[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muttaja
    Pokkerihai
    • Dec 2010
    • 1965

    #3451
    Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Hästi tehtud :)

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #3452
      Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Pisara võtab silma :)

      Comment

      • The_Meer
        Grinder
        • Apr 2010
        • 765

        #3453
        Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        kle see vastane kes overbet shippis seal, kui sul AQs oli, on .mrpädington. we?

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #3454
          Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Algselt postitas Ints Vaata postitust
          varsti peab 6maxi peale tagasi kolima, et "oma" limiidis actionit jaguks ? :D
          Jep, seepärast vaikselt vaatangi sinnapoole, hetkel ainult 6max nl400 näppinud aga eks ma katsun tunnetada vaikselt seda formaati ka ja kui NL1k+ tahta, siis ilmselgelt 6max, sest FR'is nii harva actionit nendel limiitidel.

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #3455
            Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
            kle see vastane kes overbet shippis seal, kui sul AQs oli, on .mrpädington. we?
            Jep

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #3456
              Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Aitäh kõigile

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #3457
                Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                Sick graph. Mis õppematerjalid/coach kõige rohkem aidanud on? Või oldschool trial and error?

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #3458
                  Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Algselt postitas overbet Vaata postitust
                  Sick graph. Mis õppematerjalid/coach kõige rohkem aidanud on? Või oldschool trial and error?
                  Oldschool :)

                  Comment

                  • Relamz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1467

                    #3459
                    Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Comment

                    • mislinn
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1734

                      #3460
                      Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Polegi sõnu, väga kena!

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #3461
                        Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Viieline.

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #3462
                          Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                          Oldschool :)
                          Tahtsin veel lisada sellele, et coachi ei ole ma tõesti kunagi võtnud. Õppematerjale - mõningaid raamatuid olen lugenud aga pigem alguspäevil ja micros mängimise ajal. Videosid ei ole ma sisuliselt mitte kunagi vaadanud. Erand mindseti raamatud, mis ma tunnen et on päris palju juurde andnud ja neid olen isegi suhteliselt hiljuti sirvinud. Minu peamine õppimismeetod on enda jaoks asjad ise lahti mõelda ja muidugi heade regularide stattide ja hand history vaatamine. Erinevad liinid, betsizingud jms. Et uurin, mida nad teevad teistmoodi kui mina ja kui näen erinevusi, siis vahest proovin ise ka mõningaid asju ja kui toimivad ja meeldivad, siis võtan kasutusele.

                          Veel kord tahaksin ära mainida, et suur edasiminek toimus siis kui lõpetasin selle suure multitabeldamise ära. Olen proovinud vaikselt vahest laudu lisada aga edutult. 6 lauda paistab minu jaoks maksimum olevat. Tihti mängin ka ainult 1-3 lauda ees. Siis saan ilusti kõik asjad läbi mõelda ja teinekord väga häid calle või folde teha, mis kasvõi 1 laud rohkem ees olles teises suunas läheksid. Tähtis on et tead mis teed ja tead mis riskid on. Järgmine aasta kavatsen kindlasti vähem käsi mängida kui see aasta aga tunduvalt vähem praaki ja tiltamist teha. Samas üritan võimalikult kõrgel actionit saada, aga suuremate plaanide jaoks veel bankrolli + ilmselt oskusi ja mindseti napib, aga küllap ma arenen vaikselt edasi.

                          Comment

                          • $Lauri$
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2009
                            • 479

                            #3463
                            Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                            Minu peamine õppimismeetod on enda jaoks asjad ise lahti mõelda ja muidugi heade regularide stattide ja hand history vaatamine. Erinevad liinid, betsizingud jms. Et uurin, mida nad teevad teistmoodi kui mina ja kui näen erinevusi, siis vahest proovin ise ka mõningaid asju ja kui toimivad ja meeldivad, siis võtan kasutusele.
                            Kõik super hästi välja toodud, eriti tsiteeritud osa. Paremini ei saakski vist mänguarendamist kirjeldada. Kui õige reasoning taga, hakkad varem või hiljem paremini range/gameflowd tajuma.

                            Comment

                            • ropka11
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1008

                              #3464
                              Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Väga ilus SirJanks.Palju oma winratest paneksid spordi arvele-pea selgem ,vähem tiltamist.

                              Comment

                              • overbet
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 1620

                                #3465
                                Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                                Veel kord tahaksin ära mainida, et suur edasiminek toimus siis kui lõpetasin selle suure multitabeldamise ära. Olen proovinud vaikselt vahest laudu lisada aga edutult. 6 lauda paistab minu jaoks maksimum olevat.
                                Tegelikult ma olen sulle selle eest tänu võlgu. Ma vanasti lasin NL25 9-12 lauda kusise winratega (3bb/100). Sinu päevikut lugedes panin tähele, et 6-tabled ainult ja hakkasin ka sama tegema. Nüüd NL50s 10bb/100 winrate ja NL100 tundub ka juba üsna jõukohane. Masstablemine on kindlasti mikromeeste suurim leak.

                                Comment

                                Working...