[Micro FR] Provoker-mäng on nahkas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #226
    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    Unusta laud ära kui tahad päevast rõõmu tunda. Oli endalgi eelmine aasta esmakordselt mäele minna, võtsin ka suure hurraaga laua, perset, ma ei saand sellele püstigi. Läksin vahetasin suuskade vastu, lasin kõik Kuutseka nõlvad läbi ja oli väga fun.

    Comment

    • peete82
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1310

      #227
      Re: Provoker mõisavalitsejaks

      laud sobib rohkem sihukestele kerge kondiga noortele nagadele. Eriti kui ei oska kah veel. Suusk ikke rohkem sihukese valge ja soliidse inimese asi. Hea tõstukile minna jne :)

      Comment

      • oohoh
        Grinder
        • Oct 2009
        • 547

        #228
        Re: Provoker mõisavalitsejaks

        bs,vahet ei ole mille sa võtad, kui oma grupis on mignisugused pädevad sellid suusa või lauaga,saab elementaarsed värgid päris nobedalt käppa saama

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #229
          Re: Provoker mõisavalitsejaks

          kui tahad persekondi pooleks lennutada siis laud for sure

          Comment

          • Relamz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1467

            #230
            Re: Provoker mõisavalitsejaks

            Algselt postitas Provoker Vaata postitust
            3,8/200 tehtud. See siis eesmärk lähema kahe kuu jooksul ja tegemist on jooksukilomeetritega. Eile sai üle 100 aasta paar ringi tehtud ning vaatamata suurenenud kehakaalule et tulnudki väga kurnatuse tunnet peale. Lõpus lasin majaukseni veel 100m sprinti ka :)
            Sai ise kah täna käidud üle pika aja jooksmas. Hakkan isegi nädalas 4-5 korda jooksmas käima.

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #231
              Re: Provoker mõisavalitsejaks

              mul homme järgmised ringid.

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #232
                Re: Provoker mõisavalitsejaks

                7,6/200 täna tõmbas juba viimane neljandik distantsist hingamisrütmi sassi ning paaril korral tuli ette õhu ahmimist mida püüdsin jõuga kontrollida ning isegi õnnestus. Ei teagi kas oli esimese korra väsimus sees, aga 3,8km aeg oli 22 ja 23 minuti vahel mis ei tundu üldsegi halb sutsakas alla 100kgse mehe kohta. :) Sõjaväe nato aega igatahes hakkan püüdma paari kuu pärast kui eesmärgiks on 3,2km joosta 14,30-ga nagu sõjaväes :) Seal kaalusin 84kg umbes. Reaalselt kui püsivust jätkub hindan enda tulemust kuskile 15 minuti juurde.

                Comment

                • KristjanRawk
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 1133

                  #233
                  Re: Provoker mõisavalitsejaks

                  ma pikamaajooksus olin gümnis üsna hea, siis kasutasin sellist hingamist et üks tõmme sisse ja siis kaks kiiret välja, ei hakanud pistma ega midagi 3.2km aeg oli mingi 11.10 vms
                  Last edited by KristjanRawk; 20.03.12, 17:57.

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #234
                    Re: Provoker mõisavalitsejaks

                    Ma kasutan just pikka hingamist mõlemat pidi umbes 3 sammu sisse ja 3 sammu välja. Kui suu tatti täis jookseb siis läheb segamini, aga tuleb kiirelt tagasi kui samm sättida õigeks. Nats läheb veel aega kuni tõrv ka kopsust jeehat tõmbab :) See aasta kokku ~1-2 pakki vast suitsu teinud niiet edusammud selles valdkonnas ka.

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #235
                      Re: Provoker mõisavalitsejaks

                      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                      7,6/200 täna tõmbas juba viimane neljandik distantsist hingamisrütmi sassi ning paaril korral tuli ette õhu ahmimist mida püüdsin jõuga kontrollida ning isegi õnnestus. Ei teagi kas oli esimese korra väsimus sees, aga 3,8km aeg oli 22 ja 23 minuti vahel mis ei tundu üldsegi halb sutsakas alla 100kgse mehe kohta. :) Sõjaväe nato aega igatahes hakkan püüdma paari kuu pärast kui eesmärgiks on 3,2km joosta 14,30-ga nagu sõjaväes :) Seal kaalusin 84kg umbes. Reaalselt kui püsivust jätkub hindan enda tulemust kuskile 15 minuti juurde.
                      Alguse eesmärk ei tohi kindlasti olla võimalikult kiiresti X distants läbida vaid pulssi joosta, muidu sellest suurt kasu pole. Kui pulsikell olemas, siis ära pulssi üle 150 lase ning jookse/kõnni vähemalt 30min järjest, et süda tugevamaks treenida ja trennist ka reaalset kasu oleks.
                      Last edited by Godspeed_EJ; 20.03.12, 19:50.

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #236
                        Re: Provoker mõisavalitsejaks

                        [YOUTUBE]ZXJA0ZLkcgY[/YOUTUBE]

                        Ma jooksne suht alati selle taktis. Kuidagi hästi sobib, ja muusika nagunii rohkem taustaks, kuna rohkem on see aeg, kui saab muud asja, mida vaja, läbi mõelda ja ei keskendu väga muusikale.

                        Kui on mingi hea playlist, siis on jooksurütm vastavalt laulule. 30sec to marsi this is wari ülesehitus ja tine tempah hypest hype ka sellised, et alguses hakakd vaikselt peale ja kui kuulama jääd, siis varsti jooksed juba ilgelt kiiresti.

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #237
                          Re: Provoker mõisavalitsejaks

                          11,6/200 tehtud.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #238
                            Re: Provoker mõisavalitsejaks

                            Niih. Vahepeal sai 4 päeva suusatamas käidud Soomemaal. Elus esimest korda siis olin kahe lauajupi peal ning väga konkreetset käblat ei pannudki mäel kõikide päevade jooksul. Paaril korral külg läks küll maha, aga see pigem liiga kõva kallutamise tõttu. Keeruline on püsti jääda kui hooga keerates on õla ja mäekülje vahe 20cm :) Aga mulle meeldis piire kompida ning teisel päeval juba ütlesid osad kogenumad kaaslased, et täitsa hästi liikusin. Sai ka siis MK etapi nõlv ära proovitud mis oli oluliselt kiirem kui teised nõlvad.

                            Täna siis plaan jooksukilomeetreid edasi kütta ning isegi võibolla tiba pokkerit mängida. Paar päeva jooksust jäi nüüd vahele reisi tõttu ja tagasiolles sellepärast, et suuskadel olles tuli vasakusse kanda miski imelik valu sisse mis võis olla põhjustatud esimesel päeval kehvalt kinnitatud saapaklambrist.

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #239
                              Re: Provoker mõisavalitsejaks

                              15,6/200

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #240
                                Re: Provoker mõisavalitsejaks

                                19,9/200

                                Comment

                                Working...