k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #286
    Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

    ja suht sama kiirelt ka läinud.... täna 2x KKvsAA, KKvsQQ, set vs imetud mast.
    Tavaline bs...aga aru ei saa ma sellest, et miks selline pask peab kõik korraga tulema :D
    võitsin vaid väga väikseid pote ja needki riski peale.

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #287
      Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

      Palun mine PERSE stars!


      Uploaded with ImageShack.us
      vahepeal tuli mõnusalt kena jooks ja mõtlesin, et midagi muud teha pole ja lasen edasi...ja siis hakkas tulema...anna abi + lõpus enda sitt mäng natukene.
      lihtsalt öäk.. maha tuleb AAA ja no fishil peab seal muidugi A olema ja buyin läinud..igasugu paska nägin ikka...
      4h ja 7minutit lihtsalt lampi

      500vpp-d siis selle ajaga.. platniumi graafikust olen nüüd pikalt ees, aga homme mina ei mängi....isegi praegu on räige kihk tagasi minna ja lammutama hakata, aga proovin selle maha suruda
      Last edited by k2snakalle; 12.08.10, 02:02.

      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #288
        Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

        Mul suht sama seis, kerge tilt ka sekka. Kuu on BE, jooken rohkem kui $1k alla EV, nice.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #289
          Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

          kui onlines ei lähe, siis läheb lives...tegime eile 8-kesi väikest turnat. Jäin siis headsuppi ... mul 1800chippi või tsipa vähem ja vastasel oli 33000!!! chippi., blindid 100-200.. aga mäng sujus, vastane tegi paar lolli viga ja võit tuli mulle
          Ulme comeback oli ikka

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #290
            Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

            Muutub juba standardiks, aga seekord ma seda viga ei teinud, et ei lõpeta mängimist...

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #291
              Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

              lisame ühe kena käe ka..fishi vastu, kes ennem oli mulle juba BI kinkinud :)
              Päris hea tunne on ikka kui asjad lahti jooksutad ja vajutad call nuppu nii, et usud, et oled ees, aga väike kõhklus on sees... siis näed vastase kaarte ja plaksutad käsi ja tunne on megahea! Sama fish siis annetas mulle 10mintiga tsipa üle 100euri :)

              Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 864445
              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

              BB: $39.90
              UTG: $50.00
              UTG+1: $48.50
              Hero (MP): $105.80
              CO: $50.50
              BTN: $50.75
              SB: $50.00

              Pre Flop: ($0.75) Hero is MP with 9 9
              1 fold, UTG+1 raises to $1, Hero raises to $3.50, CO calls $3.50, 3 folds, UTG+1 calls $2.50

              Flop: ($11.25) 6 T 8 (3 players)
              UTG+1 checks, Hero bets $6, CO folds, UTG+1 calls $6

              Turn: ($23.25) Q (2 players)
              UTG+1 checks, Hero checks

              River: ($23.25) T (2 players)
              UTG+1 bets $39 all in, Hero calls $39

              Final Pot: $101.25
              UTG+1 shows 9 6 (two pair, Tens and Sixes)
              Hero shows 9 9 (two pair, Tens and Nines)
              Hero wins $99.25
              (Rake: $2.00)

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #292
                Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                Mõnus setup...tegemist väga korraliku regulariga kelle fold to pf 3bet 86%
                Riveris mõtlesin check backi peale, aga no uskusin, et saan valuet hoopis nõrgemalt käelt ehk...samas mis nõrgem käsi nüüd enam maksnud oleks? FD ei uskunud, sest turnis teeb liialt suure donkbeti, et tal FD oleks. Kas riveris oleks pidanud järgi checkima? Samas AA, KK tunduvad ka reaalsed tegelikult + sealt saab kenasti valuet.

                Poker Stars $0.25/$0.50 Pot Limit Hold'em - 8 players - View hand 864993
                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                UTG+1: $69.75
                MP1: $42.10
                MP2: $43.95
                CO: $51.10
                Hero (BTN): $50.00
                SB: $51.20
                BB: $50.00
                UTG: $38.45

                Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with 7 Q
                4 folds, CO raises to $1.50, Hero raises to $5, 2 folds, CO calls $3.50

                Flop: ($10.75) 6 Q Q (2 players)
                CO checks, Hero bets $6.50, CO calls $6.50

                Turn: ($23.75) 4 (2 players)
                CO bets $15, Hero calls $15

                River: ($53.75) 9 (2 players)
                CO checks, Hero bets $23.50 all in, CO calls $23.50

                Final Pot: $100.75
                CO shows Q J (three of a kind, Queens - Jack kicker)
                Hero shows 7 Q (three of a kind, Queens)
                CO wins $97.75
                (Rake: $3.00)


                ja kui mu vastas on FD, siis ikka ja jälle ei taha vedada...täna siis 2x imeti mu seti vastu FD ära :(

                Väike vahekokkuvõte kah, nl50-s siis lastud 38k kätt ja winrate peale tänast miinussessi:
                €NL 7.3bb/100
                $NL 7.8bb/100
                $PL 6.4bb/100

                Tundub ühtlane ja kui roll peab, siis järgmine nv-s plaanis nl100 shot :)
                Last edited by k2snakalle; 17.08.10, 05:09.

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #293
                  Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                  Kas selle villaini PTR ka tunnistab, et tegu on väga korraliku regulariga?

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #294
                    Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars



                    Aga igat inimest ei jõua ma ka PTR-ist läbi lasta ja toetun enda andmetele..ta kohta oli 600kätt ja kenasti plussis selle ajaga, statsid olid soliidsed + millegi jamaga polnud silma paistnud varem (maybe natukene palju pf coldcallib, aga see ei määra väga palju) Seega minu silmis oli ta lauas hea regular.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #295
                      Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                      Miks sa 3betid seda k2tt yldse? Ja miks sa m2ngid Q7s pre yldse?

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #296
                        Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        Miks sa 3betid seda k2tt yldse? Ja miks sa m2ngid Q7s pre yldse?
                        Nõus, et antud vastase vastu on see üsna totter, kui ta on võimeline 3-bette callima OOP, aga mis käsi sa buttonilt 3-betid CO vastu, kes alati 4-betib või foldib su 3-beti peale? Sellisel juhul on Q7s suht standard imo.

                        Comment

                        • lennuk
                          FPP Pro
                          • Dec 2009
                          • 298

                          #297
                          Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                          Algselt postitas pikk28
                          mängib ta 6 maxi?
                          my bad.... millegipärast mulle tundus et ta FR 6maxi läks ja siin ka nagu mainis ,nüüd lugesn päeviku viimaseid poste ja tõesti ,FR.
                          kustutasin oma vale postituse

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #298
                            Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                            Ei taha kyll halvustada, kuid 38k kätt ei ole väga suur sample, mille järgi suuremaid kokkuvõtteid teha

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #299
                              Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                              dooh 38k on short term muidugi, aga vähemalt praegu on endal kindel tunne nl50-s.

                              No kui tema co-lt tõstis, siis minu jaoks oligi ta see mees kes enamasti jätkab minu 3beti peale vaid premium kätega. NL50 on viimased päevad olnud seda rada pidi, et mitte keegi ei usu mitte kedagi, eriti kui tegu on 3betiga... squeezida võiks ainult premiumiga :D

                              Ei tea kas sain valusa õppetunni või oli see lihtsalt rigged jaotus :D
                              Kõik tahavad enda arust durrrri mängida

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #300
                                Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                                Algselt postitas lenC Vaata postitust
                                Nõus, et antud vastase vastu on see üsna totter, kui ta on võimeline 3-bette callima OOP, aga mis käsi sa buttonilt 3-betid CO vastu, kes alati 4-betib või foldib su 3-beti peale? Sellisel juhul on Q7s suht standard imo.
                                Palun ütle mulle, et kui tema tõstis CO-lt, siis minul on totter sealt nüüd tema vastu tõsta, kuigi minu andmed olid, et see on free money ja 86% ta foldib sealt + co ranges ta foldib tihti veel rohkem rääbiseid :D. Ma ei oleks pidanud antud andmete põhjal siis ANTUD vastast 3bettima?

                                edit: Mina oma andmetest välja ei loe, et ta on võimeline OOP QJs 3betti callima
                                Last edited by k2snakalle; 17.08.10, 16:42.

                                Comment

                                Working...