[Micro FR] Provoker-mäng on nahkas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #136
    Re: Provoker-From here to there

    Täna oli üle pika aja suht ok päev. Vabanes boonuseid ning sai ka vip poest boonus ostetud. Lisaks sellele sai ka laudades üsna kobedalt esinetud:

    juuli7.jpg

    96610bb to go :)

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #137
      Re: Provoker maaomanikuks

      Tänagi on üsna korralik pokkeripäev seljataga ning hetkel plaani rohkem mängimiseks ei ole kuna homme on ka ju päev. Tänasega võib üldjoontes rahule jääda. Sõber ostis auto ning läheme linnapeale liigutama natuke :) Hetkel tundub igatahes, et pokkeris olen asjad jooksma saanud ning enesekindlus suureneb iga sessiga. Kahju, et paljud asjad mis korralikuks biitimiseks vajalikud olid juba ununenud, kuid tänane trenn Pastilaaga tuletas nii mõndagi olulist meelde. Igatahes mäng läks palju avatumaks ning hetkel viimased sessid lasin juba 17/15/4 stiilis.
      juuli9.jpg

      96152bb to go...

      Comment

      • s1990n
        Jube Noob
        • Mar 2009
        • 107

        #138
        Re: Provoker maaomanikuks

        GL

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #139
          Re: Provoker maaomanikuks

          Terve nädalavahetuse saab kokku võtta kahes punktga. Kasumit näitasin mis on success, volüüm jäi nadiks nv kohta mis on natuke ikka feil, kuid mitte midagi väga hullu. Hetkel liigun ikka oma rekordkuu graafikus volüümi poolest mis ongi tegelt terve juuli suurim esmärk. Tänasest siis NL25 juba, aga kuna br suht thin veel selle limiidi jaoks, siis paar peppus sessi ning peangi tagasi allapoole kolima. Tänane päev siis selline:

          juuli10.jpg

          38272bb to go

          Comment

          • MrRiver
            Grinder
            • Oct 2008
            • 735

            #140
            Re: Provoker maaomanikuks

            Bb'dega veits puusse?

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #141
              Re: Provoker maaomanikuks

              uus limiit ju :)

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #142
                Re: Provoker-From here to there

                Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                Päevik jälle avatud.
                Põhjuseks siis järjekordne investeerimisvajadus ning vaja pappi teenida. Eesmärk 10 000$ ehk hetkelimiidis 100 000 bb.
                Mulle jäi silma eelkõige sinu päeviku pealkiri. Palju maad selle 10K$ eest osta kavatsed ?

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #143
                  Re: Provoker-From here to there

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Mulle jäi silma eelkõige sinu päeviku pealkiri. Palju maad selle 10K$ eest osta kavatsed ?
                  Ostan sutsaka üle 3 hektari ning hind ei ole kindlasti 10k sellel maatükil, kuid tuleb tunnistada, et turu keskmisest maksan ma tõesti ligi kaks korda suuremat hinda hektari kohta. Põhjused on minu enda teada miks ma seda olen nõus tegema.

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #144
                    Re: Provoker-From here to there

                    Eile sai tehtud volüümi poolest minu rekordpäev kuid tulemus jäi siiski 2BI miinusesse, Kokku oli sess üle 5 tunni ning 3,7k kätt. Ühesõnaga harjutasin pokkerit
                    Täna on asjad juba palju paremad ning standard 2k kätt täis mis minu kui tööinimese jaoks on väga hea volüüm päeva kohta. Tulemus oleks muidugi parem kui kaardid ka peaks, aga kui nad ükskord pidama jäävad siis ma ei teagi mis ma selle rahaga peale hakkan mis peale pritsima hakkab. Tänane siis selline:
                    juuli13.jpg

                    38134 bb to go....

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #145
                      Re: Provoker-From here to there

                      Tänane päev:
                      juuli14.jpg

                      Silmadega hetkel mingi jama ning ei kannata grindida. Loodame, et homseks on parem kuna tänasega jään 1700 kätt nn võlgu iseendale.

                      37884bb to go

                      Comment

                      • mikk2468
                        Vana Tegija
                        • Nov 2009
                        • 1039

                        #146
                        Re: Provoker maaomanikuks

                        Mitu lauda sa korraga mängid üldse?

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #147
                          Re: Provoker maaomanikuks

                          12-14 hetkel, kuu alguses veel lasin 8-10 ning oli ka väga super, kuid NL25 on juba 24 tablejaid kes actioni kiiruse maha võtavad ning saabki vabalt paar lauda juurde rabada ilma, et miskit muutuks. Mingi hetk plaanin veel juurde võtta laudu, aga ei kiirusta sellega, vaid ootan loomuliku kogemuse kasvu ära hetkeni kuni tunnen, et enamus otsuseid on automaatsed.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #148
                            Re: Provoker maaomanikuks

                            Sick sess oli täna. Sõnu polegi vaja:
                            juuli15.jpg

                            bb 100 rohkm vaja kui eelmises updates.

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #149
                              Re: Provoker maaomanikuks

                              Olude sunnil oli kahjuks 3 päeva pausi ning kaks päeva olen äärmiselt vähe mänginud erinevatel põhjustel. Püüan ennast parandada. Nädal veel aega, et teha endale volüümis rekordkuu. Eesmärgist siis hetkel puudu 37555bb :)

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #150
                                Re: Provoker maaomanikuks

                                Tänane sess ka seljataga. Tulemus pole paha, kuid pikemalt öeldes oli ikka pool sessist suht masendav ning mingi hetk hakkas suu kõrvuni kiskuma kui pea alati sain actionit kui mul käsi oli. Hiiter poole sessi peal on igatahes meeldiv ja andis mull parema tuju kui lihtsalt mingi tavaline plussis sess seda teeks. Peas kohe "aga kui" mõtted a'la mis siis kui ma poleks sessi alguses 3 BI auku pannud I must be good :)
                                Pilt räägib rohkem kui tuhat sõna.
                                juuli22.jpg

                                37160bb veel minna.

                                Comment

                                Working...