Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI
mm, yeah, pole ka eriti hetkel motivatsiooni mängida, kui ainult NL400 + mängida, siis esiteks sesside käimasaamine nii krdi raske, otsi luubiga fishe taga ja siis saad QQ vs AA järjest 2 korda NL400 ning siis mingi 1 laud tiksub pmst, pfffffff
Eile läksin ka veidi tilti ja andsin ühele regularile eriti suure stacki NL400 lauas, üritasin oma raha tagasi bluffima minna, aga vana hittis every feking time ja kinkisin aina rohkem :D
Oijah, siuke up and down kuu, hetkel mul mingi profit peaks veel siiski olema, tulemust ei hakanud eile vaatama, nüüd tuleb veel mitu päeva vist pausi ka, homme Pablo Fransisco , WHOOOOOO!
mm, yeah, pole ka eriti hetkel motivatsiooni mängida, kui ainult NL400 + mängida, siis esiteks sesside käimasaamine nii krdi raske, otsi luubiga fishe taga ja siis saad QQ vs AA järjest 2 korda NL400 ning siis mingi 1 laud tiksub pmst, pfffffff
Eile läksin ka veidi tilti ja andsin ühele regularile eriti suure stacki NL400 lauas, üritasin oma raha tagasi bluffima minna, aga vana hittis every feking time ja kinkisin aina rohkem :D
Oijah, siuke up and down kuu, hetkel mul mingi profit peaks veel siiski olema, tulemust ei hakanud eile vaatama, nüüd tuleb veel mitu päeva vist pausi ka, homme Pablo Fransisco , WHOOOOOO!





Comment