[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jasssass
    Vana Tegija
    • Sep 2010
    • 1200

    #3001
    Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Mutandi tooteid oled proovinud? Täna võtsin komplekti mutant valku, massi ja pre workout mutant mayhemit.
    Suht norm hinnaga olid need. Mõtlesin prooviks.
    Eelkõige huvitas, kuidas see mayhem töötab :)

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #3002
      Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Ei ole.

      Hetkel võtan ainult tavalist valku ja süsikaid.

      Tegin mingi aeg tagasi otsuse võistluspordist loobuda ja nüüd treenin ainult enda jaoks, siis lisandite manustamise hoian ka minimaalse.

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #3003
        Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Mõistlik ma arvan, sul läksid raskused ikka päris suureks. Selles mõttes, et kui päris tippu ei ole plaanis jõuda siis oma tervis ikka kõige tähtsam. Veel noor muidugi ja ei tea, mis need liigesed tegema hakkavad 20+ aasta pärast.
        Spordisaalis ikka norm käia kui päevas muud liigutamist vähe, siis keha kohe vajab seda :)

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #3004
          Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Palju isiklikud rekordid jäid?

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #3005
            Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Ilma varustuseta kükk 205kg, surumine 140kg, jõutõmme 260kg.

            Tippvorm oli ilmselt mingi 95-96kg kehakaalu juures, peamine võistluskaal -93kg.

            Praegu olengi ca 96kg...

            Aga probl võtan isegi alla, sest teen intensiivsemat trenni ja kossu saan ka jälle mängida.

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #3006
              Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Another BE sess. 5 sessi see kuu tehtud, 4 on BE. Suht igav hakkab juba

              Comment

              • tiigrikutsu
                Grinder
                • Oct 2011
                • 522

                #3007
                Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                Another BE sess. 5 sessi see kuu tehtud, 4 on BE. Suht igav hakkab juba
                Vaata asja positiivsemast küljest - vähemalt ei ole miinuses. :)

                Comment

                • jahimees
                  Julm Donk
                  • Feb 2013
                  • 52

                  #3008
                  Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Kus klubis treenimas käid ?

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #3009
                    Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Hetkel käin Arcticus

                    Comment

                    • jasssass
                      Vana Tegija
                      • Sep 2010
                      • 1200

                      #3010
                      Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                      Hetkel käin Arcticus
                      Kuidas Arctik meeldib? Mäletan, et kunagi käisid Ülikooli spordikas. Ise kah Arctiku klient ja suht rahul, enamvähem kõik asjad saab ära tehtud, lisaks veel bassein, kus päris norm pärast trenni lõdvestuda.

                      Comment

                      • Pyha Karu
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 565

                        #3011
                        Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Sain just Arcticu imelise plaatinumkaardi 5a liikmelisuse eest. Sellega kaasnes tasuta käterätik, võimas.

                        Comment

                        • overbet
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 1620

                          #3012
                          Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          rakeback seegi

                          Comment

                          • Pyha Karu
                            Grinder
                            • May 2010
                            • 565

                            #3013
                            Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Kaardi peal kirjas "eeskujuks teistele" mis on veits irooniline, sest ma pole üle 6 kuu suutnud järjest stabiilselt käia. Vorm on sama mis pärast esimesi kuid 5a tagasi alustades. Samas ehk tõesti eeskujuks teistele, sest ma olin vahepeal nii hea klient, et 3 kuud maksin raha, aga kordagi kohal ei käinud.

                            Comment

                            • Ints
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1216

                              #3014
                              Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              no samas pole hullemaks vorm läinud, mis aastatega tihtilugu läheb.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #3015
                                Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
                                Kaardi peal kirjas "eeskujuks teistele" mis on veits irooniline, sest ma pole üle 6 kuu suutnud järjest stabiilselt käia. Vorm on sama mis pärast esimesi kuid 5a tagasi alustades. Samas ehk tõesti eeskujuks teistele, sest ma olin vahepeal nii hea klient, et 3 kuud maksin raha, aga kordagi kohal ei käinud.
                                no oledki ju eeskujuks teistele, et kuu raha maksad .. ära arva et sa trenni eeskuju oled jumala pärast .. $$$$$$

                                Comment

                                Working...