k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • low-flow
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1208

    #346
    Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

    Ma üldjuhul olen kippunud selliseid olukordi kinni maksma ja ma ei tea kas selektiivne mälu või mis, aga iga jumala kord mingi A8 tüüpi käsi vastas. Pean just silmas seda check/minraise stsenaariumit ministackiga fishi vastu.

    Comment

    • levis
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1557

      #347
      Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

      Kas pole parem checkida järgi, call turn (or check/bet)ja re-eval river.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #348
        Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

        levis, minu arust see mõttekäik imeb. Kui me turnis teda callime, siis riveriks ei jää tal samamoodi mitte midagi alles ja peame maha callima. Samas on turnis palju kaarte mida me üldse näha ei taha ja tänu sellele foldime ehk parima käe ära. Minu arust peaks siin flopil ikka ära otsutama...võibolla ka mitte.

        Igastahes mina olengi see rakeback pro :) Sitta jooksu on olnud küllaga, aga samas süüdistada saan ka vaid iseennast...vahepealne allaminek oli see kui mängisin liiga palju laudu (hästi palju fishe oli) ning seega lasin ennast kuidagi automaatüsteemile ja sellega kaotasin hullumoodi BI-ne.

        Comment

        • Maison
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 43

          #349
          Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

          Mul see kuu käsi ca poole rohkem aga graph on suht sama nagu sul, tegelt mul isegi 2 kuu lõikes jookseb graph täiesti BE nl50es. Tuleb aeg maha võtta, analüüsida ja ühtteist muuta, kurat olen ka väsind ainut fppde genemisest.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #350
            Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

            maison sa oled fredvelt starsis?

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #351
              Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

              Mul on see kuu üle 2x rohkem käsi kui graafikul..lihtsalt tõin välja viimased 15k kätt kus on üks suckoutide/coolerite/halva mängu periood. Kuu ise on 4,5bb/100 juures, aga rahul ma sellega ei ole, sest tean, et palju rohkem on võimalik kui ma vaid neid nõmedaid vigu ei teeks ja kenasti keskenduks mängides.

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #352
                Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                maison sa oled fredvelt starsis?
                jup

                Comment

                • levis
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1557

                  #353
                  Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                  Ma mõtlen, et see ei ole tõmme peaagu kunagi, sest tõmbega või mingi 22,44 käega ta pigem check/callib või check/raiseb all-in kui check/minraiseb.
                  See on kas õhk või made hand ning pigem siiski rohkem kui 70% juhtudel viimane, mis tähenab pot oddsidele (2.5:1) tuginedes, et peale cbeti on parim lahendus fold. Kui tal juhtub õhk olema, siis on siin isegi FE mängus, aga kui tihti sellist nalja ikka näeb

                  Tasuta kaardi andmine on ka tasuta kaardi võtmine
                  Tegelt ma arvan, et ka turn võib siin tihti check... tulla ja Hero võib ka siis checkida, ning riveris üritab fish veidi bluffida, mis on nice. Või vahel bluffib turnis ja riveris viimast kopikat ei taha enam bluffiks keerata ja annab alla. Vahel bluffib ka turni ja riveris all-in, aga siis on see fishilt tubli saavutus ning ma arvan, et pole hullu kui Hero riveris foldib. Vahel tuleb Herole kunn ja vahel backdoor flush ning kui vastane midagi kobistas, siis hero riveris ju foldib lol.
                  Ühesõnaga kaotada on üks pisike panus, aga võita palju...
                  Ok, ma tunnistan, et see loogika ei kõnni just päris sirgelt, samas mingi võlu tal peab olema
                  Last edited by levis; 26.08.10, 08:06.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #354
                    Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                    Kui flopil läheb nihu, siis on võimalus vaid kõvasti imeda
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    Üks häbiposti käsi ka:

                    Kuna ma teadsin, et antud vastane võib turnil isegi oma setist loobuda, siis plaan oli turn call ja kui laud ei paardu, siis shoveda. Laud aga paardus ja mina vajutasin call nuppu, see näitab milline fish ma olen :)
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    Ja nüüd üks küsitav käsi ka:

                    Vastane on 14/11/3 1,6k kätt. Regular kellega madistamist ei ole pea üldse olnud.

                    Mida teeb Hero turnil? bet - call/fold? Kui bettida siis kui palju?

                    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players -
                    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                    MP1: $99.45
                    MP2: $17.10
                    CO: $62.80
                    BTN: $53.10
                    Hero (SB): $50.25
                    BB: $49.10
                    UTG: $50.00
                    UTG+1: $71.10

                    Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with T 9
                    3 folds, MP2 calls $0.50, CO raises to $1.50, BTN calls $1.50, Hero calls $1.25, 2 folds

                    Flop: ($5.50) T 2 T (3 players)
                    Hero checks, CO bets $2, BTN calls $2, Hero raises to $8, CO folds, BTN calls $6

                    Turn: ($23.50) Q (2 players)
                    Hero???
                    Last edited by k2snakalle; 27.08.10, 04:38.

                    Comment

                    • Hullapple
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 364

                      #355
                      Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                      Hero bets 16$ ning callib shove kui nii peaks minema

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #356
                        Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                        kui betid ja vastane shoveb, siis range peale vastase paned?

                        Comment

                        • Hullapple
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2009
                          • 364

                          #357
                          Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                          kui betid ja vastane shoveb, siis range peale vastase paned?
                          Su value range flopis on nii võrd väike et solid reg võib selle vabalt floatida IP 77+, broadways(miks mitte ka broadways) . Ja kuna turn Q ei complete midagi siis siin yle sinu turni beti shoveda any drawga kus 8+ outi ei ole mingi probleem.

                          Ja kui tal on suurem T siis shit happens ja 22 vastu on meil ligi 23% equity

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #358
                            Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                            Tänud, täpselt nii ma tegingi.. bettisingi täpselt 16$ ja callisin shove.

                            Üks kena max value käsi ka,
                            Vastane imeliku stackiga päris tight vennike 11/9 päris ok sample peale oli 3bet 2 :D blindidelt oli vaid korra 3bettinud. Käsi mida ma talt ei oodanud. Arvasin, et eks seal AA või äärmisel juhul AK. Aga nähes ta kätt, siis oli imestus päris suur ja meel hea, et täpselt nii mängisin, ega läinud usual 4bet PF teed pidi.
                            Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 892777
                            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                            MP2: $20.35
                            CO: $50.40
                            BTN: $44.35
                            SB: $44.15
                            BB: $60.80
                            UTG: $50.15
                            UTG+1: $45.40
                            UTG+2: $35.50
                            Hero (MP1): $50.00

                            Pre Flop: ($0.75) Hero is MP1 with K K
                            2 folds, UTG+2 calls $0.50, Hero raises to $2, 3 folds, SB raises to $6.50, 2 folds, Hero calls $4.50

                            Flop: ($14.00) 6 4 K (2 players)
                            SB bets $8, Hero calls $8

                            Turn: ($30.00) 8 (2 players)
                            SB bets $29.65 all in, Hero calls $29.65

                            River: ($89.30) Q (2 players - 1 is all in)

                            Final Pot: $89.30
                            SB shows 8 6 (two pair, Eights and Sixes)
                            Hero shows K K (three of a kind, Kings)
                            Hero wins $86.30
                            (Rake: $3.00)
                            Last edited by k2snakalle; 28.08.10, 13:43.

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #359
                              Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks



                              Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 893656
                              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                              BB: $39.45
                              UTG: $74.70
                              UTG+1: $50.75
                              MP1: $52.25
                              MP2: $50.00
                              CO: $53.55
                              Hero (BTN): $50.50
                              SB: $51.75

                              Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with 5 7
                              3 folds, MP2 raises to $1.50, 1 fold, Hero raises to $5, 2 folds, MP2 calls $3.50

                              Flop: ($10.75) 4 7 6 (2 players)
                              MP2 checks, Hero bets $6.50, MP2 raises to $16.50, Hero raises to $45.50 all in, MP2 calls $28.50 all in

                              Turn: ($100.75) 8 (2 players - 2 are all in)

                              River: ($100.75) J (2 players - 2 are all in)

                              Final Pot: $100.75
                              MP2 shows K K (a pair of Kings)
                              Hero shows 5 7 (a flush, Jack high)
                              Hero wins $97.75
                              (Rake: $3.00)

                              Ja nüüd väike küsimus, kus ma olen sellise kõhkluse ees:
                              Kui vastas on regular, kes foldib mingi vähemalt 80% PF 3betile, siis kas me üldse teeme sellisel flopil cbeti?

                              Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 7 players -
                              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                              UTG+1: $33.65
                              Hero (MP): $132.40
                              CO: $80.00
                              BTN: $50.85
                              SB: $50.00
                              BB: $57.50
                              UTG: $52.35

                              Pre Flop: ($0.75) Hero is MP with A K
                              UTG raises to $2, 1 fold, Hero raises to $6, 4 folds, UTG calls $4

                              Flop: ($12.75) 2 J 6 (2 players)
                              UTG checks, Hero bets??
                              Last edited by k2snakalle; 29.08.10, 04:58.

                              Comment

                              • Hullapple
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2009
                                • 364

                                #360
                                Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                                Njah, nyyd peaksid vaatama villaini fold to cbet in 3bet pot ja vastavalt sellele käituma.

                                Aga......

                                Sa ei saa seda asja nii võtta, mis ta UTG opening range on?
                                Sellesmõttes et see on opponent depending kas sa 3betid teda voi mitte. Sul on hea käsi+ kui vastase UTG range on tight ja fold to 3bet kõrge siis pole sul mõtet 3b AK, sest paremad käed ta foldib nii voi naa, parem flati ja näiteks kui tal juhtub olema AQ siis Axxxx boardil saad talt kenasti valuet.

                                Comment

                                Working...