Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs
Hahahahaha wtf.
Helistasin just 1337 (pizzakoju.ee nr), et omale sushit tellida ja naine, kes vastas on (madis)eriti kahtlase häälega ja rääkis sellist ebamäärast juttu. Mingil hetkel ütles "Kurat, ma olen nii purjus, et ma ei saa mitte midagi aru". 10x pidin üle kordama oma tellimuse ja küsisin veel üle, et kas kõik sai ikka õigesti. Vast sai:D
Hahahahaha wtf.
Helistasin just 1337 (pizzakoju.ee nr), et omale sushit tellida ja naine, kes vastas on (madis)eriti kahtlase häälega ja rääkis sellist ebamäärast juttu. Mingil hetkel ütles "Kurat, ma olen nii purjus, et ma ei saa mitte midagi aru". 10x pidin üle kordama oma tellimuse ja küsisin veel üle, et kas kõik sai ikka õigesti. Vast sai:D
, 6
, 5
, 8
, 7
Comment