[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fuzzy
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2010
    • 452

    #3256
    Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Vähemasti viimasel ajal olen pigem BE kui langustrendis.
    Vektoranalüüs ei valeta. Quit while ahead imo :(

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #3257
      Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Alati on võimalik alla liikuda kui kehvad tulemused on - micros saaks vast ikka asja pidama

      Comment

      • Fuzzy
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2010
        • 452

        #3258
        Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        :)

        Olin ise hiljuti ca 50k kätt augus. Kõigepealt 14k kiire kukkumine ja siis kuu aega masendavat breakeven grindi. Juba hakkasid mustad mõtted kummitama, et kas üldse beadin, äkki on mängud läinud toughimaks jne. Tead küll, kui blufid siis vastane callib pasaga maha ja ütleb "lol so obvious", kui samas spotis valuebetid monsterit siis snapfoldib ja ütleb "lol nh". Ajad monotone flopil setinga fishi vastu rahad sisse ja loomulikult on vastas flopatud flush. Hakkad ennast süüdistama (loomulikult ta siin vähemaga katki ei lähe) ja järgmisel korral samas spotis hakkad kätt väristama, kuigi villane on nõus top pair / flush draw-ga ära stäkkima.

        Eks siis tunduski et ei ole võimalik seda mängu beatida ja kunagine profit näis ilusa unäona. Aga siis, ühel päeval lihtsalt "klõpsti" sai swong läbi, jooks läks nii heaks, et piinlik hakkas. Tulin august välja ja rohkemgi. Nii et ega siin muud pole kui jätka head mängu ja anna volüüm! Jõudu.

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #3259
          Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Yeees, umbes nii see elu käib :) Varsti tipus tagasi.

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #3260
            Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
            :)

            Olin ise hiljuti ca 50k kätt augus. Kõigepealt 14k kiire kukkumine ja siis kuu aega masendavat breakeven grindi. Juba hakkasid mustad mõtted kummitama, et kas üldse beadin, äkki on mängud läinud toughimaks jne. Tead küll, kui blufid siis vastane callib pasaga maha ja ütleb "lol so obvious", kui samas spotis valuebetid monsterit siis snapfoldib ja ütleb "lol nh". Ajad monotone flopil setinga fishi vastu rahad sisse ja loomulikult on vastas flopatud flush. Hakkad ennast süüdistama (loomulikult ta siin vähemaga katki ei lähe) ja järgmisel korral samas spotis hakkad kätt väristama, kuigi villane on nõus top pair / flush draw-ga ära stäkkima.

            Eks siis tunduski et ei ole võimalik seda mängu beatida ja kunagine profit näis ilusa unäona. Aga siis, ühel päeval lihtsalt "klõpsti" sai swong läbi, jooks läks nii heaks, et piinlik hakkas. Tulin august välja ja rohkemgi. Nii et ega siin muud pole kui jätka head mängu ja anna volüüm! Jõudu.
            ty!

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #3261
              Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Tänud motivatsiooni eest =)

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #3262
                Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                Üle pika aja väga kõva sess oli volüümi poolest. Viimati sai analoogne tähis juunis maha pandud ja top 5's sess see aasta käte arvu poolest(vaid ca 100 kätt jääb esimesele maha).

                Samas pole midagi erilist, kuna traditsioonilisele 6-tabeldamisele oli vast average miski 9 lauda. Tundus täitsa norm, mõned päevad katsetanud nii, varasemalt pole väga mugav olnud, aga praegu sai üsna hästi aknad ära mahutatud et jõuab jälgida kah.

                Lauad olid ka muidugi mega head.

                Comment

                • The_Meer
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 765

                  #3263
                  Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Ma arvan, et kuna sa tundide poolest mega volüümi keskmiselt kuus ei näita, siis ma soovitaks sul vähemalt harjutada 8 lauda korraga mängida. Usun, et suudad ka siis pisi asju tähele panne ja õigeid spotte leida. Ma kunagi alsutasin 4 lauaga, siis mõtsin et prooviks 6 lauda(esialgu mõtlesin, et kuidas see veel peaks võimalik olema). Vahepeal lasin cirka 12-13 lauda korraga tykk aega, aga sain aru, et see jääb minu jaoks tiba kiireks. Nyyd olen cirka aasta aega lasknud kuskil 8-10 lauda 6maxi ja tunnen end suht mugavalt ja jõuab ilusti kõike jälgida ja piisavalt agro olla.(näiteks nsd joon paneb püsivalt ylesse)

                  Comment

                  • teerajaja
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 815

                    #3264
                    Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Mis setupi Sa üldse kasutad grindiks ? Lauaarvuti/laptop ? Mingi suurem monitor - mitu monitori ?

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #3265
                      Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
                      Ma arvan, et kuna sa tundide poolest mega volüümi keskmiselt kuus ei näita, siis ma soovitaks sul vähemalt harjutada 8 lauda korraga mängida. Usun, et suudad ka siis pisi asju tähele panne ja õigeid spotte leida. Ma kunagi alsutasin 4 lauaga, siis mõtsin et prooviks 6 lauda(esialgu mõtlesin, et kuidas see veel peaks võimalik olema). Vahepeal lasin cirka 12-13 lauda korraga tykk aega, aga sain aru, et see jääb minu jaoks tiba kiireks. Nyyd olen cirka aasta aega lasknud kuskil 8-10 lauda 6maxi ja tunnen end suht mugavalt ja jõuab ilusti kõike jälgida ja piisavalt agro olla.(näiteks nsd joon paneb püsivalt ylesse)
                      Täiesti nõus

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #3266
                        Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
                        Mis setupi Sa üldse kasutad grindiks ? Lauaarvuti/laptop ? Mingi suurem monitor - mitu monitori ?
                        Üks 27'' monitor. See on lapaka taga, mis on nagu lauaarvutiks tehtud. 9 lauda tiles hetkel. Varasemalt 6 tiles.

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #3267
                          Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Pole kindel kas see nädal enam mängu teen. Maybe pühapäev. Sõidan pühapäevani võrumaale spaasse. Veits puhkust vaja

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #3268
                            Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                            Pole kindel kas see nädal enam mängu teen. Maybe pühapäev. Sõidan pühapäevani võrumaale spaasse. Veits puhkust vaja
                            Kes see siis freerollilt 100k ei taha?

                            Comment

                            • mislinn
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1734

                              #3269
                              Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Kes see siis freerollilt 100k ei taha?
                              Millal freeroll, ei viitsi praegu stasi logida...

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #3270
                                Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                                Millal freeroll, ei viitsi praegu stasi logida...
                                see quarterly oli vist laupäeval

                                Comment

                                Working...