[Micro FR] Provoker-mäng on nahkas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #256
    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    Hetkel ikka 9max turbod mikros. Aga plaan on ka teisi proovida. 6maxi omasid ei ole veel uurinud aga tundub üsna mõistlik plaan olema.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #257
      Re: Provoker mõisavalitsejaks

      Ise hakkan pihta Prima võrgustikus €2.75 6-max super turbodega, algstäkk 1500 ja iga 5? käe tagant liigub blind üles. Solid volüümiga peaks saama kuuga juba €5.50 liikuda.

      Comment

      • mikk2468
        Vana Tegija
        • Nov 2009
        • 1039

        #258
        Re: Provoker mõisavalitsejaks

        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
        Ise hakkan pihta Prima võrgustikus €2.75 6-max super turbodega, algstäkk 1500 ja iga 5? käe tagant liigub blind üles. Solid volüümiga peaks saama kuuga juba €5.50 liikuda.
        SNG liigat trios?

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #259
          Re: Provoker mõisavalitsejaks

          Mingi sng liiga seal käib jah. Võtan kindlasti osa, tho seal vist antakse auhindu enim genenud mängijatele? V mis?
          Hetkel ma veel ei mängi neid sng'si, aga plaanis on lähitulevikus.

          Comment

          • mikk2468
            Vana Tegija
            • Nov 2009
            • 1039

            #260
            Re: Provoker mõisavalitsejaks

            Punktide järgi peaks olema. Esimene koht oli 5p, teine 3p ja kolmas 1p.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #261
              Re: Provoker mõisavalitsejaks

              Ahjaa, õigus.. No siis ei jää muud üle kui räigelt crushida? :D
              Ise ka mängid? Kui jah, siis mida täpsemalt?

              Comment

              • mikk2468
                Vana Tegija
                • Nov 2009
                • 1039

                #262
                Re: Provoker mõisavalitsejaks

                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                Ahjaa, õigus.. No siis ei jää muud üle kui räigelt crushida? :D
                Ise ka mängid? Kui jah, siis mida täpsemalt?
                Ammu kunagi mängisin. Ilgelt ära tüütavad väga marginaalse kasumi pärast. Imo ainuke kes nendega reaalset kasumit ka teeninud regularidest on raigor, kunagi sharkscopeist vaatasin. Liigas top 3 koha saavutamiseks tuleb toorest volüümi ka anda.

                edit: Rake ka liiga kõrge minuarust, et soliidselt biitida.
                Last edited by mikk2468; 23.05.12, 17:50.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #263
                  Re: Provoker mõisavalitsejaks

                  Raigor mul irl sõber ja tal jah sämplet mingi 14k mängu vist ja roi ca 8%
                  Mõtlesin, et ehk on ikka võimalik läbi närida ennast microst vähemalt kuuga 4-5% roi siis juba saad kõrgemale liikuda.

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #264
                    Re: Provoker mõisavalitsejaks

                    ma jõudsin just järeldusele, et ma olen ikka jumala fish sng-des. Alguses paarkend mängu oli EV hiiteris ja vaatasin, et kui pidama hakkab siis crushin mikrot, aga nüüd juba pikemat aega sujuv langus nii EV-l kui ka winningutel. Hetkel ei olegi veel täpselt aru saanud mida ma väga valesti teen aga püüan jälile jõuda.

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #265
                      Re: Provoker mõisavalitsejaks

                      87.2/200. Pokkerit hakkan jälle õppima :)

                      Comment

                      • sorm
                        Pokkerihai
                        • May 2009
                        • 1511

                        #266
                        Re: Provoker mõisavalitsejaks

                        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                        Mingi sng liiga seal käib jah. Võtan kindlasti osa, tho seal vist antakse auhindu enim genenud mängijatele? V mis?
                        Hetkel ma veel ei mängi neid sng'si, aga plaanis on lähitulevikus.
                        Trios on sng rake vastikult suur. Neid sng race kunagi oli põhimõttelislet võimatu võita, sest mingid hispaanlased ja portugaalased lasid 24/7. Samas ajasid nad graafikute järgi kõvasti nutsu auku...

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #267
                          Re: Provoker mõisavalitsejaks

                          95,2/200
                          see kuu siis sng-dega pean pildi ikka panema koos punase joonega :) Aga õppeprotsess veel käib, niiet on aega see graafik ka õigesse suunda liigutada.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #268
                            Re: Provoker mõisavalitsejaks

                            103,2/200. Hea tunne kohe esimese saja alistamise puhul. Tänasest läheb ka eraldi juuni counter tööle kuna on üks sidebet 80km jooksu juunis. 8/80 juuni
                            Pokkeris üritan ikka turbo sngsi alistada, hetkel kahjuks edutult, aga paremuse poole märke on juba näha. Tegin ka elu esimese 45 mani ning õnnestus 3-daks jääda mis ei ole üldse halb. Hämmastav formaat kuna pooled mängijad kukuvad 10bb play peal välja ning üsna pikalt vegeteritakse isegi 5bb stackidega. vb tulevikus võtan veel mõne kavasse eesmärgiga kõige kauem kestva turna järgi sessi aega planeerida.

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #269
                              Re: Provoker mõisavalitsejaks

                              111,2/200
                              juuni 16/80

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #270
                                Re: Provoker mõisavalitsejaks

                                Eile sai distantsi oluliselt vähem joostud kuid tempo oli sellevõrra parem kindlasti.
                                115,6/200
                                juuni 20,4/80
                                Pokkeris tegin ka õhtal 8 lauda lahti millest prize kohtadele ei jõudnudki. 7,x BI alla ev ehk siis kõik mängud mis eile suutsin teha sain beati :)

                                Comment

                                Working...