[Micro FR] Provoker-mäng on nahkas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #271
    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    123,6/200
    juuni 28,4/80 aga see üritus on juba feilinud kuna jaanipäev ja matused võtsid liiga palju aega ära ning lisaks oli hetkel üsna pikk paus ka põlvedes tuntava terava valu tõttu. Eile tho oli juba täitsa ok jälle joosta üle pika aja.
    Pokkerit pole mänginud ning võtan juba nädalaid hoogu, et lauad ette võtta. Nüüd veel plaan natuke kooliasju korda ajada ning saaks äkki mingi hetk ka kõrghariduse lõpetatud.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #272
      Re: Provoker mõisavalitsejaks

      Hetkel 8km otsi teed? Ma tegelt pidin eile 7.5miili jooksma aga ärkasin liiga hilja ning oli palju tegemist (vabandused). Tegemata see ei jää ja lähen täna seda püüdma.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #273
        Re: Provoker mõisavalitsejaks

        8-seid otsi lasen jep. Pean midagi kardinaalselt oma toitumises muutma kuna liiga palju raskust on kaasa vedada joostes ja liigesed kannatavad sellega. Teine variant on parem rada otsida mis ei oleks kõvakattega.

        Comment

        • mait47
          Jube Noob
          • Jul 2011
          • 192

          #274
          Re: Provoker mõisavalitsejaks

          Algselt postitas Provoker Vaata postitust
          8-seid otsi lasen jep. Pean midagi kardinaalselt oma toitumises muutma kuna liiga palju raskust on kaasa vedada joostes ja liigesed kannatavad sellega. Teine variant on parem rada otsida mis ei oleks kõvakattega.
          Kolmas variant on jooksutehnikat korrigeerida. Isegi jooksusussid võivad väga palju mõjutada seda.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #275
            Re: Provoker mõisavalitsejaks

            Ülekaaluga jooksmine on põlvedele väga halb, aga niipalju kui mina jooksumehi tean, siis pole keegi seda nõuannet kuulda võtnud, vaid ikka ise ära proovinud. Mina ise kaasaarvatud:-).

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #276
              Re: Provoker mõisavalitsejaks

              ma ei ole ülekaaluline. :) Lihtsalt natuke võiks kergem olla. Mingi 92/183. Ükski pekk ei ripu ega miskit :P Ideaalne oleks mingi 82-85.

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #277
                Re: Provoker mõisavalitsejaks

                Ei taba mis toimub, aga -2BI päev ajab närvi. Samas tegin kindlasti selle jagu ka sittasi calle riveris jms aga no krt küll. Peab hakkama käsi välja noppima siia häbiposti, äkki siis õpin midagi ka.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #278
                  Re: Provoker mõisavalitsejaks

                  Vana teema, aga palju umbes täpselt aega võttis 8km distantsi läbimine ? Ise maal olles nüüd jooksen ka u 8.5km pikkuseid distantse.
                  Last edited by inward; 19.08.12, 22:29.

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #279
                    Re: Provoker mõisavalitsejaks

                    kõige kiiremini vist oli 48 minutit aga tavaliselt 55 minutit. Kiirus tuli paduvihmaga Hetkel kahjuks muidugi laisaks muutunud kuna naine enam ei utsita jooksma mind.

                    Täna oli kõva plaan peipsile ahvenat jahtima minna, kuid pidime piirduma ainult jõele keeramisega ja seal trollinguga kuna järvel oli laine selline et küljelt tulles viskas vett paati. Vähemalt sai üks purikas paati lohiistatud. Sõber sai ka ühe alamõõdulise mis elab edasi hetkel. Teine sõber sai ainult võttu tunda ning mina nägin esimest korda nii suurt lainet kalast mis tal sini-valget voblerit rabas ebaõnnestunult kahjuks.

                    Comment

                    • Cashmer
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2011
                      • 438

                      #280
                      Re: Provoker mõisavalitsejaks

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Vana teema, aga palju umbes täpselt aega võttis 8km distantsi läbimine ? Ise maal olles nüüd jooksen ka u 8.5km pikkuseid distantse.
                      10km - 55 minutit - tasasel teel hea jooksutossuga. see siis parim aeg, keskmiselt tund.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #281
                        Re: Provoker mõisavalitsejaks

                        Okei, endal tuli nüüd mõlemad korrad 8.5km - 40 min ja kopikaid peale. Mõtlesin veel, et võiks paremini, alla 40 peaks ikka suutma. Avg kiirus oli kuskil 12.7 km/h ja lõpus veel spurdiga lõpuni.

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #282
                          Re: Provoker mõisavalitsejaks

                          Ma ikka lasin harrastaja kiirusega :) Kiiret polnud kuhugi.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #283
                            Re: Provoker mõisavalitsejaks

                            Eilne saak 2 latikat fiideriga emajõest :D Natuke suuremad oleks muidugi võinud olla aga asi seegi :)

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #284
                              Re: Provoker mõisavalitsejaks

                              Jooksen maal vahel sama palju (7-12 tavaline). Mul kulub 8 km läbimiseks miski 45-50 min, teele jääb üks tõus ning üks väiksem langus, ülejäänud tasane tee. Lagipäiksega läheb obv rohkem, tavaliselt jooksen õhtuti loojuva päiksega. Miski 5,5minutit/km selline rahulik tempo.

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #285
                                Re: [MICRO 6max] Provoker mõisavalitsejaks

                                Uus katse 6maxis on seni läinud sedasi, et mingi 12bb/100 mikros ning nv peaks juba limiiti vahetama. Jätkuvalt on probleemiks volüüm. Loodame, et edasi suudan ennast paremini motiveerida. Täna sai ka kooli vajalikud paberid antud ning suure tõenäosusega saab minust jälle kord üliõpilane. Sedakorda küll ainult lõputöö ja mingi 3-4 ainet vaja teha, aga nendest peab jagu saama lõpuks. 5a juba möödas minu viimasest kooli kogemusest ja diplomit pole siiani käes ning süüdistada saan selles ainult iseennast. Kui kedagi huvitab siis naasen kooli TULE programmi raames.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...