Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks
Muidu ma flatin ka, aga oli suht viimaseid sessi käsi + taga olid suured 3betterid ja seega tahtsin käe endale lihtsaks teha, mitte 3betteritega flippama hakata
Muidu ma flatin ka, aga oli suht viimaseid sessi käsi + taga olid suured 3betterid ja seega tahtsin käe endale lihtsaks teha, mitte 3betteritega flippama hakata
6
T
K
Kõige rohkem olen coldcallinud siis BTN ja CO-lt
Comment