k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #361
    Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

    Muidu ma flatin ka, aga oli suht viimaseid sessi käsi + taga olid suured 3betterid ja seega tahtsin käe endale lihtsaks teha, mitte 3betteritega flippama hakata

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #362
      Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

      Eh..lauad suht kalased ja lõpetasin just sessi. Midagi ei hittinud..fishidega coinerid kaotasin, AA vs QQ kaotasin. Igal pool lihtsalt "mängiti" mind üle. Võib rahul olla, et vähemalt ulmesuur miinus pole. Asi võinuks palju halvem olla. Suurim võit 12$ mis oli TPTK vs FD ja top paar pidas :) Väga palju lihtsalt nonsd kaotust, aga mis teha.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #363
        Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

        Kuu esimene sess...ikka miinusesesse. AA vs AQ, AQ vs J9... flopist kaotasin flipi full stackiga, ülepaar vs fishi set..mõnusalt paska.
        Oli ka üks käsi, mis parandas meelt natukene.
        Vastas siis regular.

        Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 899302
        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

        UTG+2: $50.00
        Hero (MP1): $52.00
        MP2: $117.65
        CO: $53.15
        BTN: $51.10
        SB: $85.30
        BB: $50.00
        UTG: $51.50
        UTG+1: $43.45

        Pre Flop: ($0.75) Hero is MP1 with 7 6
        UTG raises to $1.25, 2 folds, Hero calls $1.25, 5 folds

        Flop: ($3.25) 4 T K (2 players)
        UTG checks, Hero checks

        Turn: ($3.25) 8 (2 players)
        UTG bets $1.75, Hero calls $1.75

        River: ($6.75) 5 (2 players)
        UTG bets $4.25, Hero raises to $12.50, UTG raises to $48.50 all in, Hero calls $36

        Final Pot: $103.75
        Hero shows 7 6 (a straight, Four to Eight)
        UTG shows K K (three of a kind, Kings)
        Hero wins $100.75
        (Rake: $3.00)

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #364
          Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

          Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 900653
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          UTG: $51.40
          UTG+1: $75.25
          UTG+2: $54.05
          MP1: $27.00
          MP2: $105.75
          Hero (CO): $103.30
          BTN: $50.00
          SB: $101.20
          BB: $49.05

          Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with 2 2
          4 folds, MP2 raises to $1.50, Hero calls $1.50, 2 folds, BB raises to $6, MP2 calls $4.50, Hero calls $4.50

          Flop: ($18.25) 9 7 2 (3 players)
          BB bets $13, MP2 raises to $42.50, Hero raises to $97.30 all in, BB folds, MP2 calls $54.80

          Turn: ($225.85) T (2 players - 1 is all in)

          River: ($225.85) 3 (2 players - 1 is all in)

          Final Pot: $225.85
          MP2 shows 6 8 (a flush, Ten high)
          Hero mucks 2 2
          MP2 wins $222.85
          (Rake: $3.00)

          +natsa hiljem kaotasin samale fishil overpair vs set. graafikut kohe vastik vaadata

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #365
            Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

            Preflop 68s 3beti callimine on muidugi vapper tegu, see on imelik MP2 poolt.
            Aga flopis korrektne mäng mõlemalt poolt, flippamine sisuliselt. Ok, konkreetsete kätega olid sa 60/40 ees, emma-kumma käega läheks flopis broke.

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #366
              Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

              mp2 oli fish, seega 3beti callis ei ole midagi imelikku :D Ise panin ta seal toppair/overpair/fd peale. Maybe ka set, aga ei kõhelnud hetkegi nuppe lükata.
              olin ees, aga ei pidanud..mis teha. Enda imestuseks suutsin rahulikuks jääda kuigi kaotasin 3bi ühele ja samale fishile ja ta läks minema.
              Usun, et tilt oleks suurem kui oleksin kõvasti miinusesse jäänud, aga sess vaid -0,5bi, seega grindime edasi :)

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #367
                Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 899302
                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                UTG+2: $50.00
                Hero (MP1): $52.00
                MP2: $117.65
                CO: $53.15
                BTN: $51.10
                SB: $85.30
                BB: $50.00
                UTG: $51.50
                UTG+1: $43.45

                Pre Flop: ($0.75) Hero is MP1 with 7 6
                UTG raises to $1.25, 2 folds, Hero calls $1.25, 5 folds

                Flop: ($3.25) 4 T K (2 players)
                UTG checks, Hero checks

                Turn: ($3.25) 8 (2 players)
                UTG bets $1.75, Hero calls $1.75

                River: ($6.75) 5 (2 players)
                UTG bets $4.25, Hero raises to $12.50, UTG raises to $48.50 all in, Hero calls $36

                Final Pot: $103.75
                Hero shows 7 6 (a straight, Four to Eight)
                UTG shows K K (three of a kind, Kings)
                Hero wins $100.75
                (Rake: $3.00)
                nomaitea... võta oma HEMist positsioonide järgi filtreeri suited connectorid ja preflop raise callimine välja... ja vaata kas need on sul üldse kuskilt kasumis.. ma kahtlen.. ja obv villain mängis oma kätt halvasti...

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #368
                  Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                  niih võtsin siis ette nl50 32s - JTs ja coldcall PF, plussis on BTN, CO ja MP1 siis.
                  MP1-lt vaid 2korda coldcallinud Kõige rohkem olen coldcallinud siis BTN ja CO-lt
                  Üleüldiselt olen ka plussis sellega.
                  Aga ma teen seda ainult teatud vastaste vastu (ning teatud positsiooni tõste peale) ning ka siis kui fish callib kellegi PFR, siis suure rõõmuga lähen potti oma SC.
                  Muidugi peab alati jälgima, et kui suured 3betterid sul taga on.

                  edit: nüüd vaatan, et kui floppi nägi vaid 2inimest, siis coldcall SC on veel suuremas plussis, eriti BTN.
                  Imelik, ise arvasin, et kui fish sees, et siis on suurem pluss, aga näedsa..see näitab hoopis miinust.
                  Nojah bluffimise ruumi on vähem kui floppi näeb rohkem inimesi.
                  Last edited by k2snakalle; 02.09.10, 12:14.

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #369
                    Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                    in positsion olles võidad? Ei ole võimalik!

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #370
                      Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                      Algselt postitas lenC Vaata postitust
                      in positsion olles võidad? Ei ole võimalik!
                      [ ] naljakas

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #371
                        Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                        see oli pigem stab Rage'i postituse suunas aga whatever

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #372
                          Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                          Arvasin, et see minu pihta suunatud.

                          Igastahes nüüd sept mänginud vaid hommikuti/päeval. Minu arust on mängud siis palju "leebemad" Ei 3betita üldse palju, lastakse varastada, cbetid mõjuvad regularide vastu jne.
                          õhtuti/öösiti mängides on palju rohkem agronoome. Fishe on küll natukene rohkem (eriti võrreldes öist ja päevast mängimist), aga minu arust regularide halb mäng korvab selle.
                          Võibolla praegu lihtsalt variatsioon olnud ja regsid ei saa käsi millega squeezida :D

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #373
                            Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                            Kajamehe sünnipäev peetud.... turnal langesin keskel välja. KQ vs AJ ja cashis olin kui surnud kala..tõeline pask jooksis koguaeg kätte. Lõpuks leidsin utg pealt JJ.. standard raise ja sain 2callerid + squeezi otsa vennalt, kes oli ka ennem mind mitu korda squeezinud. Lükkasin nuppe..vastas AK, floppi K. Pask

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #374
                              Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                              vastane on 22/10/4 vend. Jõle imelik vend oli, igasuguse trikitamise-pullitamise, allin pushimistega silma jäänud. Aga midagi konkreetset pole, sest showdownile polnud ta käed jõudnud.
                              Flopi call oli suht nobrainer, sest ta võib seal vabalt teha seda 2ülekaardi ja igasuguse muu pasaga.
                              Kui ta aga nüüd turnis seda sama pulli uuesti korraldab, siis tundub ta käsi tugev. Samas praegu biidib meid vaid KT, QJ ja set. Samahästi võib olla tal seal AK, AA ja igasugune muu pask. Kas on mõtet seal callida või parem keevitada nuppe? Fold on option?

                              Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players
                              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                              UTG: $78.15
                              UTG+1: $50.15
                              MP1: $73.70
                              MP2: $31.30
                              CO: $78.45
                              Hero (BTN): $50.50
                              SB: $22.05
                              BB: $20.50

                              Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with K 9
                              4 folds, CO raises to $1, Hero calls $1, 2 folds

                              Flop: ($2.75) T 4 9 (2 players)
                              CO checks, Hero bets $2, CO raises to $4, Hero calls $2

                              Turn: ($10.75) K (2 players)
                              CO checks, Hero bets $8.50, CO raises to $17 Hero??
                              Last edited by k2snakalle; 05.09.10, 00:28.

                              Comment

                              • vilkar
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1290

                                #375
                                Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                                Kajamehe sünnipäev peetud.... turnal langesin keskel välja. KQ vs AJ ja cashis olin kui surnud kala..tõeline pask jooksis koguaeg kätte. Lõpuks leidsin utg pealt JJ.. standard raise ja sain 2callerid + squeezi otsa vennalt, kes oli ka ennem mind mitu korda squeezinud. Lükkasin nuppe..vastas AK, floppi K. Pask
                                mängisid 1/2 blindidega või 2/5? cashi samas seal oli ka 5/10 laud eile

                                ise jäin cashsis + 150 eeki aga noh midagi erilist otseselt polnud aga kerge + ikka... mängisin siis 1/2 blindidega

                                turnal langesin suht alguse poole ATs vs AQo ja flopist TQX .... ning läbi ta oli... pres läksid stackid sisse...

                                Comment

                                Working...