[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #1801
    Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    ma ei mõelnud siin õiglast longterm winrate vaid jänku hetke winrate, mis on ca 16bb/100. obv winrate tõuseb kui reade koguda, kuid kuskil on max ka olemas. panin kiiruga halvasti kirja oma mõtte, ei oska seda hetkel ka õigesti seletada, kuid pole eriti vajagi. suht mõttetu vaielda selle üle niikuinii, aeg näitab niikuinii
    olen täiesti nõus et mingi hetk langeb, aga hiiter on tore asi :)

    Comment

    • Pyha Karu
      Grinder
      • May 2010
      • 565

      #1802
      Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
      ma ei mõelnud siin õiglast longterm winrate vaid jänku hetke winrate, mis on ca 16bb/100. obv winrate tõuseb kui reade koguda, kuid kuskil on max ka olemas. panin kiiruga halvasti kirja oma mõtte, ei oska seda hetkel ka õigesti seletada, kuid pole eriti vajagi. suht mõttetu vaielda selle üle niikuinii, aeg näitab niikuinii
      No seda pole mõtet mainidagi. Suurimad winrateid on 10bb juures longterm, nii et logish.

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #1803
        Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        ja tuligi esimene kaotav päev ära see kuu

        jooksin päris halvasti, eriti regularide vastu, coolerdati ka ohtralt

        aga lauad olid kuldsed - vaalameri, nii et no worries :)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        homme teen tasa :)

        Comment

        • ropka11
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1008

          #1804
          Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
          mitte halva pärast ei ütle, aga enda kogemuse põhjal võin öelda et üldiselt kulub 15-20k kätt limiidis ja siis hakkavad regularid järsku adjustima ja winrate langeb törtsu. niiet ole valmis

          ära veel bemmi liisi
          EStPatrick kas sul viga ei peitu siin Hem-i mittekasutamises.Teistel jooksevad statid paika samal ajal kui sina pead ainult readide pealt otsuseid tegema

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #1805
            Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            EHHHHEEEEE

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #1806
              Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Hudi fishina küsimus, et kas sa jagaksid äkki enda layouti ja mida see viimane suur number näitab?

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #1807
                Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                täna lõpetasin hommikuse sessi plusspoolel, ometi tõmmatakse toorelt ära :/



                overall month siis selline, EV liigub väga kenasti, peab rahul olema:)
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #1808
                  Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  Hudi fishina küsimus, et kas sa jagaksid äkki enda layouti ja mida see viimane suur number näitab?
                  VPIP/PFR/3bet/foldto3bet/Sqz/Agg factor
                  ---------------------------------------
                  Steal/Flop CB/donkbet flop/Fold vs Steal/W$WSF(selleks et selle järgi otsuseid teha peab päris suur sample olema)

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #1809
                    Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Milline su päevaplaan pokkeri kohapealt on, mis kella aegadel üldiselt mängid?

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #1810
                      Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      no borderline on 5x nädalas umbes ja ca 6h päevas - reaalsuses tuleb tavaliselt suts vähem

                      nv täiesti suvalistel aegadel

                      tööpäeviti ca 2h mingi aeg hommikul/päeval/õhtul - oleneb trenniaegadest jms

                      ja siis ca 4h 12-4 öösel umbes

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #1811
                        Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        tegin veits mängu veel, aga ikka sama jama jätkub, eriti halvasti jooksen nl100 eile/täna



                        aga tean et biidin kenasti ja laudade valik soliidne, nii et peab rahul olema

                        peab järgmise hiiteri NL200 jaoks ajastama :)


                        üks bluff ka mis vahele jäi

                        väga aggro vastane, regular, SB on fish, regi kohta infi mitusada kätt ja cbetid kõigil tänavatel 100%, barreldab absoluutselt alati + siis on vb godmode ka minu laudades, nii et ei usu et see halb bluff olla sai, obv istus nutsi otsas :)

                        $0.50/$1 No Limit Holdem
                        PokerStars
                        6 Players
                        Hand Conversion Powered by weaktight.com

                        Stacks:
                        UTG ($46.80) 47bb
                        UTG+1 ($56.16) 56bb
                        CO ($140.28) 140bb
                        BTN ($101.50) 102bb
                        SB ($195.70) 196bb
                        HerrJanks (BB) ($189.55) 190bb

                        Pre-Flop: ($1.50, 6 players) HerrJanks is BB K 10
                        3 folds, BTN raises to $2, SB calls $1.50, HerrJanks calls $1

                        Flop: 5 2 2 ($6, 3 players)
                        SB checks, HerrJanks checks, BTN bets $4.40, SB folds, HerrJanks calls $4.40

                        Turn: J ($14.80, 2 players)
                        HerrJanks checks, BTN bets $11, HerrJanks calls $11

                        River: Q ($36.80, 2 players)
                        HerrJanks checks, BTN bets $25, HerrJanks raises to $92, BTN goes all-in $59.10

                        Final Pot: $205
                        BTN shows three of a kind, Deuces
                        2 A
                        HerrJanks shows a pair of Deuces
                        K 10

                        BTN wins $202.20 (net +$100.70)

                        HerrJanks collects $7.90 (net -$101.50)
                        SB lost $2

                        edit: tean et repin väga kitsast range aga tema range on nii weak/air - et ta ei saa kuigi tihti callida

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #1812
                          Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                          EStPatrick kas sul viga ei peitu siin Hem-i mittekasutamises.Teistel jooksevad statid paika samal ajal kui sina pead ainult readide pealt otsuseid tegema
                          ja mis see viga täpsemalt on? ei saa päris aru.

                          winrate mõttes ei jää ju teistele reksidele eriti alla, niiet minuarust ei ole eriti vahet kummast ma kasutad teistega võrreldes, samas aga endaga võrreldes on HUD mitte kasutamine (HEM kasutan) kindlasti parem, tean et olen graafiku vaatamise sõltlane pluss statsid võtavad tähelepanu sealt kus peaks mõtlema.

                          arvan et ajasid midagi sassi lihtsalt, kuid kui ei siis tulista edasi

                          Comment

                          • The_Meer
                            Grinder
                            • Apr 2010
                            • 765

                            #1813
                            Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            tundub ideaalne spot ,kus KT pre squeesida

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #1814
                              Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
                              tundub ideaalne spot ,kus KT pre squeesida
                              True, ei teagi miks seda ei teind :/

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #1815
                                Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                tegin väikse öise sessi ka, kulges väga vaevaliselt lõpuks ca 1.5BI plussi - asi seegi

                                lauad täitsa okeid jälle, fishe leiab sama hästi kui NL50nes, aga üldiselt katsun NL50ega hüvasti jätta vaikselt,

                                70+ BI NL100 jaoks, tunnen suht turvaliselt praegu, väiksed boonused ka lähiajal tulemas

                                kuu hetkel ~ +2.25K$

                                Comment

                                Working...