[Micro FR] Provoker-mäng on nahkas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #196
    Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

    Algselt postitas rainer Vaata postitust
    oi jaaa... Pamuukkale on ülikõva koht... täiega võimas tunne on sealt antiik-kreeka teatri otsast alla vaadata. Soovitan ka seda.

    türgi saunas käi ära, .. saun ise on temp poolest lahja, aga protseduur ise on omapärane ja lõõgastav. :)
    Eriti lõõgastav oli see, et "siberi karud" hõõrusid sind :D?

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #197
      Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

      kuu 35$ miinuses ning volüüm oli olematu. Kuu alguse swing võttis igasuguse grindimise isu ära ja otsisin ise põhjuseid miks mitte mängida. Uuel kuul teeme paremini. Proovin esialgu HU, kuid kui variatsioon tahab mingil hetkel oma võtta, siis tuleb vanade liistude juurde tagasi pöörduda. Hea on see, et limiidis olen nüüd natuke kõrgemal, seega eesmärgini on vähem bb jäänud :) Täna suutsin 96/6 fishile kaotada päris korralikult. 20$ tuli lauda mulle ning läks minema 80+ga Seda siis 140 käe jooksul. Kõik sai alguse sellest kui sain kotti 2nd flush vs nutflush. Ilge hittimine hakkas peale igatahes. igas 15bb suuruses või suuremas potis oli tal rida, trips vms minu 2 paari või tp vastu. Õnneks siiski sain paar fishi veel lauda kes päeva plussi tagasi tõid. Korra mängisin ka vennaga kes bumhuntis, kuid oli 42k miinuses :D Quittis minu 5 käega umbes.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #198
        Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

        Täna kuidagi ei tahetud mulle actionit anda. 1,5h ja sain mingi 50 kätt ainult. Igatahes siis istus mulle lauda üks HU rex kes on küll be pigem. Mingi 33k käe peale 1,5bb/100. Tegime natuke mängu ning tulemuseks oli päris kena stack. NL50 laudades kindlasti mu suurim mis seni on olnud. Põhimõtteliselt ma ei pidanud muud tegema kui ainult call nuppu vajutama õigel ajal. Agrotses päris korralikult.

        Tegelikult on siin ka küsimus kohe olemas. Kas agro vastu peaks ise veel agromaks minema, või on õigem lihtsalt momenti oodata. Mul kohati on probleem olnud, et väga suurte fishidega ei saa lihtsalt hakkama. Eile ühega lasin mingi pea 500 kätt ning siis lõpuks sain temalt viimased senid ka kätte. Viimasena reloadis mingi 28,94$ vms. Hemist vaadates aga oli tulemus miinuses kuna rake olin ligi 50$ maksnud. Tegemist oli shortsatckeriga.

        stack.jpg

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #199
          Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

          endal ka probleem HUs agrofishide vastu. iseenesest loogiline oleks kätt oodata ja maha callida, aga tuleb välja, et tihtipeale kaotad väikeste pottidega selle sama raha tagasi.

          igatahes edu! ehk kohtume laudades peagi :)

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #200
            Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

            ma eeslastega ei mängi niiet ei usu et kohtume

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #201
              Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

              full ring/6max laudades ei bumhundi?

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #202
                Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

                Hetkel mite, kuigi plaanis on ka 1-2 6maxi lauda hakata kõrvale mängima ajal kui HU actionit vaja oodata.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #203
                  Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

                  OBV lased agrol ennast ise oksa tõmmata. Kui hakkad trikitama ja nõrgemaid drawsid näiteks agrolt mängima inimese vastu kes ei foldi vaid keevitab koguaeg otsa siis avastad ennast mõne käe pärast poole buy ini võrra vaesemalt. Ja siis mõtled poleks ma bluffind oleks ta juba busto.

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #204
                    Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

                    Palju õnne, Härra!

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #205
                      Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

                      õnne on vaja. Paari tunni pärast minek

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #206
                        Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

                        Palju õnne ja edu edaspidistes tegemistes.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #207
                          Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

                          õnne ka minu poolt!

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #208
                            Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

                            Õnne!
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • Relamz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1467

                              #209
                              Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

                              Õnnitlused

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #210
                                Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

                                Varjus +35. merevesı +32. joogıd tasuta. p2ıke jne. Pılte eı ole kuna kohalık arvutı on aastast 2001 nıng eı saa dıgıka ühendumısega hakkama.

                                Comment

                                Working...