[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #3166
    Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Üsna awful run jätkus, ainult et tänane kaotus oli suht olematu ca -800$...

    Üsna nõme on see, et viimasel ajal ühele ja samale fishile päris kõvasti raha kaotanud, see sama kellele NL2k's hävisin. Samuti olen väga palju potte ta vastu nl1k's kaotanud.

    Tänu siis tuli nl600 lisa :)

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $6(BB) Replayer
    Hero ($618)
    BB ($810)
    UTG ($600)
    UTG+1 ($655)
    UTG+2 ($670)
    MP1 ($600)
    MP2 ($600)
    CO ($809)
    BTN ($627)

    Dealt to Hero A A

    fold, fold, UTG+2 raises to $15, fold, fold, CO calls $15, BTN calls $15, Hero raises to $72, fold, fold, CO calls $57, BTN calls $57

    FLOP ($237) Q T K

    Hero bets $120, CO calls $120, BTN folds

    TURN ($477) Q T K 7

    Hero bets $426 (AI), CO calls $426

    RIVER ($1,329) Q T K 7 T

    CO shows T J
    (Pre 18%, Flop 29.0%, Turn 18.2%)

    Hero shows A A
    (Pre 82%, Flop 71.0%, Turn 81.8%)

    CO wins $1,326

    Aga tõnenäoliselt tuleb homme tagasi, suht igapäevane klient viimasel ajal

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #3167
      Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Krt, ma jäin kõikidesse tema laudadesse hiljaks täna |:

      Comment

      • Fuzzy
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2010
        • 452

        #3168
        Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Hei, sattusin esmakordselt su päeviku peale. Foorumis üldiselt oled madalat profiili hoidnud ja väga meeldiv avastada, et oled pokkeris nii kaugele jõudnud (ja sihid veel tunduvalt kõrgemale).

        Minu jaoks võrdlemisi šokeeriv oli teada saada:

        Full ringis on endiselt actionit.
        Starsi nl1k full ringis on endiselt actionit.

        Enda jaoks on full ring alati olnud selline kole koht, kus käed hakkavad vale koha peal sügelema ja saan surnuks domineeritud. Mulle on jäänud mulje, et tänapäeval nõuab kõrgetasemelise full ringi beatimine palju suuremat distsipliini, teoreetilist baasi, matemaatikaoskust jne kui 6max. Ranged on palju enam paigas ja kitsamad, vähem tehakse lollusi ja mängitakse nö kõhutunde järgi. Seega nõuab edge saavutamine minu arvamist mööda rohkem tööd ja vaeva kui 6maxis. Võid parandada kui eksin.

        Milline see tüüpiline laud siis välja näeb, kus sa mängid? Mitu fishi sellisels "keskmises heas lauas" tavaliselt raha laiali jagab, 1, 2? Kas juhtub ka vahel, et enam? Millised on "tüüpilise" laua keskmised statsid vpip/pfr/wtsd)? Ise kondan mööda urkasaite, kus juba siis, kui vpipi ja pfri erinevus on alla 10 tasub jeehat tõmmata :D Aga tean, et head mängijad suudavad valuet välja pigistada ka nö pealtnäha normaalse stattidega laudadest (kasutades ära mängijate muid leake).

        Niisama mõtlen valjult, kui viitsid, võid muidugi ka küsimustele vastata.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #3169
          Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Jänksi viimased postitused on kuld. Tore, et selline päevik siin keskkonnas on ja meie küsimustele selgitusi viitsib anda. Good luck!

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #3170
            Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Laua üldine keskmine on täiesti savi these days, sest 95% laudadest keerlevadki ühe fishi ümber ning enamus asju sõltubki kõik sellest fishist ja tema positsioonist Sinu suhtes.

            Hommikuse mänguaja üks plusse ongi see, et regulare vähem ja lauda saamine on kergem, õhtul kell 22 mängides vajutad vabale seatile, viskab Sulle ette boxi, et this seat is already taken, sest keegi jõudis 0.1 sekki enne klikkida, enne kui selle boxi jõuad eest ära saada, on laud täis ning 7 venda waitinglistis ja võid sellest fishist ainult unistada.

            Hommikul see eest käib kogu täitumine ja värk veidi rahulikumalt ning haruldastel juhtudel jõuab lauda ka 2 fishi ning NL600+ võib isegi tihemini näha 3 fishiga laudasi kui madalamal, sest laua täitmiseks võib vahest isegi regge väheks jääda või silmi on lobby peal piisavalt vähe, et selle laua avastamine regularide poolt võtab kauem aega.

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #3171
              Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Rudi ütles vist kõik ära, ei peagi midagi lisama. Nii on =)

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #3172
                Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                omg.. kuidas sellist tableselectimist jõuab teha.. koguaeg kogu lobby on lahti ja lased silmasdega üle kuhu keegi tundmatu nimi sisse situb või fishi märgistusega mees istub? Ja põmst siis alates NL100-200 ongi kogu mäng selle peale, et kogu laud regisid ajab ühte fishi lauas taga?

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #3173
                  Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  omg.. kuidas sellist tableselectimist jõuab teha.. koguaeg kogu lobby on lahti ja lased silmasdega üle kuhu keegi tundmatu nimi sisse situb või fishi märgistusega mees istub? Ja põmst siis alates NL100-200 ongi kogu mäng selle peale, et kogu laud regisid ajab ühte fishi lauas taga?
                  see on umbes sama "omg" ja sama "jõuduvõttev" nagu see, et keegi üle ühe laua suudab korraga mängida. 99% suurtest võitjatest ju mängib sedasi

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #3174
                    Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    :) ohjah...
                    Lisaks veel ka seda, et mina lisan ennast ka absoluutselt kõikide laudade waitinglisti, kus mõni märgistamata mängija. Isegi, kui seal on juba 23 meest järjekorras. Pika sessi tehes ei ole väga haruldane, kui saad 3 tunni pärast laua, kus näiteks 5bi deep vaal istub. Need waitinglistid liiguvad tegelt hämmastavalt kiiresti. Osad mängijad lõpetavad sessi, osadele ei sobi vabanenud koht (ei ole jesus seat) jne.

                    Comment

                    • KristjanRawk
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 1133

                      #3175
                      Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                      :) ohjah...
                      Lisaks veel ka seda, et mina lisan ennast ka absoluutselt kõikide laudade waitinglisti, kus mõni märgistamata mängija. Isegi, kui seal on juba 23 meest järjekorras. Pika sessi tehes ei ole väga haruldane, kui saad 3 tunni pärast laua, kus näiteks 5bi deep vaal istub. Need waitinglistid liiguvad tegelt hämmastavalt kiiresti. Osad mängijad lõpetavad sessi, osadele ei sobi vabanenud koht (ei ole jesus seat) jne.
                      nõustun sellega, levinud ju see ütlus et kus üle 5 mängija listis pole mõtet ennast listi lükata. imo see vale ning kui laud ette popib saad insta kinni lükata kui halb laud. mingi 90% waitinglistist saadud laudadest on crap aga see 10% tasub end ära.
                      ise samamoodi lükkan waitinglisti ning selectin poolikuid laudu või alustan ise uusi
                      Last edited by KristjanRawk; 10.10.13, 08:18.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #3176
                        Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        see on umbes sama "omg" ja sama "jõuduvõttev" nagu see, et keegi üle ühe laua suudab korraga mängida. 99% suurtest võitjatest ju mängib sedasi
                        sa ei biidi?

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #3177
                          Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Vahepeal oli tipust umbes täpselt 10K$ kukkumine, siis nüüd on tore jälle vähest võidurõõmu maitsta



                          Korra suutis fish täna ka vee peale tõmmata suts suuremas potis

                          Grabbed by Holdem Manager
                          NL Holdem $4(BB) Replayer
                          SB ($160)
                          BB ($133)
                          UTG ($223)
                          UTG+1 ($692)
                          UTG+2 ($439)
                          MP1 ($278)
                          Hero ($400)
                          CO ($509)
                          BTN ($448)

                          Dealt to Hero Q J

                          fold, fold, fold, MP1 raises to $8, Hero raises to $24, fold, fold, fold, fold, MP1 calls $16

                          FLOP ($54) 3 Q 5

                          MP1 checks, Hero bets $32, MP1 calls $32

                          TURN ($118) 3 Q 5 4

                          MP1 checks, Hero bets $72, MP1 calls $72

                          RIVER ($262) 3 Q 5 4 T

                          MP1 bets $150 (AI), Hero calls $150

                          MP1 shows 4 4
                          (Pre 51%, Flop 13.6%, Turn 100.0%)

                          Hero shows Q J
                          (Pre 49%, Flop 86.4%, Turn 0.0%)

                          MP1 wins $560

                          Aga üldiselt jooksin okeilt sessi lõpupoole

                          vs sama fish kellele enamus downeri ajal kaotatud raha on läinud


                          Grabbed by Holdem Manager
                          NL Holdem $4(BB) Replayer
                          SB ($400)
                          BB ($396)
                          Hero ($400)
                          BTN ($411)

                          Dealt to Hero A K

                          Hero raises to $10, fold, fold, BB calls $6

                          FLOP ($22) K 3 J

                          BB bets $12, Hero raises to $44, BB calls $32

                          TURN ($110) K 3 J 2

                          BB checks, Hero bets $72, BB raises to $342 (AI), Hero calls $270

                          RIVER ($794) K 3 J 2 T

                          BB shows T Q
                          (Pre 36%, Flop 28.7%, Turn 15.9%)

                          Hero shows A K
                          (Pre 64%, Flop 71.3%, Turn 84.1%)

                          Hero wins $792

                          Tänane sessi esimene pool oli tegelikult päris masendav, ühes lauas oli megavaal, avas kogu aeg mingi 5bb ja suuremalt, 3bettis megalt. Mul ei tulnud ühtegi stackimiseks kõlbulikku kätt, millega ei flippaks, sest ta suutis vahest foldida ka kui 4bettida teda vms. Aga tuli hulgaliselt keskmiselt tugevaid käsi, mis kõik missisid, mingi 10 flop'i jutti vist. Pidin väga palju kalleid folde tegema. Ja siis ta mingi aeg lahkus.

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #3178
                            Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            omg.. kuidas sellist tableselectimist jõuab teha.. koguaeg kogu lobby on lahti ja lased silmasdega üle kuhu keegi tundmatu nimi sisse situb või fishi märgistusega mees istub? Ja põmst siis alates NL100-200 ongi kogu mäng selle peale, et kogu laud regisid ajab ühte fishi lauas taga?
                            Jah, ja kui sa seda kõike suudad hästi teha, võid päris palju raha teenida.

                            Edit: Seda oskust võib nimetada vähemalt sama tähtsaks kui mänguoskust ennast - kui eesmärk on raha teha ja võimalikult suurt winrate näidata.
                            Last edited by HerrJanks; 10.10.13, 10:22.

                            Comment

                            • jasssass
                              Vana Tegija
                              • Sep 2010
                              • 1200

                              #3179
                              Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Trenni lähed v? Eile sul jäi u 8 harjutust õlale tegemata :D

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #3180
                                Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Jätan täna vahele, õlg on valus

                                Homme olen platsis!

                                Comment

                                Working...