Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #1816
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Sa siis 4straight boardil shoved ainult nutsi?

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #1817
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas alaska Vaata postitust
      Sa siis 4straight boardil shoved ainult nutsi?
      Pokkeris pole põhimõtteliselt "ainult" või "ei iial" situatsioone.

      Comment

      • Jäämees
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1182

        #1818
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Küsimusele on ikka kindel vastus sinu enda mängu põhjal.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #1819
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Igatahes ära selliseid läbimõtlematta käike tee, mõtle ennem käsi läbi kui tegutsed...

          Comment

          • raidov
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2009
            • 436

            #1820
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Kas 3bb on standard avada NL5? Meie preflop raisede suurused peaks sõltuma eelkõige vastaste kvaliteedist ja mängu agressiivsusest. NL5 on ilmselgelt vastaste kvaliteet halb ja mängud passiivsed. Soovitaks pigem 4bb avada, peaks winratele long term kindlasti natukene juurde andma.. Kõigil enda 6maxi õpilastel soovitame ka alguses avada 4bb ja kõrgemal kui vastased lähevad paremaks siis 3bb.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1821
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              3BB on parem kui 4BB IMO, sest raise 4BB & bet + bet + bet (normal suurused obv) sa eisaa kogu stäkki sisse ei 3BB ega 4BB. Selleks, et stäkk sisse saada peab vastane kuskil raisema või sina check-raisema.

              Teiseks kuna Hold'emis on käsi väga raske teha (isegi paari on raske flopata) siis tihi on su line: raise preflop + cbet flop & check-fold later streets. Siis annad lihtsalt ühe ekstra BB ära, eriti kui vastased 5NL ei foldi.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #1822
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Siis annad lihtsalt ühe ekstra BB ära, eriti kui vastased 5NL ei foldi.
                teed suurema cbeti ka siis - annad veel rohkem ära

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #1823
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Ma varem tõstsingi 4bb aga Ghost0 soovitas tõsta 3, tõsi küll, NL10s. Toimis nii seal kui tundub töötavat NL5-s. Ma arvan, et saab rohkem calle kehvematelt kätelt.

                  Aga nagu täna offtopicus maha sai hõisatud, siis siit mu NL5 all-time graafik. Küll ainult Pokerstarsi kohta aga ega ma mujal seda levelit mänginud olegi.





                  BE that adam_q :P
                  Last edited by Nozzu; 25.05.12, 19:36.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #1824
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    FYP

                    (mitte et ma ise samasugune ei oleks.)

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #1825
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      rofl kui hea
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #1826
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algul ei saanud arugi, wd.

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #1827
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Seems legit, Alaska :)

                          Comment

                          • raidov
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2009
                            • 436

                            #1828
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            3BB on parem kui 4BB IMO, sest raise 4BB & bet + bet + bet (normal suurused obv) sa eisaa kogu stäkki sisse ei 3BB ega 4BB. Selleks, et stäkk sisse saada peab vastane kuskil raisema või sina check-raisema.

                            Teiseks kuna Hold'emis on käsi väga raske teha (isegi paari on raske flopata) siis tihi on su line: raise preflop + cbet flop & check-fold later streets. Siis annad lihtsalt ühe ekstra BB ära, eriti kui vastased 5NL ei foldi.

                            Algselt postitas lenC Vaata postitust
                            teed suurema cbeti ka siis - annad veel rohkem ära
                            Ma ei ole kummagiga nõus :D

                            NL5 teeme me kõike for value.. Mitte me ei anna BB ära vaid me SAAME rohkem valuet. Need korrad kui raise pre, cbet flop / check foldime kaotame küll natukene rohkem aga kokkuvõttes saame rohkem VALUET.

                            Meil on päris päris palju micro 6maxi NL4 õpilasi olnud ja nende kogemuse põhjal võib julgelt öelda, et 4BB on parem...


                            Kuigi sinu puhul vist biitimises ei olegi üldse probleemi nagu graafikult näha vaid probleem on volüümis :D

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1829
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Väga ilus graafik nozzu, väga ilus.

                              Comment

                              • anatoli grinder
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2010
                                • 337

                                #1830
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas raidov Vaata postitust
                                Ma ei ole kummagiga nõus :D

                                NL5 teeme me kõike for value.. Mitte me ei anna BB ära vaid me SAAME rohkem valuet. Need korrad kui raise pre, cbet flop / check foldime kaotame küll natukene rohkem aga kokkuvõttes saame rohkem VALUET.

                                Meil on päris päris palju micro 6maxi NL4 õpilasi olnud ja nende kogemuse põhjal võib julgelt öelda, et 4BB on parem...


                                Kuigi sinu puhul vist biitimises ei olegi üldse probleemi nagu graafikult näha vaid probleem on volüümis :D
                                4 bb v6ib avada varajasest positsioonist, kuna varjase positsiooni avangu range on suhteliselt kitsas. Ehk siis nagu sa ütlesid , avame for value. Hilisemalt positsioonilt on kindlasti kasumlikum vavada vähem, kuna käte range olulisemalt laiem. Isiklikult avan co-lt 2.5 bb ja buttonilt ainult 2 bb. töötab väga hästi.

                                Comment

                                Working...