte ega panna kedagi uskuma vaime or somt. Kirjutasin oma story ja jah päev-2 oli üsna veider oma kodus liigelda peale selliseid sündmusi.
                      --

                      Mulle on alati Nozzu meeldinud kuid võimutseva naise eest, kodust minema joosta laiamaailma pisar silmis tundub siiski natuke kahtlane kuigi sa täisealine. Ma ei ütle sulle mida teha vaid lihtsalt milleks põgeneda probleemide eest?? Lõpeta suhe ära kui omavahel läbi ei saa ja tõmba joon peale. Siis mine laiamaailma rändama.

                      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                      Vähemalt ei jäta ta poolearulise muljet, kes igas teemas laliseb.
                      +1 :)

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #1901
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Tänud kõigile, kes teele head soovid kaasa andsid. Ja tänud ka neile, kes ettevõtmise kahtluse alla seadsid :)
                        Eks ta ole - päris normaalse inimese käitumine see vast pole. Vastutustundetu ja bla-bla. Aga samuti ei ole see pisar silmis minema jooksmine. Jooksmine küll, seda jah ja minema kah...aga see soov seljakott selga võtta ja maailma vaatama minna istub mul juba ammu sees (aastat viis tagasi kondasin omal käel balkanil: serbia, bosnia ja teised sellised ja vähem sellised kohad :) ), nüüd jõudis lihtsalt kätte soodne aeg kus põhjusi jääda on vähem kui minna.

                        Kõik vajalikud asjad on juba koti kõrvale paika sätitud. Veel täna öösel pakin need kokku ja homme panen minema. Et post oleks sisutihedam, trükin siinkohal ümber oma märkmiku sehkendatud kontrollnimekirja kaasavõetavatest esemetest:

                        Nuga
                        Taskulamp
                        Telk
                        Plastik tass
                        Raamat (Peeter Sauter "Flirt budaga: elust ja tsiklisõidust)
                        Euroopa teede kaart
                        Pass
                        ID kaart
                        Dokumendi tasku
                        Küüne tangid
                        Tikud
                        Tubakas (3 pakki + tarvikud)
                        Fotoaparaat
                        Raha
                        Termokile
                        Märkmik
                        Kirjutusvahendid
                        Dressipluus
                        Trussikud
                        T-särgid
                        Sokid
                        Vihmakeep
                        Hambahari
                        Hambapasta
                        Päikeseprillid
                        Prillitoos
                        WC-paber
                        Shmag (afgaanist toodud pearätt)
                        Plaastrid
                        Valuvaigistid
                        Kell
                        Telefon (laadijaga)
                        MP3 mängija (laadija)
                        Metallist veepudel
                        Magamiskott


                        Peatse nägemise/lugemise/kirjutamiseni

                        Teie Nozzu

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #1902
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Edu!
                          Kui pildid jagamist väärt on, siis võid ka siia neid panna.

                          Comment

                          • Ghost0
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1335

                            #1903
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Good luck!

                            Comment

                            • pokkerisheriff
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 824

                              #1904
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              edu! kirjuta kuskil netikohvikus mõnes euroopa linnakeses aeg-ajalt mõni väike update siia. ja kasuta keskkonnavahetust ka tubakakasutuse (natukene) vähendamiseks kui viitsid ennast piinata.

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #1905
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Kui võimalik, siis eks ma ikka katsun siin vahepeal märku anda kuhu omadega jõudnud olen - nii vaimses kui füüsilises plaanis siis.

                                Mis tubakatarbimisse puutub, siis vahepeal funktsioneerisin kuu aega nii, et päeval tööle tubakat kaasa ei võtnud ja tegin vaid õhtuti ühe kuni paar sigaretti. Seda tänu raamatule "The easy way" mida vist ka siin soovitati. Aga kui nädal tagasi isikliku elu hammasrataste vahele raginal jooksin, siis lõin käega: whats the point. Aga nüüd, nüüd olen suht rõõmus ja rahulik, ning võib-olla tõesti katsun jälle...vähem või mitte üldse suitsetada.
                                Samas ilma tubakata ei julgenud minna - kui ikka jälle peab Poolas rekkameeste baari peldikus magama, siis olgu vähemalt sigaretiski lohutust.

                                Comment

                                Working...