[Micro FR] Provoker-mäng on nahkas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #286
    Re: [MICRO 6max] Provoker mõisavalitsejaks

    mida õppima?
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #287
      Re: [MICRO 6max] Provoker mõisavalitsejaks

      Ärijuhtimist ära lõpetama. Alustasin selle eriala õppimist aastal 2004 :) nominaalaeg 3,5a. peale 3 aastat tuli kaitsevägi ning sealt otse tööle ning ei saanudki kooliasju korda kuna elu oli selleks ajaks piisavalt muutunud, et mitte minna ühikasse elama. Seda enam, et raha nagunii ei olnud kaitseväest tulles ning oligi ainus variant tööle minna.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #288
        Re: [MICRO 6max] Provoker mõisavalitsejaks

        Ranka soovil läheb pilt siia ka tänasest varahommikust:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • jasssass
          Vana Tegija
          • Sep 2010
          • 1200

          #289
          Re: [MICRO 6max] Provoker mõisavalitsejaks

          Emajõe pealt? selliseid suitsetaks küll juba, suu hakkab vett jooksma

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #290
            Re: [MICRO 6max] Provoker mõisavalitsejaks

            Ainult ühe saidki w? Eile õhtul laudades oli rohkem fishe - 2h mänginud ja oleksid poest saanud osta mitu kg. selliseid jõhvikaid :)

            Comment

            • Matu
              FPP Pro
              • Aug 2009
              • 284

              #291
              Re: [MICRO 6max] Provoker mõisavalitsejaks

              mis selle kogrega ikka peale hakata

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #292
                Re: [MICRO 6max] Provoker mõisavalitsejaks

                Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                Emajõe pealt? selliseid suitsetaks küll juba, suu hakkab vett jooksma
                emajõelt jep ja ~1,2kg
                Jalg on suur pildipeal :D

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #293
                  Re: [MICRO 6max] Provoker mõisavalitsejaks

                  näperdasin täna oma õhukese br-ga merges NL25-t ning huvitaval kombel tundus seal mäng palju sobivam olema minu stiilile ning fishe tundus et oli ka isegi paremaid kui NL4-10. Ühesõnaga rexid on tightimad ja fishid on fishimad. me like it

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #294
                    Re: [MICRO 6max] Provoker mõisavalitsejaks

                    hetkel poolstackin NL25-s ning täna sai iseig pea BI plussi mingi 600 käega. Homme peale tööd kalale minek, aga nüüd videost ennast harima pokkeriteemadel. Varsti peaks mingi trenni ka välja mõtlema talviseks ajaks.

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #295
                      Re: [MICRO 6max] Provoker mõisavalitsejaks

                      tiltamine on paha. 1/3 br-st läinud. Uuele ringile siis kui rohkem BI-e ja sämplit olemas on.

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #296
                        Re: [MICRO 6max] Provoker mõisavalitsejaks

                        panen siin märgi maha nüüd. Esmaspäeval kaalusin 92,1kg ning hakkasin jälgima tellitud toitumiskava. Tänaseks reede käes ning hetkel 90,9kg. Jõudu veel väga ei ole aga trenn aitab selles suhtes vast kaasa küll. Tänane plaan alakeha+selg+jooksmine.
                        Eesmärk 80kg umbes või siis samas kaalus kus praegu aga hoopis teise kehaehitusega :)

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #297
                          Re: [MICRO 6max] Provoker mõisavalitsejaks

                          Kust kava tellisid ? Mul vist oleks ka sarnast asja vaja. Või üleüldse toitumist reguleerida, sest nälga kannatada ei taha, aga ei tea ka mida süüa mis paksuks ei tee :D

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #298
                            Re: [MICRO 6max] Provoker mõisavalitsejaks

                            Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                            Kust kava tellisid ? Mul vist oleks ka sarnast asja vaja. Või üleüldse toitumist reguleerida, sest nälga kannatada ei taha, aga ei tea ka mida süüa mis paksuks ei tee :D
                            lihtne.
                            Süsivesikuid ära õhtul söö (ehk siis riis, kartul, makaronid + magusad söögid). Karastusjoogid ja mahlad asenda veega. Nädalas paar korda sörkjooksu (ca 1h 140 pulsiga). 3 korra asemel tõmbad segi 1 kord nädalas ning mälleris olles hesburgerisse ei lähe.

                            Isiklikult testitud. (tegin muidugi jõusaali ka juurde veidi)
                            Jaanuar 15. 2012 kaal: 93.5kg
                            Mai 15 2012. kaal 78.5
                            Pikkus: 186

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #299
                              Re: [MICRO 6max] Provoker mõisavalitsejaks

                              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                              Süsivesikuid ära õhtul söö (ehk siis riis, kartul, makaronid + magusad söögid) - Hmm, õhtune söök on tavaliselt kõige suurem, aga kui neid põhiaineid süüa ei tohi, siis mis üldse alles jääb ? Reeglina tahan kuskil 6-7 aeg kõhu korralikult täis süüa, et 12ni enam nälga ei tekiks. Magusat ei söö üldse tho.
                              Karastusjoogid ja mahlad asenda veega - teen juba nii.
                              Nädalas paar korda sörkjooksu (ca 1h 140 pulsiga) - Peab miski beti tegema (või siis fc pokkeriprodesse minema :D), niisama ei viitsi alustada.. Olen käinud küll jooksmas mingitel perioodidel, üle kuu see ettevõtmine tavaliselt ei kesta.
                              3 korra asemel tõmbad segi 1 kord nädalas - hehehe
                              ning mälleris olles hesburgerisse ei lähe - see kõige raskem osa siit imo. Mida soovitad heaks pohmakaeineks, mis paksuks ei tee ? Üldiselt igasugune dieet või tervislik toitumine kaob vähesegi promilli all mul täielikult, distsipliini pole lihtsalt. Ei oska ette ka midagi selle vastu võtta, kui et vähem juua.
                              Kõige suurem probleem ongi, et suudan küll nö korralikku toitu osta/teha/süüa, aga kui üritan mingi kaloraazi sisse päeva lõikes jääda, siis see tundub impossibru, ei saa lihtsalt nt 2000 kcal-ist päevas kõhtu täis (kui just täielikku maltsa ei söö ja ainult vett ei joo) ja nälga ka kannatada ei taha. Jõukat teen ka ise regulaarselt.
                              Last edited by virukunn; 21.09.12, 18:57.

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #300
                                Re: [MICRO 6max] Provoker mõisavalitsejaks

                                Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                                Kust kava tellisid ? Mul vist oleks ka sarnast asja vaja. Või üleüldse toitumist reguleerida, sest nälga kannatada ei taha, aga ei tea ka mida süüa mis paksuks ei tee :D
                                Kava tellisin fitness.ee-st. Seal erineva tasemega spetsialiste kes saavad aidata. Hinnad ka erinevad neil muidugi. Mul on hr Viska koostatud ning töötab küll esialgu. Kõige suurem muutus on see, et söön hommikul, lõunal, kell 16.00, kell 19.00 peale trenni ning viimane kord 21.30. Ja loomulikult ei aja ennast kurguni süsikaid vaid ikka maltsa ja valku ka.

                                Comment

                                Working...