[Micro FR] Provoker-mäng on nahkas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #181
    Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

    No ütleme et olen kursis asjadega, ei saa öelda, et suurelt tegeleks sellega. Pigem aitan isa bisnissit lõpuks käima tõmmata. Ta ise vanakooli inimene kes ei ole väga vastuvõtlik uuendustele ning on harjunud lihtsalt tiksuma aastast aastasse ilma suuremaid kasumeid teenimata ots otsaga kokku tulles. Vähemalt leib on laual ja vorst ka leiva peale olemas. :)

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #182
      Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

      mmm...normal. olemasoleva võimalused tuleb alati rahaks teha:)

      Comment

      • QKulgur
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 484

        #183
        Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

        Palju hektari pealt aastas makstakse toetust?

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #184
          Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

          Kuna meil lisandub ka ebasoodsa ääremaa toetus lisaks standard ÜPT-le jääb hektari summa ~150€ kanti aastas. See siis mu vanamehe jutu järgi .Ise ei ole täpselt vaadanud seda.

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #185
            Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

            Soovitage asju mida Türgis peaks kindlasti proovima/sööma/kuulama ning millest kaarega eemale hoida?

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #186
              Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

              Juua .. perfec koht joomiseks .. ma 5x k2ind vist .. rafting oli ka p2ris kino .. muu suht pask .. sukelduda kannatab ka isegi

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #187
                Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

                kuna joogid hinnas, siis pisikese auru all olen ma tõenäoliselt kogu aeg :D

                Comment

                • ziimukaz
                  Grinder
                  • Jan 2010
                  • 741

                  #188
                  Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

                  Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                  Soovitage asju mida Türgis peaks kindlasti proovima/sööma/kuulama ning millest kaarega eemale hoida?
                  Kasutad ära mõne viimase hetke pakkumise? Päris soodsalt saab ikka praegu neid pileteid, kui nt laupäev sõita, jubedalt isutab ennastki nädalaks sooja kätte minemine :D

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #189
                    Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

                    no tegelikult on mul see reis juba kevadest ostetud kuna ei saa nii paugust midagi teha tööinimesena. Enne vaja puhkuse ajad planeerida, kooskõlastada naisega kes omakorda enda tööandjaga kooskõlastab jne. Igatahes on pühapäeval minek. Ilmad läksidki sitaks ära. Sihtkoht siis Alanya kui õigesti kirjutasin.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #190
                      Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

                      venelasi on sitaks .. see h2irib imo aha noh suve pikendamiseks eprfect koht ka .. ei pea end vigaseks lendama .. sitaks normaalsem imo kui egiptus ..

                      j2rgi mõelda siis rafting oli ikka sitaks nuts .. külm nats vesi on m2gi jõgedes . aga sitaks fun .. ise sai valida kas oeld 2ses kanuu/systa moodia asjas või suures raftingu paadis

                      ja obv alanyas kylasta tyrgi mac ka kindlasti ära .. :D
                      Last edited by leits; 31.08.11, 18:51.

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #191
                        Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

                        Käisin ise maikuus ka Alanyas. Suurt sittagi seal jah teha pold, peale joomise ja mere ääres vedelemise. Reisidest kohapeal võtsin selle ''Päev merel'' ja miski pask oli veel. Aga kui miskit ostad, siis ikka tänavalt ja tingi umbes 40-50% alla. Aga nad teavad seal eestlasi ja meile tavaliselt nad kirvest hinda ei pakunudki.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #192
                          Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

                          a palju mingid odavad pakkumised nt laupäevale praegu on? ala 3+ AI?
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #193
                            Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

                            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                            a palju mingid odavad pakkumised nt laupäevale praegu on? ala 3+ AI?
                            Lastminute.ee reisibüroo valikus on viimase hetke reisid, odavad lennupileteid, odavad reisid, kõik hinnas reisid, aastavahetuse reisid ja kuumad puhkusereisd. Leia parim reisiplaan ja broneeri kohe,Tourestiga!

                            Comment

                            • sawcrish
                              Jube Noob
                              • Nov 2008
                              • 166

                              #194
                              Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

                              Kindlasti jäätis kohalik proovi ära, kohalik apelsinimahl super, soovitaks ka Pamukkalet (aga jah pikk sõit sinna sinu sihtkohast)
                              Kleopatra koobas nuts.

                              Comment

                              • rainer
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 383

                                #195
                                Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

                                oi jaaa... Pamuukkale on ülikõva koht... täiega võimas tunne on sealt antiik-kreeka teatri otsast alla vaadata. Soovitan ka seda.

                                türgi saunas käi ära, .. saun ise on temp poolest lahja, aga protseduur ise on omapärane ja lõõgastav. :)

                                Comment

                                Working...