[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #3316
    Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
    No lihtsalt sealsed mängud tunduvad nii kuivad, et juba väikseid leake leides pead rõõmust käsi kokku lööma. Aga võibolla ma olen vaadanud lihtsalt valel kellaajal või valesid laudu....
    Vaatamisest on vähe kasu, starsis on tableselect hoopis teise tähendusega kui väikestel saitidel, aga fishe on, imo.

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #3317
      Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Kuna kuu eesmärkides oli üks LIVE teha, siis peab vist homme Monthly Specialile sammud seadma.

      Comment

      • overbet
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 1620

        #3318
        Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
        Krt nl600 lauad on päris tihti ikka päris head, 4 fishi lauas? No problem!

        HUD näeb küll aids välja.

        Comment

        • jasssass
          Vana Tegija
          • Sep 2010
          • 1200

          #3319
          Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
          Kuna kuu eesmärkides oli üks LIVE teha, siis peab vist homme Monthly Specialile sammud seadma.
          Tuleb minna jh, polegi ammu käinud.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #3320
            Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
            Kuna kuu eesmärkides oli üks LIVE teha, siis peab vist homme Monthly Specialile sammud seadma.
            Tule jah koos Jassiga. Unlimited re-entrys esimese 240min jooksul & 6max formaat= (Y)

            Comment

            • ropka11
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1008

              #3321
              Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Algselt postitas overbet Vaata postitust
              HUD näeb küll aids välja.
              Sa neid siniseid numbreid näed ka hoobilt.Foorum moonutab või mul prille vaja.Muidu gl

              Comment

              • peete82
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1310

                #3322
                Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                mängija nime võtaks esimese asjana hud-ist maha, seda näeb ju niikuinii

                Comment

                • Ints
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1216

                  #3323
                  Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Minu arust on mängija nimi oluline seal, vahepwal ilmub uus tegelane, aga hud pole veel uuendanud. Võib valesid otsuseid teha nii

                  Comment

                  • J0kker
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 865

                    #3324
                    Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Algselt postitas Ints Vaata postitust
                    Minu arust on mängija nimi oluline seal, vahepwal ilmub uus tegelane, aga hud pole veel uuendanud. Võib valesid otsuseid teha nii
                    Kiire klik hudi peal ja saad nime ka teada :)

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #3325
                      Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Mul on aknad suht suured kui mängin, kõiki statte näen ilusti. Eks ta mul sellepärast selline ongi, et mulle istub

                      Tight is raight!!!

                      Comment

                      • Fuzzy
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2010
                        • 452

                        #3326
                        Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Kaldkriipsud HUD-is on overrated imo. Numbrid on ka ilma nendeta kenasti eraldatud, aga ruumi kulub vähem. Minu HUD (teine rida tuleks lühemaks teha nüüd vaatan):

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #3327
                          Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Päris asjalik näeb välja tõesti ilma kaldkriipsudeta

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #3328
                            Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Kuidas HEM1's kaldkriipse maha võtta?

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #3329
                              Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Lõpuks

                              Comment

                              • Fuzzy
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2010
                                • 452

                                #3330
                                Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                                Kuidas HEM1's kaldkriipse maha võtta?
                                Ei oska öelda, parim viis ilmselt HEM2 hankida Algul tahab harjumist, aga päris hea asi.

                                Comment

                                Working...