[Micro FR] Provoker-mäng on nahkas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #106
    Re: Provoker-From here to there

    tundub, et biidin . Saaks ainult volüümi kuidagi sisse raisk. See siis augustist kuni praeguse hetkeni.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #107
      Re: Provoker-From here to there

      superb tõesti!

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #108
        Re: Provoker-From here to there

        Kena graph indeed. Kas see on FR või SH? Kui short-handed, siis oleks huvitatud su stattidest ka. :P

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #109
          Re: Provoker-From here to there

          See siiski FR. Kunagi kevadel olid sa mul 5maxi laudades ma mäletan. Stattidest niipalju, et keskmine 15/12 see kuu 17/14 enamvähem.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #110
            Re: Provoker-From here to there

            Väga kena töö :). Maru, et mikromeestest hakkab tegijaid sirguma!

            Comment

            • soouni
              Grinder
              • Jul 2010
              • 771

              #111
              Re: Provoker-From here to there

              Väga kõva respekt(Y)

              Comment

              • eluvaatleja
                Jube Noob
                • Nov 2010
                • 135

                #112
                Re: Provoker-From here to there

                kas sellise kena tõusu peamiseks põhjuseks on ühe foorumiliikmest treeneri kunagine abi sulle?

                Comment

                • con
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1954

                  #113
                  Re: Provoker-From here to there

                  alustades pokkeriga tuleb investeerida nii palju kui võimalik õppimisse. treenerid, raamatud jne. raha ei mängi rolli. ainult treenerist jääb väheks, tuleb ise ka sitta kanti vaeva näha.
                  aga heale coachingule järgneb suht alati tõus ma usun, vähemalt mikromeeste puhul.

                  /aga respekt jp, varsti teen järgi

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #114
                    Re: Provoker-From here to there

                    Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
                    kas sellise kena tõusu peamiseks põhjuseks on ühe foorumiliikmest treeneri kunagine abi sulle?
                    lühidalt öeldes jh.
                    eks enne seda olin suht suure hulga käsi läbi mänginud ning nittida oskasin ning fpp-si koguda, aga olulised aspektid mis aitasid mängu käima tõmmata tulid tõesti tänu Pastilaale. Kasuks tuli kindlasti ka see, et olen mänginud korraliku koguse käsi 6maxis ning ka HU-d. Tõsi küll natuke kaotavalt, aga postflop mängule annab see sitaks kaasa. Lisaks veel on tänu sellele palju mugavam ise uusi laudu teha

                    Comment

                    • lypsja
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 270

                      #115
                      Re: Provoker-From here to there

                      loen tihti siin tegijate grinderite päevikutest et trend on ise laudu avada, kas sellega pole ohtu, et paremale meist istuvad paar-kolm shortstackerit ja sellega laud pees...

                      mis ise avamise plussid on - lauda vajub rohkem kalakesi kui regulare?

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #116
                        Re: Provoker-From here to there

                        Algselt postitas lypsja Vaata postitust
                        loen tihti siin tegijate grinderite päevikutest et trend on ise laudu avada, kas sellega pole ohtu, et paremale meist istuvad paar-kolm shortstackerit ja sellega laud pees...

                        mis ise avamise plussid on - lauda vajub rohkem kalakesi kui regulare?
                        olen ka ise kunagi shortstacki mänginud ning tunnen üsna hästi nende hingeelu. Üldiselt on nad lauas kõige kehvemad mängijad ning nendelt tuleb ka raha ära võtta. Oluline, et vähemalt 50bb oleks tal stackis, alla selle võib alati laua ära vahetada kuna valikut mikros ju on.

                        Comment

                        • lypsja
                          FPP Pro
                          • Oct 2008
                          • 270

                          #117
                          Re: Provoker-From here to there

                          et siis fullringeri edusaladus peitub esmalt shortstäkkimises, siis HU ja 6-max tõdede selgeks tegemisel ning alles seejärel võib FR istuda ja lihtsalt kõigist üle sõita... muidugi ei tohi unustada härra Pastilaa kiirkoolitusi :)

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #118
                            Re: Provoker-From here to there

                            no ma võin julgelt öelda, et sellest shortstackimise ajast on mul kahju. Ptr-st isegi näha et mingi 180k kätt lihtsalt BE pandud.

                            Comment

                            • lypsja
                              FPP Pro
                              • Oct 2008
                              • 270

                              #119
                              Re: Provoker-From here to there

                              samas nüüd soulreadid neid tonte :)

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #120
                                Re: Provoker-From here to there

                                täna siis tuli kõige halvem sess mis mul on olnud alates augustikuust. Ev joont näidata on kuidagi weak, aga natuke vast iseloomustab laudades toimunut. Nagu tavaliselt olid lauad siiski suht kuldsed fishide poolest. Mis muud mul üle jääb kui läbi grindida. Kokku selle kuu winratest jäi järgi kahjuks ainult 14bb/100.

                                Comment

                                Working...