[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #2551
    Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    10h mängida veel see kuu, aga viimane vahekokkuvõte veel enne päris kuu lõppu...

    Seis siis selline...



    ca 790$ rakebacki lisaks

    mänguaeg ~103h

    Olen rahul et halb jooks pole mindsetile mõjund ja endiselt suudan head mängu teha. Kahju vaid sellest et muidu saaks ka nl400 laudu lisada aga roll sutsu thin veel. Ehk järgmine kuu. Samuti tunnen et väiksem ja hoolikamalt valitud volüüm toob suuremat edu kui suur maht.

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #2552
      Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      korralik crush, wp.

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #2553
        Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        EV winrate on mehine. Miks nii väike volüüm?

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #2554
          Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Kõik fr? Mitu lauda? Kuidagi vähe käsi selliste tundide peale. Aga muidu gg.

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #2555
            Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Algselt postitas virukunn Vaata postitust
            korralik crush, wp.
            ty

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #2556
              Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
              EV winrate on mehine. Miks nii väike volüüm?
              Tunnen et nii on kõige kasumlikum ja jõuan keskenduda ka väikestele detailidele, mis kõrgemal võivad tähtsaks osutuda

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #2557
                Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                Kõik fr? Mitu lauda? Kuidagi vähe käsi selliste tundide peale. Aga muidu gg.
                Jep FR, max 6 lauda, vahest harva on 1-2 lauda rohkem lahti aga suht kiirelt sorteerin siis kehvema(d) välja ja jätan 6 paremat

                Mängin aind lauas kus tunnen et korralik edge on... ja kui rohkem laudu võtan siis kannatab kvaliteet ja edge muutub väiksemaks/olematuks

                Comment

                • The_Meer
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 765

                  #2558
                  Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  mis rolliga nl400 siis puutud, kui küsida tohib?

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #2559
                    Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    ~40 BI kui hakkan lobbys aktiivselt sinna limiiti laudu otsima, aga kui aind 1 laud on ja suur fish istub siis vast 30BI ringis juba(sõltub hetke enesekindlusest ja kui head mängu hetkel teen).

                    Aga põhilimiidi jaoks tahan ikka 50-100BI

                    Hetkel pean põhilimiidiks NL200, viimasel ajal seal laudades rohkem käsi mängind ja nl100 lisan siis kui sessi alustan(vaikselt vahetan lauad välja) või kui 6't head lauda nl200 täis ei saa.

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #2560
                      Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      üks ilus draw mis kõikide hädade kiuste kohale ka jõudis, regi poolt suht optimistlikult mängitud IMO

                      Grabbed by Holdem Manager
                      NL Holdem $2(BB) Poker Stars
                      Hero ($200)
                      BB ($143)
                      UTG ($209)
                      UTG+1 ($239)
                      UTG+2 ($74)
                      CO ($213)
                      BTN ($154)

                      Dealt to Hero 7 8

                      fold, fold, fold, CO raises to $5, BTN calls $5, Hero calls $4, fold

                      FLOP ($17) 8 5 6

                      Hero checks, CO bets $12.18, BTN folds, Hero raises to $38, CO calls $25.82

                      TURN ($93) 8 5 6 3

                      Hero bets $52, CO raises to $170 (AI), Hero calls $105 (AI)

                      RIVER ($407) 8 5 6 3 9

                      CO shows J J
                      (Pre 80%, Flop 38.1%, Turn 56.8%)

                      Hero shows 7 8
                      (Pre 20%, Flop 61.9%, Turn 43.2%)

                      Hero wins $404


                      btn suur vaal, seega flattisin OOP, suht marginaalne olukord pre tegelt
                      Last edited by HerrJanks; 30.04.13, 01:05.

                      Comment

                      • ivar866
                        Grinder
                        • Oct 2012
                        • 776

                        #2561
                        Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        I Kas turnil top paar kaitstes ja v häid tõmbeid omades nii agressiivne mäng ongi vältimatu? Check/callida enam ei saaks turn?
                        II kui flopil tõsta rohkem, siis ei laseks ülekaarte tulla odavalt.
                        Vastane callib kõik eelnevad panused, midagi head peab tal olema. Kui kohale ei jõuaks tõmme, kaotaks palju või on vastasel kõrgem mast.
                        Siin vist nii head tõmbed ja vastane nõrk, et nii mängitaksegi. Oskad selgitada.

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #2562
                          Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                          Siin vist nii head tõmbed ja vastane nõrk, et nii mängitaksegi. Oskad selgitada.
                          Hand equity + fold equity = agression.

                          Flopis oleme ta top range vastu 64/36 ees ja turnis 44/56, seega obv value bet.

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #2563
                            Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                            I Kas turnil top paar kaitstes ja v häid tõmbeid omades nii agressiivne mäng ongi vältimatu? Check/callida enam ei saaks turn?
                            II kui flopil tõsta rohkem, siis ei laseks ülekaarte tulla odavalt.
                            Vastane callib kõik eelnevad panused, midagi head peab tal olema. Kui kohale ei jõuaks tõmme, kaotaks palju või on vastasel kõrgem mast.
                            Siin vist nii head tõmbed ja vastane nõrk, et nii mängitaksegi. Oskad selgitada.
                            Ei oska seda kätt küll kuidagi teisiti mängida,

                            FE+väga hea equity, ta range ongi sisuliselt aind overpairid või ka mingi draw vahest.

                            Vastase poolt suht ülemängitud käsi imo, see overpair on sellisel boardil suht crushed mu range vastu, eriti kui turni betin (setid,combodrawd).

                            Comment

                            • ivar866
                              Grinder
                              • Oct 2012
                              • 776

                              #2564
                              Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Ok, selge.
                              Turnil oled taga , siis sinu panus ongi võtta valuet ja et tekiks veel tema foldimise võimalus+ .

                              Kui sul oleks JJ, siis flopil tõstaks all in? Ja turnil fold antud panusele? Või mida teeks JJga sellel boardil väga hea regulari vastu sinu statsidega?

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #2565
                                Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                                Ok, selge.
                                Turnil oled taga , siis sinu panus ongi võtta valuet ja et tekiks veel tema foldimise võimalus+ .

                                Kui sul oleks JJ, siis flopil tõstaks all in? Ja turnil fold antud panusele? Või mida teeks JJga sellel boardil väga hea regulari vastu sinu statsidega?
                                Ma ei oska sellele mingit ühest vastust anda, kuna see olukord on väga player dependent.

                                Küll aga flopil ei stackiks kindlasti JJ'iga.

                                Paljud armastavad selliseid boarde c/r'ida ja kui flopi sellise vastase vastu foldiks lasen lihtsalt endast üle sõita.

                                Paljud bluffivad selliseid flop'e aga shut downivad turnis, vastase vastu kes on suuteline c/r as bluff ja barreldama AI wide rangega ma ilmselt HU potis ei betikski vb seda flop'i.

                                Comment

                                Working...