[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muttaja
    Pokkerihai
    • Dec 2010
    • 1965

    #3301
    Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Mis ses AK-s ebastandardset on? Peale vastase spewi.

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #3302
      Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Flat pre OOP AKo'ga ja c/r sellise tekstuuriga boardil eelnevat arvesse võttes peaks üsna ebastandartne olema.

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #3303
        Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Krt nl600 lauad on päris tihti ikka päris head, 4 fishi lauas? No problem!

        Comment

        • Fuzzy
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2010
          • 452

          #3304
          Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Hmm, mis toimub Pokerstars? Nii palju kui mina olen aru saanud siis Pokerstarsis "fish" on see, kes foldib SB-d rohkem kui 70% ajast :D

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #3305
            Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Kelle klassifikatsiooni kohaselt ?

            Comment

            • Fuzzy
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2010
              • 452

              #3306
              Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              No lihtsalt sealsed mängud tunduvad nii kuivad, et juba väikseid leake leides pead rõõmust käsi kokku lööma. Aga võibolla ma olen vaadanud lihtsalt valel kellaajal või valesid laudu....

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #3307
                Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                Prime time ajal ei pääse võib-olla tõesti fishidele ligi.

                Kohati leidub tegelasi, kes ei ole isegi reeglitega kursis.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #3308
                  Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  mina olen fish.. SB'd foldin stealile 80%+ ja BB 75%+

                  Comment

                  • Fuzzy
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2010
                    • 452

                    #3309
                    Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    mina olen fish.. SB'd foldin stealile 80%+ ja BB 75%+
                    HU4ROLLZ?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #3310
                      Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                      HU4ROLLZ?

                      ahha, good one

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #3311
                        Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Krt ikka pidin enne sessi lõpu ühe jama kokku keerama

                        Grabbed by Holdem Manager
                        NL Holdem $6(BB) Replayer
                        SB ($219)
                        BB ($606)
                        UTG ($710)
                        UTG+1 ($518)
                        UTG+2 ($714)
                        MP1 ($627)
                        Hero ($600)
                        CO ($702)
                        BTN ($600)

                        Dealt to Hero 9 8

                        fold, fold, fold, fold, Hero raises to $15, fold, BTN raises to $45, fold, fold, Hero raises to $110, BTN raises to $175, Hero calls $65

                        FLOP ($359) 9 7 K

                        Hero checks, BTN bets $108, Hero calls $108

                        TURN ($575) 9 7 K K

                        Hero checks, BTN bets $317 (AI), Hero calls $317 (AI)

                        RIVER ($1,209) 9 7 K K 7

                        BTN shows A A
                        (Pre 79%, Flop 73.4%, Turn 77.3%)

                        Hero shows 9 8
                        (Pre 21%, Flop 26.6%, Turn 22.7%)

                        BTN wins $1,206


                        Mõtlen kas homme mängin, päris kurnatud juba. Vb teen kuni esmaspäevani vähemalt vaba aga vb teen homme ka veel.

                        Igatahes graafik on minu poolt vaadates rõõmsamaks saanud.



                        Milestone ja rakeback juurde, siis on see kuu miski 3,900$ lisa veel sellele.

                        Nii et vaikselt edeneb

                        Comment

                        • Konso
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 936

                          #3312
                          Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          vaikselt edeneb jah, ajad kuuga teise mehe aastapalga kokku

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #3313
                            Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Mõnus püstloodis sein seal graafiku lõpus. EDU!

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #3314
                              Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Eks ma olen ise ka seal olnud.

                              Raha rahaks aga eks ma keskendun ikka mängule endale ja winratele, tulemusi vaatan ise rohkem nagunii BI'des.

                              Selle kuu 3.64bb/100 pole just väga ahvatlev kui aus olla.

                              $$$ graafikuid postitan selleks, et blindide graafikud enamus lugejatele vist väga meele järgi ei ole miskipärast

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #3315
                                Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                                Mõnus püstloodis sein seal graafiku lõpus. EDU!
                                Tänan

                                Tõmbasin lõpus mahu alla, suurendasin tunde, mängisin üsna vähe laudu ikkagi korraga nl400+ only ja võimalikult kalleid.

                                Kui nl400 laud suht sama kvaliteediga valida ja nl1k laud, siis kindlasti valisin nl1k laua jne.

                                Eks ma kogu aeg katsetan ja mõtlen ja proovin, aga tee mis tahad ei saa käte poolest mahtu taha, tulemused ja kvaliteet kohe kannatab. Edu toob ja on toonud ikkagi võimalikult vähe laudu, võimalikult head ja võimalikult kallid. Eks siis tuleb tulevikus rohkem tunde proovida igakuiselt panustada.

                                Väikesed arvutused on tehtud, kuidas ca 40% volüümi suurendada aga eks näis kuidas välja mängib.

                                Comment

                                Working...