Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #391
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Nüüd härra, laksi korralikult volüümi. Usu mind kui sa suudad palju mängida siis on ka taipupolel suurem hasart coachimiseks. 6000 kätt kuus on suht huumor ja niiviisi jõuad sa NL50 aastaks 2020 :D. Mida rohkem mängid seda vähem reageerid biitidele ja saad eufooriat võitudest mis on ainult +EV ja igasugune scared money tunne kaob ära (kui NL5 üldse scared money olla saab).
    Igal õhtul mingi 2h vähemalt pelada annab 500 kätt päeva jooksul ikka, kui nädalavahetusel ka 1000 kätt lasta siis miinimum 4-tabledes on kuskil 15k käe ringis ikka.
    Niikuinii on varsti: "No money in poker, rake is too high / players too solid" ja kui siit rahalehmast veel viimast tahad võtta siis lükka miski power hit radio tööle ja anna kuuma terve õhtu.
    Õigust räägid.

    Sai siin varemalt lubatud kah, et järgmisest kuust kuus lauda. Kui just kohe mingit kelku ei saa ja neljale tagasi ei koli, siis peaks volüümi saama küll juurde.

    Comment

    • N1x0n
      Jube Noob
      • Jun 2011
      • 155

      #392
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Panin just tähele ,et see sinu -2BI päev oli mul ka räme miinus ..samas ülejäänud päevad plussis :D

      Mingi pühade eri äkki starsi poolt

      Aga hea töö muidu !!!!

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #393
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
        Nüüd härra, laksi korralikult volüümi. Usu mind kui sa suudad palju mängida siis on ka taipupolel suurem hasart coachimiseks.
        Okei. Võtan siis arvesse, et ma selline inimene.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #394
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          tahad väita, et sind coachina ei motiveeri õpilase ambitsioonikus ja püüdlikus?

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #395
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
            tahad väita, et sind coachina ei motiveeri õpilase ambitsioonikus ja püüdlikus?
            Väga ägedalt valid ja ühendad termineid ning kontseptsioone.

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #396
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Ok

              Comment

              • pokkerisheriff
                Grinder
                • Oct 2011
                • 824

                #397
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Maxi - 1, taipupole - 0 :D

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #398
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  suht vastupidi
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #399
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    No seda showd tahaks näha kus Nozzu kuulaks Power hitt raadiot :D

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #400
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                      No seda showd tahaks näha kus Nozzu kuulaks Power hitt raadiot :D
                      Mul on tunne, et Pumper tunneb mind ka väljaspool seda foorumit :)
                      Tõepoolest, pool tundi Powerit ja ma saaks ilmselt insuldi või vähemalt ägeda verejooksu kõrvadest.

                      Comment

                      • pokkerisheriff
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 824

                        #401
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                        suht vastupidi
                        ma arvestasin skoori selle järgi kumb käitus viisakamalt ja proovis teis(t)ele tunnustust ja toetust avaldada, mitte selle järgi kumb kires nagu kukk (petuh) üritades mängida mingit "isa".

                        Comment

                        • redddman10
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 703

                          #402
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          sheriff owning the thread

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #403
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Kui idiootsed nõuanded on midagi, mida tunnustatakse, on mul ainult hea meel, et ma koos Nozzuga teises paadis olen ja vastupidises suunas liigun. Ta on kahjuks või õnneks aga liiga viisakas ning suhtumisega, et "everyone is special".

                            Ehk, Notsu, ära anna hagu. Ole perega, mängi lapsega, käi koeraga jooksmas, tee Maarjamõisas töös, putita tsiklit, reisi, tee sooje juustuleibasid ning mängi ainult ja alati enda rütmis - nii elu kui ka pokkeri mõttes.

                            Aga jätkake, lõbustusfaktor on samuti oluline.

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #404
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                              Ehk, Notsu, ära anna hagu. Ole perega, mängi lapsega, käi koeraga jooksmas, tee Maarjamõisas töös, putita tsiklit, reisi, tee sooje juustuleibasid ning mängi ainult ja alati enda rütmis - nii elu kui ka pokkeri mõttes.
                              Niiiiiiii...saame sõpradeks?

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #405
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                                Niiiiiiii...saame sõpradeks?
                                Saame :). Nagu ma aru saan, siis kisub sind nagu mindki vähemalt kuus kuud aastas arvutist pokkerilaudade tagant hoopis lenksu ja maanteele.

                                Comment

                                Working...