k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lennuk
    FPP Pro
    • Dec 2009
    • 298

    #331
    Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

    Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Note-d on ikka kuldaväärt asjad:

    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 876364
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BTN: $43.55
    SB: $72.20
    BB: $51.60
    UTG: $27.50
    UTG+1: $15.75
    UTG+2: $73.65
    Hero (MP1): $50.00
    MP2: $51.05
    CO: $50.00

    Pre Flop: ($0.75) Hero is MP1 with Q A
    3 folds, Hero raises to $1.50, 2 folds, BTN calls $1.50, 2 folds

    Flop: ($3.75) 4 2 T (2 players)
    Hero bets $2.50, BTN raises to $6.50, Hero calls $4

    Turn: ($16.75) J (2 players)
    Hero checks, BTN bets $35.55 all in, Hero calls $35.55

    River: ($87.85) 8 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $87.85
    BTN mucks K Q
    Hero shows Q A (high card Ace)
    Hero wins $84.85
    (Rake: $3.00)
    mis see konkreetne note sul oli ?

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #332
      Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

      huvitav oleks teada jah. tavaliselt selliste gaystackeritega ei tekigi mingisugust historyt.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #333
        Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

        Selle vennaga tekkis mul kena history :)

        Note oli, et draw-ga läheb hulluks - monsterit slowplayb.
        Sealt siis lugesin välja, et ilmselt tal FD ole. Turn tuli J..seega mul on FD, gutshot, 2overs tihti... kui tal peaks juhtuma paar + FD olema. Ja turni overbet kinnitas mu note täiega. Seega natukene mõtlemist ja call :)

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #334
          Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

          nl50 on tõesti juba õppimise limiit :) Iga päev tekib aina uusi küsimusi...pokker läheb aina põnevamaks :)

          BB siis 17/14/3 684kätt. 3bet on 5, sb vs bb mängus kindlasti rohkem.
          Kas PF call on õige? Turni bet peaks suurem olema?
          Kuidas käituda riveril? C-C või bet-fold, bet-call?

          Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 7 players -
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          Hero (SB): $50.00
          BB: $75.00
          UTG: $47.75
          UTG+1: $117.15
          MP: $63.30
          CO: $56.20
          BTN: $15.65

          Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with T T
          5 folds, Hero raises to $1.50, BB raises to $4.50, Hero calls $3

          Flop: ($9.00) 3 7 2 (2 players)
          Hero checks, BB checks

          Turn: ($9.00) 5 (2 players)
          Hero bets $5, BB calls $5

          River: ($19.00) 9 (2 players)
          Hero?

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #335
            Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

            ise siin mõtlesin natukene ja leian, et c-c on kõige parem. Anname talle võimaluse bluffida riveril ja samas kui oleme biit, siis saame odavalt minema. Kui ise betime, siis meist halvema käega ta seal väga ei calli ja raiseb parema käega/bluffiga ja siis seisame otsuse ees, et kas ta nüüd bluffib või valueraiseb.
            parandage mind kui ma eksin

            Comment

            • Ahangama
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 615

              #336
              Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

              check call tundub imo hea

              Comment

              • Hullapple
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2009
                • 364

                #337
                Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                Sellises olukorras on hea vaadata vastase River Agression Frequency-t. Kui see on 20% ja väiksem siis temalt bluffi ei ole mõtet oodata. Kui 30% ja suurem siis on seal sees kõik blufid ja valuebetid. 25% on siis nii öelda kuldne keskmine kuhu mahub sisse nii üht kui teist.

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #338
                  Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                  Pane miski väike bet. Kui oleksid BB, mis käega sa seal ise 3bet potis flopi järgi checkid ja turni callid.
                  Enamus aega checkib ta sul seal järgi ja value jääb saamata. Kui raiseb saame foldida.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #339
                    Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                    Ma mõtlesin sama asja käel olles, aga nüüd....vaadates siiski boardi...millega ta ikkagi checkib flopi järgi ja turni callib? Ma tõesti ei oska niimoodi talle hand ranget panna. Ma mõtlen midagi sellist, et millelt me veel riveris valuet saame? Ainuke käsi minu silmis on 66 (ja kas ta üldse sellega 3betiks pf?) Ülejäänud ta foldib või raiseb. Kui checkime, anname talle mingi missed asjaga võimaluse bluffida.
                    Ma ei näe väga kätt millelt me võime valuet saada, kui ta just ei tee herocalli oma A-highga

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #340
                      Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                      viimased 10k+ kätt. Mängi veel pea 20h pokkeri ja mis sa saad selle eest? Leiva ilma vorstita :)

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #341
                        Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                        Tänane öö siis....nagu just tulin lauast ära kus ma olin mina+1regs ja ülejäänud 7!! kõik fishid ja obv lahkusin mina sealt lauast pea -3bi. Lihtsalt absoluutselt midagi ei hittinud ja kui hittisingi, siis sain väga väikse poti. Ja päris ägedalt oli ikka coolereid kah. Set vs set 3korda, minu ülepaar fishi seti vastu, AA vs KK ei pidanud täna kordagi.
                        Fail öö oli ühesõnaga ja sessi lõpuks vaatan, et palju vpp-sid siis ka tuli ... 0.25vpp-d jäi platniumist puudu FAIL!!



                        edit: kõige rohkem käib närvidele kuidas ma kahe fishiga olin ühes lauas ja lihtsalt ei saanud neist jagu. Lihtsalt jagasin neile $$$ Iga jummala kord nad hittisid minust parema käe :S
                        Last edited by k2snakalle; 25.08.10, 05:39.

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #342
                          Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                          Kunagi aasta alguses unistasin NL25-st. Tänu pastilaa abile tuli see kiirelt. NL50 on juba vähe karmim limiit...nl25 tundub selle kõrval nüüd kui lumme kusta. Aasta alguses oli NL100 kui märg unenägu, aga nüüd kui 2/3 aastast on läbi...tundub NL100 täiesti reaalne limiit. NL50 swingid panevad muidugi tõdema, et olen ikka mõnus fish veel. Võibolla võitev, aga kindlasti mitte crushiv mängija.
                          Aga eesmärk on silme ees ja proovin ennast mitte lõdvaks lasta (korra ma juba seda tegin kui muutusin liiga koduseks nl25-ga ja ei liikunud üldse üles, proovin seda viga mitte korrata..nl50 ei ole kindlasti limiit kuhu ma tahan püsima jääda). NL100 saame käima veel see aasta!


                          Nüüd fishile omane küsimus. Mängides mõtlesin ikka väga pikka aega, et kas shoveda või foldida. Ei tahtnud kuidagi alla anda seal

                          Vastane on fish 80/19/2 50kätt. Flopil raisenud 1/15-st

                          Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players -
                          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                          SB: $120.95
                          BB: $113.55
                          UTG: $11.60
                          UTG+1: $50.00
                          Hero (UTG+2): $52.65
                          MP1: $94.30
                          MP2: $61.55
                          CO: $53.85
                          BTN: $63.25

                          Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG+2 with K K
                          UTG calls $0.50, 1 fold, Hero raises to $2, 6 folds, UTG calls $1.50

                          Flop: ($4.75) 3 A 5 (2 players)
                          UTG checks, Hero bets $3, UTG raises to $6, Hero??
                          Last edited by k2snakalle; 26.08.10, 01:31.

                          Comment

                          • mislinn
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1734

                            #343
                            Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                            Mina usuks fishi, ei taha talle liiga kergelt raha anda, võime ju ees olla, aga siiski imo liiga marginaalne spot.

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #344
                              Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                              Fold. Shove kõige jubedam ju, mis sellega saavutad? A ja muud paremad käed callivad, muu foldib.

                              Nvm, kill me, ei vaadanud vastase stacki suurust.
                              Last edited by -andres-; 26.08.10, 01:40.

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #345
                                Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                                Vastikuks tegi see, et me oleme potti investeerinud 5$ ja peame 6.6$ vaid lisama, et minna showdownile. Biidime FD, bluffi ja mingit madalamat pocketit millega fish mõtles bustoks minna. Samas on meil biitivate käte vastu veel mõni out.

                                edit: ahjaa... Platniumstari sain ka lõpuks kätte :D
                                Last edited by k2snakalle; 26.08.10, 01:54.

                                Comment

                                Working...