[Micro FR] Provoker-mäng on nahkas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #211
    Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

    Tagasi ning homsest hakkab grind jälle peale. Vb ka täna kui uni ära on läinud. Hetkel igatahes tööle minek. Soovitan kõigile kes tahavad suve pikendada. Suht ehmatus oli tallinnas lenukist tulles külmakätte astuda.

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #212
      Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

      Eile oli esimene svonks HU-s. tegelikult ei läinud üldse asi hullult mingi -118 ehk 2 BI, aga asja tegi kurvaks see, et kaotasin selle kahele vastasele kellest esimene ostis sisse 12$ga ning teine 17$-ga. Enne seda olin loomulikult paar fishi tühjaks tõmmanud. Seega kaotasin kahele shortile kokku üle 200$. Igatahes otsin kontakte HU sweatimiseks mikogo+skype vms @ NL50 või NL100short lauad. Eelistatult sama või kõrgema limiidi mängijad palun :)

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #213
        Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

        Tänaseks on pokkerist küll ning tõenäoliselt võtan paar päeva järgnevalt suht vabalt.
        Luckbox igatahes on super NL50HU Short lauas.
        luckbox.jpg
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #214
          Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

          pool br õhku lastud. Tunne masendav ning welcome NL25 fr.

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #215
            Re: Provoker mõisavalitsejaks

            Asi nüüd siis nii kaugel oma maa ja muude plaanidega, et lähiajal on veel vaja ~400€ investeerida ning suvel hakata juba kasumit lõikama. Maaostuga joppas nii hästi, et ääremaana ei ole maksukoefitsent suur ja maamaksu seetõttu ma maksma üldse ei peagi :) Samamoodi on mul ka korteriga linnas. Tasapisi olen oma võlgu vähendanud mis tulid kinnisvara soetamisega, kuid sellest on järgi alla 1,5k€ niiet mitte midagi hullu enam. Kevadel lähevad kartulad maha ning loodame, et kasvab hästi ikka. Pikem ilmaennustus lubab kuuma ja kuiva kevadsuve ning põud on täitsa reaalne tulem põllumeestele, kuid mina seda kartma ei pea kuna juba eelmise aasta alguses tehtud investeeringud läksid enamus just niisutussüsteemi soetamiseks põllule. Kui teistel saak väikseks jääb põua tõttu, siis mina seda väga kartma ei pea. Pigem on just hästi kuna on lootust, et saaduste hinnad on siis kõrgemad kui suure saagiaasta puhul. Täna juba tekis mõte ka uus traktor osta, aga hetkel siiski jääb ära kuna piisavalt suure nn hiinaka saab alles 20k€ juures kätte. Tuntud tootja masinat tahad siis korruta veel summa 2 või kolmega.
            Pokkerist niipalju, et olen tagasi fr mängimas. Otsin veel ennast. Veebruar lubas alguses väga hästi tulla eriti volüümi osas kui mul oli 10 päevaga mängitud enda tavaline kuu volüüm. Siis mõtlesin, et teen päeva pausi ning ootamatult oli sellest päevast saanud kaks nädalat enne kui uuesti lauda istusin. Selle vahepealse aja raiskasin ajaloolist kangelast ning virtuaalfarmerit mängides. Häbi kohe endal. Vähemalt suudan kasumit mingisugust näidata ja eesmärk igas kuus on cashoutida vähemalt 100€. Töö kõrvalt pole paha kommirahaks. Ülejäänu läheb rolli ehitamiseks. Hetkel roll pendeldab 16 ja 25 mängimise piiripeal.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #216
              Re: Provoker mõisavalitsejaks

              See kuu on hästi alanud. Volüümi küll ei suuda näidata sellist nagu siinsed topgrinderid aga vähemalt sai eile pisike bet tehtud, et teen vähemalt 40h pokkerit see kuu. Hetkel 11 tehtud ning läheb kiireks kuna töö võtab oma ja kevade tundemärgid on ka juba olemas mis ilmnevad selliselt, et peale tööd on jube isu magama keerata kella 17.00 paiku.
              Last edited by Provoker; 06.03.12, 13:25.

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #217
                Re: Provoker mõisavalitsejaks

                Nagu eelnev post juba sai kirja on see kuu hästi alanud. Siin ka siis pilt mismoodi täpsemalt:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Hetkel siis 15bb/100. Krt saaks ainult nüüd volüümi sisse. Alla 30k käe ma ei ole kuidagi rahul endaga kuu lõpuks, 40k oleks superluks. Püüan näidata nüüd siis kvaliteetmängu vastupidiselt eelmistele kahele kuule kus lasin 16-18 lauda. Nüüd üle 11 laua pole ette võtnud naljalt ja swinge nagu ei eksisteerikski. Limiiti võiks ka vahtada, kuid see krdi NL16 on ikka nii fishine, et seal ma kindalt suudan paremat $/h näidata kui NL25-või 50, aga eks see limiidi vahetus tuleb mingi hetk nagunii ära teha kuna usk ei luba mikros overrolledina mängida

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #218
                  Re: Provoker mõisavalitsejaks

                  Eile keevitasin veel ühe korraliku päeva otsa. Mingi 4-5 BI plussi. Vahetasin ka limiidi ära kuna selectides ikkagi erilist vahet ei ole ja roll täiesti piisav. Hiiter on ikka üsna korralik olnud see kuu ning hetkel juba 17bb/100. Volüüm tõsiküll on alles sinna 10k käe kanti. Samas terve aasta käsi kokku vaadates siis võib öelda, et hiiter oleks nagu liiga pikalt kestnud juba :) aga ma ei kurda

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #219
                    Re: Provoker mõisavalitsejaks

                    graph pane $,nendes blindides näen ainult joont,ei viitsi konvertida et kui ja mis jooks on

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #220
                      Re: Provoker mõisavalitsejaks

                      korruta blindid 0,16-ga ja saadki dollarid :)

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #221
                        Re: Provoker mõisavalitsejaks

                        3,8/200 tehtud. See siis eesmärk lähema kahe kuu jooksul ja tegemist on jooksukilomeetritega. Eile sai üle 100 aasta paar ringi tehtud ning vaatamata suurenenud kehakaalule et tulnudki väga kurnatuse tunnet peale. Lõpus lasin majaukseni veel 100m sprinti ka :)

                        Pokkeris oli nädal ja natuke peale tagasi üks 10 BI langus 2k käega kuid sellest olen peaaegu juba suutnud taastuda, samas on veel vaja pressida kuna 40h jääb vastasel juhul tegemata see kuu.
                        Last edited by Provoker; 19.03.12, 08:45.

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #222
                          Re: Provoker mõisavalitsejaks

                          peale 3.8km tiiru obv et sprindid veel

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #223
                            Re: Provoker mõisavalitsejaks

                            Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                            peale 3.8km tiiru obv et sprindid veel
                            Me is not sportsman

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #224
                              Re: Provoker mõisavalitsejaks

                              Kellelgi soovitusi mäesuusatamiseks? Nv on minek ja ma ei teagi kas võtta kohe laud või ikka suusad. Kogemust pole ühe ega teisega.

                              Comment

                              • lauri89
                                FPP Pro
                                • Jan 2010
                                • 206

                                #225
                                Re: Provoker mõisavalitsejaks

                                Lauaga on kindlasti alguses raskem. Ise olen korra mäel ainult lauaga sõitnud, mis välja ei tulnud üldsegi, suuskadega on kergem. Aga usun, et lauaga on funnim kui asja käppa saad.

                                /Kui suusad siis juba Freeskid, saad tagurpidi ka sõita
                                Last edited by lauri89; 19.03.12, 11:13.

                                Comment

                                Working...