[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #3151
    Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Mitme buyinniga julged üldse NL2K laudu vaadata?
    Kuna tänapäeval mixitakse limiite, siis BR'i tuleb jälgida selle järgi, kus põhivolume tuleb ning vaalasi võid jälitada kuni sellise limiidini, kus tead, et Sa ühe lauaga bustosse ei lähe või BR'ile nii palju viga ei tee, et pead hakkama põhilimiitidest alla ronima.

    Vabalt võib parimaid vaalasi NL5ksse jälitada, miski 15BI'ga, kui tead, et Su mindset mõne stacki kaotuse puhul nii ei murdu, et lähed lampi kuskil 100/200 pärast kaotusi tagasi tegema vms :D

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #3152
      Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Selge :)

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #3153
        Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Algselt postitas bluelite Vaata postitust
        (Last 12 hours) Ka tulid oma nö tavapärasest mängurutiinist välja?
        Eem ei, HEM näitab kellaaega valesti ja alustasin täna vara suht, kella 6 ajal. Kui oleks pand today, siis oleks osad käed puudu jäänd.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #3154
          Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Jep, täpselt nii nagu rudi ütles, võin öelda et nii thinina ei läinud nagu 15BI.

          Mul põhivolüüm tuleb NL400, kus olen nö overrolled(endiselt). nl600-nl1k tuleb actionit harvem.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #3155
            Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Sa parematel kellaaegadel mängida pole plaaninud või rohkem volli anda. Sa saaks rohkem enda potensiaalist ära kasutada kui atm kesine 100h.
            Last edited by qbj0hn; 08.10.13, 10:57.

            Comment

            • Ints
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1216

              #3156
              Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              sellised kõikumised peaks juba suht std olema kui nl1k ja nlk2 laudu ka juurde mixida ?

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #3157
                Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Sa parematel kellaaegadel mängida pole plaaninud või rohkem volli anda. Sa saaks rohkem enda potensiaalist ära kasutada kui atm kesine 100h.
                Ma arvan et hommikune aeg on väga hea.

                Ma ei taha et kõik muu pokkeri pärast kannataks, pealegi ma teeks õhtul/öösel mitu astet kehvemat mängu, kuna väsimus on peal.

                Rohkem kui 100h ma ei mängiks naljalt nagunii - see ongi minu jaoks täiesti normaalne volüüm.

                Ei ole lähiajal olnud probleemi et ei ole laudu mida mängida, kohati isegi tekib liialt palju. Ei taha väga üle 6laua korraga minna.

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #3158
                  Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Algselt postitas Ints Vaata postitust
                  sellised kõikumised peaks juba suht std olema kui nl1k ja nlk2 laudu ka juurde mixida ?
                  Kinldasti, nl2k polnud varem näppinud. See limiit jookseb ka väga harva.

                  NL1k laua võtan alati ette kui seal fish on, neid lihtsalt 100% ajast ei ole võtta.

                  Jama ongi selles, et kuna NL1-2k saab actionit suht harva siis on üsna rõve sealseid kaotusi nl400-600 tagasi teha :/

                  Aga saab hakkama, järgmine kord läheb paremini :)

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #3159
                    Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    See kuu olen näiteks mänginud 8.5K kätt.

                    Jaotus on umbes nii...

                    6100 kätt nl400
                    1100 kätt nl600
                    1200 kätt nl1k
                    100 kätt nl2k

                    See kajastab ka umbes seda, kui tihti mis limiidi lauad jooksevad või saadaval on(vähemalt kvaliteetsemad).

                    Edit: jutt käib ainult full ringist.

                    Comment

                    • p0l1
                      Grinder
                      • Jan 2011
                      • 581

                      #3160
                      Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      6maxi pole proovinud shotida, kui tuntud fish on lauas samadel limiitidel ? Vb on juba küsitud.

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #3161
                        Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Olen proovinud aga ei tunne end seal mugavalt miskipärast. Praegu actionit on jagund. Kui roll suuremaks kasvab ja mänguoskus, siis kindlasti vast(kui midstakesist välja kasvan).

                        Comment

                        • The_Meer
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 765

                          #3162
                          Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          kas sa leiad et fr regid on nii palju kehvemad kui 6max omad või sul sõidab endal seal katus ära:D?

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #3163
                            Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Ausalt öeldes mõlemat...

                            kehvemad? not sure... aga saab variatsioonivabamalt mängida, nad ei sunni sind väga tihti oma mugavustsoonist välja ja mäng on kuidagi lihtsam ja selgem, potid enamasti väiksemad, kergemini antakse alla, ranged on tugevamad, rohkem usutakse jne.

                            Tänu sellele kõigele tunnen ennast fr'is väga mugavalt, pääsen näiteks paljude bluffidega millega 6maxis ei pääseks.

                            Tunnen et võin ka 6maxi üsna edukalt mängida aga miskipärast ma ei suuda terve aja kompositsiooni hoida ja lähen seal liiga tihti out of line ja hakkan lisaks ka halbu calle tegema. See on asi mille kallal tuleb töötada. Mindsetile pole ka hea suuremad kõikumised, sest mäng otseloomulikult on variatsioonirikkam seal.

                            Nii et FR võrreldes teiste formaatidega tunnen, et on kõige õigem minu jaoks.

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #3164
                              Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              aga igav :(
                              Last edited by Priidix; 08.10.13, 20:47. Põhjus: minu arvamus..

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #3165
                                Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Super postitus btw, . Ütlesid täpselt nii nagu fr elu on.

                                Comment

                                Working...