Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1231
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Teades Nozzu stiili siis see AJ pole seal never hea.
    Donkbet seal panna on ka muidugi omamoodi kunst.
    Last edited by qbj0hn; 20.03.12, 21:20.

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #1232
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Nojah, atsuu vist kahjuks/õnneks ei loe seda päevikut :D Muidu ta poleks callinud.

      Comment

      • viki
        Grinder
        • Apr 2010
        • 893

        #1233
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Kahte paari ikka ei foldiks.Mina vähemalt.Ma ilmselt check raiseksin turnis kahe paariga.Nüüd panin alles tähele,et 3bet pott.Kui Nozzu vähe 3betib,siis foldiks ilmselt preflop.
        Last edited by viki; 20.03.12, 21:38.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #1234
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Mnjah ega kui statte ja riide pole siis vbl jah ei oskaks.
          Küll aga kui oleks statid asjad olemas siis Nozzu puhul siukest tüüpi mängijaga pole vist tegu kes 3 barrelit paneks õhuga (ilma villase donkbetita oleks 3barrel old obv) või halvemat valuebetiks seal kunagi.

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #1235
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Ei seda muidugi, ma saan aru küll, et ega ta call oli seal õigustatud.
            A noh kujutage ette mu rõõmu kui ta callis ja kui pikaks mu nägu venis kui riverikaart lauda lajatati ja chipsihunnik vastase poole libisema hakkas. :)

            Igaks juhuks ütlen, et sellist iiveldustunnet või südamekloppimist nagu paar kuud tagasi stäkkide liikumist nähes, mul enam ei esine:) A noh selline hAAAAA.....uMMMMM moment oli :)
            Last edited by Nozzu; 20.03.12, 21:31.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #1236
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              Donkbet seal panna on ka muidugi omamoodi kunst.
              Clicking buttons obv

              Comment

              • pokkerisheriff
                Grinder
                • Oct 2011
                • 824

                #1237
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                A mis kõik oleks võinud olla, kui ma selle ühe käega poleks nii räigelt alla EV jooksnud, mis kõik oleks võinud olla
                neljakäeline sess oleks võinud olla ma arvan.

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #1238
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                  neljakäeline sess oleks võinud olla ma arvan.
                  :D Sa oled tõele nii lähedal. Tegelikult kah. Samas, ma arvan, et ma oleks täna üritanud 10 euro piiri ületada, kuna eile läks juba nii hästi, et ma poleks põdenud kui ma selle käega saadud võidu maha oleks mänginud.

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #1239
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Teine August Välja Ronimise Null Päev järjest. Tulemus - 0.58€

                    Üks järjekordne kaasmaalasele folditud käsi jäi veits kripeldama.
                    Vastase statid: 40 kätt 53/15

                    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                    8 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    UTG Player3 ($10.88)
                    UTG+1 Player4 ($9.85)
                    MP1 Player5 ($17.51)
                    MP2 Player6 ($4.89)
                    CO Nozzu ($10.36)
                    BTN Player9 ($3.50)
                    SB Player1 ($12.90)
                    BB Player2 ($19.52)

                    Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is CO Q Q
                    3 folds, Player6 calls $0.10, Nozzu raises to $0.50, 3 folds, Player6 calls $0.40

                    Flop: 10 K 7 ($1.15, 2 players)
                    Player6 checks, Nozzu bets $0.80, Player6 calls $0.80

                    Turn: J ($2.75, 2 players)
                    Player6 bets $3.59, Nozzu folds

                    Siuke kahtlane tunne küll, et foldisin parema käe. Ja veel sellisest seisust kus mul oli veel nii masti kui kahepoolne reatõmme käes. Monster draw siis, ehh?
                    A küsimus on selles, et kas see raha, mille vastane sisse küttis ja mida ma võita oleks võinud, oleks seda calli õigustanud.

                    Final Pot: $2.75

                    Player6 wins $9.81 (net +$4.92)

                    Nozzu lost $1.30

                    Mnjah...
                    Last edited by Nozzu; 21.03.12, 21:08.

                    Comment

                    • viki
                      Grinder
                      • Apr 2010
                      • 893

                      #1240
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Huvitav,et suht palju eestlastest fishe on tekkinud.Ise nägin ka täna mõnda.Käe kohta ei oska midagi öelda.
                      Last edited by viki; 22.03.12, 05:42.

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #1241
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Pärast paaripäevast BE nühkimist oli meeldiv jälle plusspoolel lõpetada. Täpsemalt 6.96€ plusspoolel.

                        Kaart jooksis kenasti - ei üle ega alla EV. Aga ühtki põnevat kätt nagu polegi ette näidata. Tuli, mis tulema pidi. Ja vastupidi.

                        Bla-bla-bla.

                        Suht raske on postitust teha kui midagi nagu rääkida pole.

                        Comment

                        • nupud
                          Räme Fish
                          • Mar 2012
                          • 3

                          #1242
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          1) Vastane 28 kätt 39/0

                          $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                          8 Players
                          Hand Conversion Powered by weaktight.com

                          Stacks:
                          UTG Player4 ($21.89)
                          UTG+1 Player5 ($3.55)
                          MP1 Player6 ($4.86)
                          MP2 Player7 ($9.66)
                          CO Nozzu ($10)
                          BTN Player1 ($10)
                          SB Player2 ($10.20)
                          BB Player3 ($10.50)

                          Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is CO K Q
                          Player4 calls $0.10, 3 folds, Nozzu raises to $0.50, 3 folds, Player4 calls $0.40

                          Flop: Q 3 6 ($1.15, 2 players)
                          Player4 bets $1, Nozzu raises to $3.05, Player4 raises to $8.90, Nozzu folds

                          Final Pot: $7.25

                          Player4 wins $18.62 (net +$9.22)

                          Nozzu lost $3.55

                          2) Vastane 142 kätt 15/9

                          $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                          8 Players
                          Hand Conversion Powered by weaktight.com
                          tahaks seda kätt veel kommenteerida.
                          Siin räägitakse, et call on õigem kui raise (foldimine on igatpidi vale obv). See vastane ei barreli kunagi imo. Ei tea mis ta post flop agression on, aga 39/0 järgi küll, niiet rohkem valuet ei saa ilmselt kui tal halvem. (va. kui ta millegile keskmisele pihta saab ja chances on, et see vend kardab neid ka bettida...tema jaoks on sinu flopi call jjuba actionkiller.) Kui tulevad kõrgemad kaardid on need selle vastase jaoks actionkillerid. Selles limiidis ei pööra sellist kätt bluffiks, kuna ükski vend (eriti see) ei foldi top paari enamus kickeritega siin. Kui tal Q on on ta range on mingi Q8+ ja väiksemad Q suitedid. Niiet usun, et kõige optimaalsem variant on siin tema Qst hakata kohe valuet rebima ja mida kiiremini raha sisse saab seda parem. Ideaalsemat floppi, kus raha sisse panna ei saa olla ju siukse käega. Agrode vastu calliks lootes, et A ei kuku ja kui ei kuku siis selleks, et riveris kõik raha sees oleks.

                          qbj0hn ütles, et agro vastu ta foldiks turnis ja passivi vastu calliks raise...vastupidi ei peaks olema? Siukest kätt ei saa mitte kuskil selles käes foldida mitte kellegi vastu imo...(va. A kukkumisel)

                          edit: hea regi vastu foldiks ilmselt...või paneks mõtlema vähemalt. A hea reg ei leadiks lampi nii eriti tihti.
                          Last edited by nupud; 23.03.12, 01:59.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #1243
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Cliffs: "Ei foldi kunagi top paari okay kickeriga flopis 100bb deep"
                            gg

                            Comment

                            • nupud
                              Räme Fish
                              • Mar 2012
                              • 3

                              #1244
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              selle villaini vastu ei foldi küll jah...liiga palju halvemaid käsi on ta rangeis...ainukesed, mis mind biidivad on set, mida ta 80% tõenäosusega ei leadiks...ja jääb aint AQ(mida vbla isegi see vend 3betiks)...niiet tema 45 käed ja kõik teised Qd on väärt seda väikest % millal tal parem on ja ma bustosse lähen.

                              Comment

                              • nupud
                                Räme Fish
                                • Mar 2012
                                • 3

                                #1245
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Ainuke asi, mis kahtlane on siukselt passiivselt tegelaselt on see donkbet. Lower variance on call ilmselt...aga usun, et rohkem raha teenib sellelt vastaselt reisimisega. A kui sa mõtlesid mu lauset et enamus vendi ei foldi top paari, mitte et mina ei foldi. Siis kipun arvama, et jah...callitakse vähemalt üks street mingi Q5ga ka ära.

                                Comment

                                Working...