[Micro FR] Provoker-mäng on nahkas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #406
    Re: [NL16-25 6max] Provoker goldstari jahil :)

    Sobib. Kellaaeg sama, 19.00, nagu ikka?

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #407
      Re: [NL16-25 6max] Provoker goldstari jahil :)

      jep

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #408
        Re: [NL16-25 6max] Provoker goldstari jahil :)

        Kas ROFL tabeli Raise/call range tähendab, et ma callina ka allinni? K7o ntx 12bb juures?

        Comment

        • simenkon
          Grinder
          • Dec 2011
          • 525

          #409
          Re: [HUHT hetkel :) 7$] Provoker goldstari jahil :)

          jea

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #410
            Re: [HUHT hetkel :) 7$] Provoker goldstari jahil :)

            suutsin just 10+BI kaotada konkreetsele dongile kes mängis 93% käsi ilma fold nuputa. Tegemist oli veel minust järgmise limiidi regiga kel üle 5k mängu tehtud seal. Kahjuks peale stake ja mängude arvu muud näha ei olnud opt ini pärast.

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #411
              Re: [HUHT hetkel :) 7$] Provoker goldstari jahil :)

              $3.5'sed või shottisid $7 mänge?

              Comment

              • gamblingFTW
                Vana Tegija
                • Aug 2012
                • 1122

                #412
                Re: [HUHT hetkel :) 7$] Provoker goldstari jahil :)

                kasuta awesome hudi hyperites HEMiga HUD

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #413
                  Re: [HUHT hetkel :) 7$] Provoker goldstari jahil :)

                  Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                  $3.5'sed või shottisid $7 mänge?
                  kolmepooleseid

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #414
                    Re: [HUHT hetkel :) 7$] Provoker goldstari jahil :)

                    täna oleks pidanud vist poolepealt ära lõpetama :)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Kõik ok kuna rolli piisavalt, aga kuradi kahju, et see nn hea start mis hypereid mängides kasuks väga palju tuleks, ei lähe kohe kuidagi minu luckboxiga kokku. Mis seal ikka vapralt edasi. Fpp-si kulutasin eile satikatele kus kolmest turnast sain 2 piletit ehk 22 T$. Kokku siis 680fpp eest mis teeb kursiks 0,032$/fpp :) take that supernovas :P

                    viimane lause on obv naljaga pooleks kuna olen teadlik sämpli puudulikusest ja kaardijooksust.

                    PS ahvin vapsikut peidetud kirjaga :)

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #415
                      Re: [HTHUsng hetkel :) 7$] Provoker goldstari jahil :)

                      cashi ei mängi enam üldse?

                      Comment

                      • nocaring
                        Räme Fish
                        • Jun 2011
                        • 24

                        #416
                        Re: [HTHUsng hetkel :) 7$] Provoker goldstari jahil :)

                        take that supernova ?? korralik run oli liht. järgmine kord tuleb 3-st null siis on take that chrome star

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #417
                          Re: [HTHUsng hetkel :) 7$] Provoker goldstari jahil :)

                          Algselt postitas nocaring Vaata postitust
                          take that supernova ?? korralik run oli liht. järgmine kord tuleb 3-st null siis on take that chrome star
                          Proovi vahel ridade vahelt (või alt) lugeda

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #418
                            Re: [HTHUsng hetkel :) 7$] Provoker goldstari jahil :)

                            Algselt postitas nocaring Vaata postitust
                            take that supernova ?? korralik run oli liht. järgmine kord tuleb 3-st null siis on take that chrome star

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #419
                              Re: [HTHUsng hetkel :) 7$] Provoker goldstari jahil :)

                              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                              cashi ei mängi enam üldse?
                              hetkel mitte. Vb kui kuu lõpus vppsi millestki puudu siis lasen, aga üldiselt ei. See ei tähenda muidugi seda, et uuel nädalal jälle uus mäng käsil. Püüan vähemalt seekord kursil püsida.

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #420
                                Re: [Micro FR $$$$] Provoker mõisavalitsejaks :)

                                Küsin siit ka noorte isade käest, et ega kellelgi ei ole sahtliga beebivoodit seisma jäänud? Teeks võibolla soodsa hinnaga diili äkki :)

                                Comment

                                Working...