Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.
No ütleme et olen kursis asjadega, ei saa öelda, et suurelt tegeleks sellega. Pigem aitan isa bisnissit lõpuks käima tõmmata. Ta ise vanakooli inimene kes ei ole väga vastuvõtlik uuendustele ning on harjunud lihtsalt tiksuma aastast aastasse ilma suuremaid kasumeid teenimata ots otsaga kokku tulles. Vähemalt leib on laual ja vorst ka leiva peale olemas. :)
No ütleme et olen kursis asjadega, ei saa öelda, et suurelt tegeleks sellega. Pigem aitan isa bisnissit lõpuks käima tõmmata. Ta ise vanakooli inimene kes ei ole väga vastuvõtlik uuendustele ning on harjunud lihtsalt tiksuma aastast aastasse ilma suuremaid kasumeid teenimata ots otsaga kokku tulles. Vähemalt leib on laual ja vorst ka leiva peale olemas. :)
Comment