Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #931
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsiklil õlivahetused ja muud lihtsamad hoolded teed ise/lased teha?

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #932
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
      Tsiklil õlivahetused ja muud lihtsamad hoolded teed ise/lased teha?
      Oma eelmisel rattal tegin ise. Esialgu küll ühe selli juhendamisel. Temaga koos sai ka karpa lahti võetud ja zimmerid vahetatud ja koos sellega ka amordiõli vahetatud.
      Aga eelmisel suvel, kui uue ratta ostsin ja manuali polnud veel, lasin teha. Eelkõige seetõttu, et karpa vajas samuti sünkroonimist ja seda juba põlveotsas ei tee.

      Aga sellekevadise mahlavahetuse teen juba ise.
      Last edited by Nozzu; 23.02.12, 14:13.

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #933
        Sutsaki

        Tegin ühe kiire sutsaka ja võtsin tagasi selle, mis eile kaotasin. Natuke peale kah: +6.82€

        Õhtul teen korralikuma sessi.


        EDIT: Ise muidugi ütleks endale (ja tegelikult ütlesingi): "Mine kanni oma sutsakatega, mängi!"
        Last edited by Nozzu; 23.02.12, 14:23.

        Comment

        • isutuba
          Grinder
          • Sep 2009
          • 633

          #934
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Nl 10 näppimist ei soovita mingil juhul ,ise olen 1,5 kuu jooksul cashoutinud nl 10 rollist 65,5 bi +36bi boonused ja rb ,oli plaanis kuu algul nl 20 liikuda aga jh sinna see plaan on jäänud siiamaani kuna mul krt vaja koguaeg seda br rikkuda,praegu mängiks juba nl 50 ja kasum oleks vb mitmeid kordi rohkem kui selle nl 10 grindimisega.Igaljuhul kuu lõppuks hiljemalt loodan juba edakalt nl 20 lasta.
          Igastahes gl nozzu ja soovitan soojalt mite nl 10 rolli näppida. =)

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #935
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Kui sul on teine töö olemas siis NL10s cashoutida oleks küll error. Jääd kuudeks kinni sinna limiiti lihtsalt muidu. Samamoodi edasi pumpad rahulikult oled suve lõpuks juba NL50 või varemgi.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #936
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Kõik mängijad, kellega mina olen rääkinud ja kes on jõudnud piisavalt kõrgele kahetsevad kõige rohkem just seda, et hakaksid liiga vara cashoutitama ja ei mõelnud kui kahjulik see long runis on.
              codecci tegi mingi aasta, poolteist tagasi hea posti sel teemal.

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #937
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                OK, NL10 näppimine võib tõesti olla BR manangment seisukohalt error.
                Last edited by Nozzu; 23.02.12, 19:34.

                Comment

                • pokkerisheriff
                  Grinder
                  • Oct 2011
                  • 824

                  #938
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  no alustuseks on suitsetamine see, mille arvelt sinu asemel kokku hoidmisele mõtleksin. hoiad rahakotti JA tervist. tean jah, et lihtne öelda, aga mõttetu tegevus see nagu või nii.

                  EDIT: arvan, et odavam tuleb kui tee kõrvale brändit võtad natuke mitte vastupidi

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #939
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    LOL, võibolla peaksid sa tõesti mõtlema teemal, keda kus ja millal kedagi paneb. Õigete otsuste puhul võib järgijast vabalt järgitav saada.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #940
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      LOL, võibolla peaksid sa tõesti mõtlema teemal, keda kus ja millal kedagi paneb. Õigete otsuste puhul võib järgijast vabalt järgitav saada.
                      Sellest sõnavõtust ma hästi aru ei saa. Aga ok, las ta jääb. Teema kokkuvõtteks: kui võimalik, ei näpista rollist raha. Kui väga vaja, siis ikkagi võtan.

                      Lõpetame nüüd selle, siin juba korra olnud teema. Tegelt, kustuan selle isegi ära. Kes nägi - see nägi.

                      Comment

                      • pokkerisheriff
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 824

                        #941
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        jätan enda kirjutatud soovituse siiski alles, sest usun et tead ise ka, et see on väärt mõte (ehkki kindlasti väga raske teostada).

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #942
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                          jätan enda kirjutatud soovituse siiski alles, sest usun et tead ise ka, et see on väärt mõte (ehkki kindlasti väga raske teostada).
                          Jah, muidugi. Olen sinuga nõus - see on väärt mõte.

                          Comment

                          • viki
                            Grinder
                            • Apr 2010
                            • 893

                            #943
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Kui mikros tahad kasumit suurendada,tuleb käsi rohkem mängida.Kuna sa töö kõrvalt mängitud tundide arvu tõenäoliselt tõsta ei saa,peaksid laudade arvu suurendama.Lihtsalt minu mõte.

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #944
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas viki Vaata postitust
                              Kui mikros tahad kasumit suurendada,tuleb käsi rohkem mängida.Kuna sa töö kõrvalt mängitud tundide arvu tõenäoliselt tõsta ei saa,peaksid laudade arvu suurendama.Lihtsalt minu mõte.
                              Õige mõte. Ja seda on mulle siin korduvalt ja korduvalt ka öeldud. Aga ma just sisenesin uuele levelile ja praegu ma küll ei söanda laudu juurde võtta. Nagunii, nagu ma tähele pannud olen, on sellel levelil mäng palju kiirem. Mis on hea, jõuab tunnis ka laudu juurde võtmata rohkem käsi mängida.

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #945
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Õhtuse sessiga grindisin veel + 4.95€ juurde. See teeb siis koos päevase "sutsakaga" tänaseks päevaks kokku +11.77€

                                Ja kui nüüd arvestada veel 10€ boonuse osakest, mis täna vabanes, siis on ju täitsa tore päev.

                                Punkte koguneb kah päris kenasti sellel levelil juba. Nii, et järgmine nädal õnnestub ehk isegi üks väike unistus teoks teha ja müts tellida:



                                Üks piinama jäänud käsi kah tänasest sessist: Kas oli õigustatud fold?

                                Vastane: 71 kätt 14/9

                                $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                                7 Players
                                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                                Stacks:
                                UTG Nozzu ($10)
                                UTG+1 Player8 ($11.54)
                                MP Player9 ($10.29)
                                CO Player1 ($13.90)
                                BTN Player2 ($9.90)
                                SB Player5 ($10)
                                BB Player6 ($10.61)

                                Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Nozzu is UTG A A
                                Nozzu raises to $0.40, 1 fold, Player9 calls $0.40, 4 folds

                                Flop: 2 3 10 ($0.95, 2 players)
                                Nozzu bets $0.70, Player9 calls $0.70

                                Turn: 5 ($2.35, 2 players)
                                Nozzu bets $1.60, Player9 raises to $4.52, Nozzu folds

                                Final Pot: $5.55

                                Player9 wins $11.14 (net +$5.52)

                                Nozzu lost $2.70

                                Mulle tundub vastase liin selline, et ta callis mind preflopis taskupaariga. Hittis floppi ning otsustas slowplayda ja hakkas siis turnil valuet võtma ja rea ning mastitõmbe eest kaitsma.

                                Comment

                                Working...