[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #3016
    Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Polnud samuti kõige helgem käik, sisuliselt ei reppinud mitte midagi. 22, Q9, probably ainult ja hunnik drawsid. Unustasin käe jooksul ära et BTN oli vaalapoiss ja regularil oli seepärast väga kerge mind käele panna - ehk siis enamasti bluff. Aga mängis väga kenasti välja minu õnneks.

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $4(BB) Replayer
    Hero ($400)
    BB ($406)
    UTG ($400)
    UTG+1 ($407)
    UTG+2 ($979)
    MP1 ($400)
    CO ($193)
    BTN ($164)

    Dealt to Hero J K

    fold, fold, fold, MP1 raises to $12, fold, BTN calls $12, Hero calls $10, fold

    FLOP ($40) 9 Q 2

    Hero checks, MP1 bets $28, BTN folds, Hero raises to $80, MP1 calls $52

    TURN ($200) 9 Q 2 Q

    Hero bets $100, MP1 calls $100

    RIVER ($400) 9 Q 2 Q T

    Hero bets $208 (AI), MP1 calls $208 (AI)

    Hero shows J K
    (Pre 14%, Flop 20.5%, Turn 9.1%)

    MP1 shows K K
    (Pre 86%, Flop 79.5%, Turn 90.9%)

    Hero wins $813
    Kuna button vaal, kas siis PF squeeze ei ole parem? Isoleerid väga hea käega fishi suurte panka ja isegi, kui regular callib on siiski sul väga hea postflop equitiga käsi, mis isegi mway pottides mängib hästi.

    Comment

    • Pyha Karu
      Grinder
      • May 2010
      • 565

      #3017
      Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      no oledki ju eeskujuks teistele, et kuu raha maksad .. ära arva et sa trenni eeskuju oled jumala pärast .. $$$$$$
      Yea, sa pmst lihtsalt kordasid seda mis ma ütlesin.

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #3018
        Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Algselt postitas jasssass Vaata postitust
        Kuidas Arctik meeldib? Mäletan, et kunagi käisid Ülikooli spordikas. Ise kah Arctiku klient ja suht rahul, enamvähem kõik asjad saab ära tehtud, lisaks veel bassein, kus päris norm pärast trenni lõdvestuda.
        Praegu olen küll rahul. Suur pluss on saun, ujuma pole veel jõudnudki. Selliseks üldtreeninguks või kulturismiks pakub saal väga häid võimalusi. :) Kui tihti käid, mis kella paiku?

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #3019
          Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
          Kaardi peal kirjas "eeskujuks teistele" mis on veits irooniline, sest ma pole üle 6 kuu suutnud järjest stabiilselt käia. Vorm on sama mis pärast esimesi kuid 5a tagasi alustades. Samas ehk tõesti eeskujuks teistele, sest ma olin vahepeal nii hea klient, et 3 kuud maksin raha, aga kordagi kohal ei käinud.
          Neil on standard pakett vms. Isegi kui üldse ei oleks käind aga ilusti raha maksnud oleksid ikka oma rätiku saanud

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #3020
            Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Kuna button vaal, kas siis PF squeeze ei ole parem? Isoleerid väga hea käega fishi suurte panka ja isegi, kui regular callib on siiski sul väga hea postflop equitiga käsi, mis isegi mway pottides mängib hästi.
            On tõesti parem. Usu või mitte aga pre lugesin kätt valesti, täpselt ei mäleta aga vaatasin et K8-K9s vms. Vaal mingi meeletu ka ei olnud, siis sqz oleks igal juhul parem olnd. Alles flopil koitis mis käsi ja equity on.

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #3021
              Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Konkreetselt BE jälle. Ei suuda showdowne võita. W$SD% tiksub 40 juures juba pikemat aega

              Ainuke suurem võidukäsi täna.


              Grabbed by Holdem Manager
              NL Holdem $4(BB) Replayer
              SB ($300)
              BB ($644)
              UTG ($181)
              UTG+1 ($400)
              UTG+2 ($1,328)
              MP1 ($396)
              MP2 ($400)
              Hero ($400)
              BTN ($811)

              Dealt to Hero A K

              fold, UTG+1 calls $4, fold, MP1 raises to $16, fold, Hero calls $16, fold, fold, fold, UTG+1 calls $12

              FLOP ($54) A J 7

              UTG+1 bets $48, MP1 folds, Hero raises to $120, UTG+1 calls $72

              TURN ($294) A J 7 6

              UTG+1 bets $64, Hero raises to $264 (AI), UTG+1 calls $200

              RIVER ($822) A J 7 6 6

              Hero shows A K
              (Pre 72%, Flop 63.8%, Turn 79.5%)

              UTG+1 shows 3 K
              (Pre 28%, Flop 36.2%, Turn 20.5%)

              Hero wins $819


              Mõni retard river ka

              Grabbed by Holdem Manager
              NL Holdem $4(BB) Replayer
              SB ($320)
              Hero ($320)
              BTN ($400)

              Dealt to Hero A 3

              BTN raises to $8, fold, Hero calls $4

              FLOP ($18) 4 4 5

              Hero checks, BTN bets $10.92, Hero calls $10.92

              TURN ($39.84) 4 4 5 2

              Hero bets $24, BTN calls $24

              RIVER ($87.84) 4 4 5 2 4

              Hero checks, BTN bets $68, Hero folds

              BTN wins $86.34



              Grabbed by Holdem Manager
              NL Holdem $2(BB) Replayer
              SB ($402)
              BB ($206)
              UTG ($199)
              Hero ($207)
              CO ($357)
              BTN ($200)

              Dealt to Hero 9 J

              UTG calls $2, Hero raises to $8, fold, fold, fold, fold, UTG calls $6

              FLOP ($19) T 6 8

              UTG checks, Hero bets $14, UTG calls $14

              TURN ($47) T 6 8 8

              UTG checks, Hero bets $38, UTG calls $38

              RIVER ($123) T 6 8 8 3

              UTG bets $120, Hero folds

              UTG wins $120


              Peab vist nl200 välja lõikama, ei biidi seda limiiti =)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Tunne on suht hea, katsun uuesti rütmi saada =)

              N, R kindlasti kavatsen mängida, R-L olen Rakveres korvi vaatamas. Nii et nv tuleb ilmselt mänguvaba, kuna P kipub ka kinni olema vist.

              Comment

              • jasssass
                Vana Tegija
                • Sep 2010
                • 1200

                #3022
                Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                Praegu olen küll rahul. Suur pluss on saun, ujuma pole veel jõudnudki. Selliseks üldtreeninguks või kulturismiks pakub saal väga häid võimalusi. :) Kui tihti käid, mis kella paiku?
                Tavaliselt olen enne õhtust sessi käinud 18 ja 19.00 paiku, mõni nädal vahetan ja teen hommikused trennid, et ei oleks rutiini :) Üritan käia vähemalt 4x nädalas + veel 1 päev midagi kerget jooksu v ujumist.

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #3023
                  Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Maybe siis näeb kunagi.

                  Comment

                  • jasssass
                    Vana Tegija
                    • Sep 2010
                    • 1200

                    #3024
                    Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Jap, trehvab siis võib mõne trenni koos teha

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #3025
                      Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      täna ei olnd just parim päev...



                      kõige valusam käsi täna, vastane päris hea agressiivne reg, panin ta enamuse ajast draw peale...

                      Grabbed by Holdem Manager
                      NL Holdem $10(BB) Replayer
                      SB ($1,092)
                      BB ($1,097)
                      UTG ($400)
                      UTG+1 ($1,000)
                      UTG+2 ($1,015)
                      MP1 ($615)
                      CO ($430)
                      Hero ($1,000)

                      Dealt to Hero Q J

                      fold, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $20, SB raises to $80, fold, Hero raises to $160, SB calls $80

                      FLOP ($330) 5 7 4

                      SB checks, Hero checks

                      TURN ($330) 5 7 4 J

                      SB checks, Hero bets $180, SB raises to $932 (AI), Hero calls $660 (AI)

                      RIVER ($2,010) 5 7 4 J 3

                      Hero shows Q J
                      (Pre 26%, Flop 13.6%, Turn 6.8%)

                      SB shows J A
                      (Pre 74%, Flop 86.4%, Turn 93.2%)

                      SB wins $2,007

                      Üks sama suur pot tuli fishi vastu koju kah...

                      Grabbed by Holdem Manager
                      NL Holdem $10(BB) Replayer
                      SB ($471)
                      BB ($1,321)
                      UTG ($1,030)
                      UTG+1 ($1,000)
                      UTG+2 ($2,002)
                      Hero ($1,024)
                      MP2 ($1,142)
                      CO ($1,127)
                      BTN ($1,000)

                      Dealt to Hero A A

                      fold, fold, fold, Hero raises to $30, MP2 calls $30, fold, fold, SB calls $25, BB raises to $150, Hero raises to $350, fold, fold, BB calls $200

                      FLOP ($760) 2 2 2

                      BB checks, Hero checks

                      TURN ($760) 2 2 2 3

                      BB bets $300, Hero raises to $674 (AI), BB calls $374

                      RIVER ($2,109) 2 2 2 3 6

                      Hero shows A A
                      (Pre 81%, Flop 91.7%, Turn 95.5%)

                      BB shows Q Q
                      (Pre 19%, Flop 8.3%, Turn 4.5%)

                      Hero wins $2,106

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #3026
                        Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        täna nl200 ei näppinud, ainult nl400-1k

                        Comment

                        • turusolkija
                          Jube Noob
                          • Nov 2012
                          • 100

                          #3027
                          Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Mis teema see 4bettide callimisega on? Täitsa korralikud regid teevad isegi OOP. Mõni aasta tagasi, kui rohkem mängisin, peeti seda korralikuks leakiks.

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #3028
                            Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Dno, ise ei ole suur fänn, aga väga paljud head regularid callivad.

                            Samas nad teevad seda kätega mis tabavad väga hästi - suited broadwayd jms.

                            Fakt on see, et keegi ei 4beti aind JJ+,AK ja annab mängida küll nii.

                            5bet või shove teeb ilmselgelt mängu lihtsamaks, samas pole kindel kumb kasumlikum on.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #3029
                              Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              sauce123 videos ta callis 63s 4beti ära ,ütles et +ev ja ise olen märgand et 2x 4bette callitakse 89s jne isegi ära.

                              Comment

                              • turusolkija
                                Jube Noob
                                • Nov 2012
                                • 100

                                #3030
                                Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Postflop foldimisoskus peab olema üliarenenud sellisel juhul. Muidugi kui floppi OESD, FD või made handi hitid on lihtne mängida. Aga 63s oled juba flopi cbeti peale committed põhimõtteliselt. Vanasti kutsuti spewmiseks seda.

                                Comment

                                Working...