[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jasssass
    Vana Tegija
    • Sep 2010
    • 1200

    #3181
    Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Selge, siis tuleb taastuda jh. Vist lähen käin ära ikka

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #3182
      Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
      Jätan täna vahele, õlg on valus

      Homme olen platsis!
      Mis värk on et kõigil igalpool õlg haige ? O.o Endal käib liigesest väljas kui suts valesti õlgu treenin(on juhtund ka ujulas vette hüpates :D)

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #3183
        Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Päris "vihast" volüümi andnud see kuu, 120h graafikus



        Täiesti "normaalsed" regularid, ja selliseid suuri 4bet/folde näeb tihti.

        Grabbed by Holdem Manager
        NL Holdem $4(BB) Replayer
        SB ($915)
        Hero ($695)
        UTG ($619)
        UTG+1 ($400)
        UTG+2 ($400)
        MP1 ($408)
        CO ($505)
        BTN ($472)

        Dealt to Hero A K

        fold, UTG+1 raises to $12, UTG+2 calls $12, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $48, fold, UTG+2 raises to $116, Hero raises to $695 (AI), fold

        Hero shows A K

        Hero wins $246

        Jee, jee 35s on nuts. Limper on üks kõige hullemaid vaalu üldse, nii et ei saa minna lasta ühelgi mängitaval käel, eriti IP. OOP on üsna straightforward reg.

        Grabbed by Holdem Manager
        NL Holdem $10(BB) Replayer
        SB ($1,000)
        BB ($450)
        UTG ($1,042)
        UTG+1 ($1,000)
        UTG+2 ($1,000)
        MP1 ($1,628)
        CO ($800)
        Hero ($1,000)

        Dealt to Hero 3 5

        fold, fold, fold, MP1 calls $10, fold, Hero calls $10, SB raises to $65, fold, MP1 calls $55, Hero calls $55

        FLOP ($205) 4 4 6

        SB bets $141, MP1 folds, Hero calls $141

        TURN ($487) 4 4 6 K

        SB checks, Hero bets $250, SB calls $250

        RIVER ($987) 4 4 6 K 2

        SB checks, Hero bets $543 (AI), SB folds

        Hero shows 3 5

        Hero wins $984

        Comment

        • Ints
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1216

          #3184
          Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Enne vist juttu olnud, kuid rohkem laudu mängides on wtsd ikka sama kõrge? Äkki viitisd natuke seletada sellega seonduvat

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #3185
            Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Väga raske seletada, see on juba pikemat aega mul 31-32

            Varem oli mu mäng väga kahte äärmusesse, bet-bet-bet või c/f.

            Nüüd kasutan paljusid erinevaid liine ja jõuan rohkem showdownile.

            Enam ei foldi niipalju ja samas ei pressi alati ise ka nii palju peale, et ainult nuts mind maha callib.

            Postflop on mäng "teadlikumaks" ja mitmekülgsemaks lihtsalt muutunud.

            +2 parem pot controll.

            Loomulik asjade käik I guess.

            Comment

            • Ints
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1216

              #3186
              Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Enne oli 25 ümber?

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #3187
                Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                27 pigem

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #3188
                  Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Mis värk on et kõigil igalpool õlg haige ? O.o Endal käib liigesest väljas kui suts valesti õlgu treenin(on juhtund ka ujulas vette hüpates :D)
                  Õla ehitus on väga keeruline ja seal on igasugused rotational bladed ja asjad, mida väga kerge vigastada. Endal kunagi ebaühtlasest ujumisstiilist parem õlg ja kogu parem pool üldse tugevam, kuna hingasin ainult ühelt poolt ja üx tõmme oli alati palju tugevam kui teine. Mingi aeg kui üldine ujumisvorm oli juba võimas ja avastasin, et mu vasak pool paistab kõvasti väiksem välja, siis üritasin seda vasakut poolt järgi hakata aitama, aga nõrgem õlalihas ei kannatanud seda koormust ära ja tekkisid ka mingid õlavalud ja asjad. Hetkel siiamaani jõusaalis vasakusse õlga tekib suurema pingutuse korral selline vastik pingetunne ja mingi naks käib ka läbi :/

                  Comment

                  • TaistoJ
                    Grinder
                    • Aug 2010
                    • 787

                    #3189
                    Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                    Endal kunagi ebaühtlasest ujumisstiilist parem õlg ja kogu parem pool üldse tugevam
                    Right

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #3190
                      Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                      Right
                      Wut ? :D

                      Vasakukäeline olen muidu

                      Comment

                      • TaistoJ
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 787

                        #3191
                        Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Okei, siis võib sinu statement õige ka olla :D

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #3192
                          Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Väike vahekokkuvõte, nädal möödas - paraku pole väga edukas olnud.

                          Täna mängisin ka väheke aga 3x kaotada väga looses lauas maja vs maja pole eriti lõbus(+ veel minu volüümi juures).



                          + ca 520$ fpp valuet ka

                          Homme jätan vahele, tuleb koolitööd teha natuke hommikul ja siis äkki väike väljasõit loodusesse.

                          Comment

                          • p0l1
                            Grinder
                            • Jan 2011
                            • 581

                            #3193
                            Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Mis tüüpi koolitöö ?

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #3194
                              Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Mingid ülesanded, rahvusvaheline finantsjuhtimine.

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #3195
                                Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Struggle, setupid - eriti nõrkade mängijate vastu, kuu showdown miinuses, ei suuda suuremaid potte võita, kuu suts miinuses.



                                Mindset veel peab, pole närvi läinud.

                                Julma hiiteri ootuses

                                Comment

                                Working...