k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #316
    Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Vabanda käsna, et sinu eest siin sõna võtan, aga ise tahtsin ka vaadata selle käe lahendust ja uudishimulik nagu ma olen, siis: https://www.pokertableratings.com/re...ash=8949201006
    Nii ta käib, kõik tuuakse lagedale :)
    thnx!

    Comment

    • SANGPOMM
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 479

      #317
      Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

      K2sna! Sinu edasijõudmine on muljetavaldav! hoian su päevikul ka silma peal, aga viitsid viska oma stätsid ja räägi mitme lauaga korraga paugutad NL50

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #318
        Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

        käsna - suht kindlalt, kui nad saavad teise litsensi - saad sa raha välja kanda. + nad on lubanud, et nad ainult freezivad su accounti ja kui saad 21, saad sa edasi oma ffp'si kasutada.
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #319
          Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

          Algselt postitas levis Vaata postitust
          Selles AA käes, mis tegid ja mis vastastel oli?

          Ega jah...dead money oli nii palju seal AA käes sees, et ei suutnud foldida...samas mängimise ajal aimasin suht kindlalt, et olen seti otsas. Nii ka läks ja mõtlesin, et kas oleks olnud targem ikka foldida

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #320
            Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

            Seal on veel see asi ka, et 55 ja 44 ei tohiks(aeg-ajalt võib kohata, aga täis 12 kombona ma kohe kindlasti ei arvestaks neid) tal ranges olla. Kui fishil oleks 100bb, siis teine asi obv.

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #321
              Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              käsna - suht kindlalt, kui nad saavad teise litsensi - saad sa raha välja kanda. + nad on lubanud, et nad ainult freezivad su accounti ja kui saad 21, saad sa edasi oma ffp'si kasutada.
              Muidugi saan, aga selleks ajaks ma mängin juba teise accountiga ja ilmselt FTP-s. Nu praegu jätsin 50bi peale (peaks olema piisav) ja mängin nii kaua kuni annab. Kui vean ka instacash boonusteni välja, siis on super...kui ei pea, siis las freezivad ära.
              Enamus rollist ka seepärast välja, et kui ükshetk kraanid kinni, siis saab laksust kuskile mujale rolli peale kanda ja antud toa boonust vabastama hakata. Et ei oleks seda hetke, et nüüd on roll lihtsalt kinni kuskil ja mängida ei saa.

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #322
                Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
                K2sna! Sinu edasijõudmine on muljetavaldav! hoian su päevikul ka silma peal, aga viitsid viska oma stätsid ja räägi mitme lauaga korraga paugutad NL50
                Tänud. Ise tunnen, et tihti teen veel väga jubedat mängu...eriti kui satun halvema jooksu otsa, siis lihtsalt ei suuda tugevaid käsi maha visata ja maksan liiga palju vastastele kinni seal kus seda kohe üldse tegema ei peaks.

                Statsid on tavalised 15/12/3. Laudade arv ja stiil sõltub täiesti sellest, et millised lauad on. Vahel mängin 7lauaga ja kui needki on natukene halvemad, siis mängin palju loovamalt ja proovin uusi nippe, bluffe, handreadingut jne.
                Kui, aga juhtub palju häid laudu ette võtta(11-13, üle 13 väga ette ei võta), kus fishe palju, siis lähen rohkem ABC pokkeri peale üle ja proovin rohkem fishidega madistada.

                Comment

                • Poku
                  Bännitud
                  • Mar 2010
                  • 295

                  #323
                  Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                  Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                  Tänud. Ise tunnen, et tihti teen veel väga jubedat mängu...eriti kui satun halvema jooksu otsa, siis lihtsalt ei suuda tugevaid käsi maha visata ja maksan liiga palju vastastele kinni seal kus seda kohe üldse tegema ei peaks.

                  Statsid on tavalised 15/12/3. Laudade arv ja stiil sõltub täiesti sellest, et millised lauad on. Vahel mängin 7lauaga ja kui needki on natukene halvemad, siis mängin palju loovamalt ja proovin uusi nippe, bluffe, handreadingut jne.
                  Kui, aga juhtub palju häid laudu ette võtta(11-13, üle 13 väga ette ei võta), kus fishe palju, siis lähen rohkem ABC pokkeri peale üle ja proovin rohkem fishidega madistada.
                  Miks laudade arv paaritu just ilmtingimata?
                  Tiles nagu 7/11/13 kuidagi ei suuda normaaleselt ära jaotada.
                  Küsimus sellest, et kas lihtsalt jäänud sellised numbrid, või selletaga mingi süsteem?
                  Ise mängin ka 7 lauda ja süsteem on 6+1, ehk 6lauda monitoril + 1 laud läpaka ekraanil, kus siis "ootan blinde", kui parem laud, vahetan miskit välja, kui halvem, panen kinni ja võtan uue. Kas sul midagi sarnast või mõni muu huvitav süsteem või lihtsjalt jäänd need numbrid? Huvipärast küsin, ehk mingi hea uus nipp :)

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #324
                    Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                    ei ole mingit nippi...mängin cascade modes üldse. Aga tavaliselt jääb millegi pärast desktopi sinna start ribasse 8,12,14 Pokerstarsi akent, seega paaritu arv laudu+lobby :)
                    Olen nii tile kui stack mode proovinud, aga mulle millegi pärast ei istu. Tiles ainult siis kui 6lauda ja liigun uude limiiti

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #325
                      Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                      haige päev.. 2700kätt ja +10$...jeee. Fishe oli öösel ropult..vasakul-paremal..all over the tables. Tunne oli nagu nl5-s oleks nl50 asemel, aga...raha läks kangelase juurest ainult minema. Mõnusalt suckouditi ikka mind. Samas mõned väga väga huvitavad käed käisid läbi. Ntx võitsin 80$ poti lihtsalt Ahigh-ga jne.

                      Aga nüüd käsi, mis mind häirib ropult ja ei anna üldse rahu ja tahan teie nõu.


                      UTG on 14/10/6 150kätt.
                      CO on tavaline 50/0 callingstation.

                      Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players -
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      Hero (BTN): $50.00
                      SB: $43.60
                      BB: $63.40
                      UTG: $56.45
                      UTG+1: $56.40
                      UTG+2: $61.00
                      MP1: $10.10
                      MP2: $64.15
                      CO: $37.05

                      Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with T A
                      UTG raises to $2, 4 folds, CO calls $2, Hero calls $2, 2 folds

                      Flop: ($6.75) 7 5 T (3 players)
                      UTG checks, CO checks, Hero bets $4, UTG raises to $12, CO folds, Hero calls $8

                      Turn: ($30.75) Q (2 players)
                      UTG bets $42.45 all in HERO?

                      Ta repib siin nagu tal oleks monster (positsiooni järgi arvan, et ta repib siin overpairi) Samas, miks peaks hakkama regular 3way potis trikitama oma overpairiga, eriti veel kui tal on hea callingstation järgi.
                      Samas jällegi kui tihti nl50 regularid võivad bluffida antud situatsioonis?
                      Maybe hittis oma AQ, KQ-ga top pairi turnil?
                      Last edited by k2snakalle; 22.08.10, 06:39.

                      Comment

                      • Mrt1989
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 999

                        #326
                        Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                        QQ tal vaevalt on siis ta ei pushiks kohe imo , check raise tundub nagu seti moodi ?

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #327
                          Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                          Panid ikka tähele, et ta ise oli PF agressor?
                          Mulle tundub, et sa ei lugenud kätt õieti

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #328
                            Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                            sa oled nii taga oma ATga kui v2hegi olla saab veel .. miljoni miili kaugusel

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #329
                              Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                              Ma foldiks flopi või hetkel siis turni.

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #330
                                Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                                Note-d on ikka kuldaväärt asjad:

                                Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 876364
                                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                                BTN: $43.55
                                SB: $72.20
                                BB: $51.60
                                UTG: $27.50
                                UTG+1: $15.75
                                UTG+2: $73.65
                                Hero (MP1): $50.00
                                MP2: $51.05
                                CO: $50.00

                                Pre Flop: ($0.75) Hero is MP1 with Q A
                                3 folds, Hero raises to $1.50, 2 folds, BTN calls $1.50, 2 folds

                                Flop: ($3.75) 4 2 T (2 players)
                                Hero bets $2.50, BTN raises to $6.50, Hero calls $4

                                Turn: ($16.75) J (2 players)
                                Hero checks, BTN bets $35.55 all in, Hero calls $35.55

                                River: ($87.85) 8 (2 players - 1 is all in)

                                Final Pot: $87.85
                                BTN mucks K Q
                                Hero shows Q A (high card Ace)
                                Hero wins $84.85
                                (Rake: $3.00)

                                Comment

                                Working...