Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #1741
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    fishid proovi ikka paremale käele saada.
    jep IP enamjaolt.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #1742
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
      Dziisas kui piinlik. Tegelt mõtlesin kah paremat kätt. aga meeltesegaduses kirjtuasin vasak. Ise veel mõttes arutlesin, et pea- asi, et nüüd sassi ei ajaks - piinlik oleks.
      Enne kui keegi kolmas ka veel kirjutab ;p

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #1743
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
        jep IP enamjaolt.
        jep

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #1744
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Esimene kergelt miinuses sess pärast NL5-te taanudmist. Süüdi end eriti ei tunne. Enim kaotanud käed sellised, et oleks võinud ära tulla aga näe, ei tulnud.

          Ei viitsi neist mõistatamisülessannet teha, kuna otsused ei olnud rasked.

          1) Vastane 885 kätt 16/3 river agression 1.2

          $0.02/$0.05 No Limit Holdem
          9 Players
          Hand Conversion Powered by weaktight.com

          Stacks:
          UTG Player9 ($12.57)
          UTG+1 Nozzu ($5.22)
          MP1 Player2 ($16.64)
          MP2 Player3 ($5.36)
          MP3 Player4 ($3)
          CO Player5 ($4.24)
          BTN Player6 ($9.12)
          SB Player7 ($5)
          BB Player8 ($10.81)

          Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is UTG+1 K Q
          1 fold, Nozzu raises to $0.15, 4 folds, Player6 calls $0.15, 2 folds

          Flop: 7 K Q ($0.37, 2 players)
          Nozzu bets $0.28, Player6 calls $0.28

          Turn: 8 ($0.93, 2 players)
          Nozzu bets $0.60, Player6 calls $0.60

          River: 9 ($2.13, 2 players)
          Nozzu checks, Player6 bets $1.35, Nozzu calls $1.35

          River: Ok, mast oli tõenäoline aga kuna ma checkkisin, võis vastane beti teha ka ju K kõrgega. Ei saanud ju callimata jätta. Sain? Või äkki oleks pidanud tegema bet/foldi?

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          2) Vastane 23 kätt 65/57, minig maniakk. Nägin kuidas ta preflopis 78s AI küttis.

          $0.02/$0.05 No Limit Holdem
          6 Players
          Hand Conversion Powered by weaktight.com

          Stacks:
          UTG Player6 ($2.99)
          UTG+1 Player7 ($5)
          CO Player8 ($7.29)
          BTN Nozzu ($5)
          SB Player2 ($2.16)
          BB Player3 ($4.20)

          Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Nozzu is BTN K A
          3 folds, Nozzu raises to $0.15, Player2 raises to $0.53, 1 fold, Nozzu calls $0.38

          Flop: 8 K 3 ($1.11, 2 players)
          Player2 bets $0.84, Nozzu raises to $3.05, Player2 calls $0.79

          Turn: 9 ($4.37, 2 players)

          River: 4 ($4.37, 2 players)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Kas see on mingi windows 7 featuur või bug, et mu arvuti shift klahvid aeg ajalt töötavad ja siis jälle ei tööta. Enamasti küll ei tööta ja pean suurtähe saamiseks korra capslocki alla vajutama. Aga mõnikord töötab parempoolne, siis kui vasakpoolne ei tööta ja siis jälle vastupidi.

          Või on asi Hp-s?

          Ilgelt pingesse ajab. Googeldasin kah aga ei leidnud nagu lahendust.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #1745
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Mõlemad käed jällegi kehvasti mängitud - esimeses käes river standard bet-fold koht ning teises käes on jällegi ülimalt kerge ship preflop..

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #1746
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Mhm, teises käes, kui sa nägid eelnevalt, et ta 78s ai küttis, siis oleks pre juba shovenud.

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #1747
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Kui vastasel selline alla 100bb stack, siis tahan väga pre sisse ajada, oleneb muidugi stattidest, aga kui sa ei oleks floppi hittinud, oleksid seal foldinud?

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #1748
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Nojah. Resultaat, kuigi see pole oluline, oleks aga mõlemil juhul ikkagi sama olnud ilmselt. Riveri bet oleks tulnud ju teha kah enam-vähem dolts ehk ainult natuke vähem, kui ma nüüd callisin.

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #1749
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                    Kas see on mingi windows 7 featuur või bug, et mu arvuti shift klahvid aeg ajalt töötavad ja siis jälle ei tööta. Enamasti küll ei tööta ja pean suurtähe saamiseks korra capslocki alla vajutama. Aga mõnikord töötab parempoolne, siis kui vasakpoolne ei tööta ja siis jälle vastupidi.

                    Või on asi Hp-s?

                    Ilgelt pingesse ajab. Googeldasin kah aga ei leidnud nagu lahendust.
                    Hoidsid kogemata shifti liiga kaua all? http://answers.yahoo.com/question/in...3185803AAjKUuj

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #1750
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                      Kui vastasel selline alla 100bb stack, siis tahan väga pre sisse ajada, oleneb muidugi stattidest, aga kui sa ei oleks floppi hittinud, oleksid seal foldinud?
                      Mnjah, kui poleks hittinud, oleks flopp keerukas olnud. Üldiselt oleks foldinud oma ülekaartidega aga selle vastase ja tema stäki vastu....ma ei teagi.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #1751
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                        Nojah. Resultaat, kuigi see pole oluline, oleks aga mõlemil juhul ikkagi sama olnud ilmselt. Riveri bet oleks tulnud ju teha kah enam-vähem dolts ehk ainult natuke vähem, kui ma nüüd callisin.
                        Sa mängid pokkerit rangede, mitte konkreetsete käte vastu. Kui näiteks teises käes oleks olnud villainil AJ ja ta cbetib 69T boardi, siis sa oleks foldinud parima käe - on ikka sama resutltaat?

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #1752
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                          Hoidsid kogemata shifti liiga kaua all? http://answers.yahoo.com/question/in...3185803AAjKUuj
                          Tänan! Tundub, et selles oligi asi.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #1753
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas fyte Vaata postitust
                            Mõlemad käed jällegi kehvasti mängitud - esimeses käes river standard bet-fold koht ning teises käes on jällegi ülimalt kerge ship preflop..
                            +1. Lisaks KQo UTG-lt pigem foldiks.

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #1754
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Näh, aga minu meelest on selle asjaga siin nii: Vaatamata koledale boardile, mis lubab nii masti kui rida, on mu top 2 pairil ikkagi suhteliselt korralik showdown väärtus. Piisavalt, et callida poole potine bet. Samas aga, ise välja bettides ja raise saades, oleks väga ebamugav sellisel boardil selle käega callida. Mistõttu ongi siin check - call parem.

                              Comment

                              • adam_q
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1453

                                #1755
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                äkki sa mõtled ja analüüsid liiga üle? nüüdseks peaks mingi loomupärane flow juba mängus sees olema ju või ei?

                                Comment

                                Working...