Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI
Aitäh kõigile :)
Sain pileti asjus vastuse, et saan järgmise aasta WCOOP kampaanias kasutada, aga kuidas ma tean millisel turnal vms? Kas seda piletit on võimalik kuidagi softis näha?
Aitäh kõigile :)
Sain pileti asjus vastuse, et saan järgmise aasta WCOOP kampaanias kasutada, aga kuidas ma tean millisel turnal vms? Kas seda piletit on võimalik kuidagi softis näha?

2
Comment