Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks
Ma üldjuhul olen kippunud selliseid olukordi kinni maksma ja ma ei tea kas selektiivne mälu või mis, aga iga jumala kord mingi A8 tüüpi käsi vastas. Pean just silmas seda check/minraise stsenaariumit ministackiga fishi vastu.
Ma üldjuhul olen kippunud selliseid olukordi kinni maksma ja ma ei tea kas selektiivne mälu või mis, aga iga jumala kord mingi A8 tüüpi käsi vastas. Pean just silmas seda check/minraise stsenaariumit ministackiga fishi vastu.

A 
7
(two pair, Aces and Eights)
Comment