KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #856
    Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

    vale teema heh

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #857
      Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

      Merelt maas tänasest ja saime veel viimasel päeval (EST)patricku ka üle elatud. Väga viisakas lainetus oli.

      Viimasel päeval sain osta 1L Captain Morgan Gold-e €4.27 eest. Kahjuks küll piiratud kogus, aga naeruväärne hind on see küll võrreldes poehindadega.

      Pangarahadega otsustasin, et ootan 27. ära ja kuulan, mis nad siis mulle räägivad.
      Last edited by KristjanLaas; 26.12.11, 10:49.

      Comment

      • albinar
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2010
        • 346

        #858
        Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

        Reedene häire VISA pangakaartidega arveldamisel tähendab seda, et mõnedel pangaklientidel on ebaõnnestunud tehingute summad siiani näiliselt kontolt kadunud. Pangad kinnitavad, et alusetutest broneeringutest raha kindlasti vabaneb.

        Comment

        • Poke
          Grinder
          • Mar 2010
          • 995

          #859
          Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          Merelt maas tänasest ja saime veel viimasel päeval (EST)patricku ka üle elatud. Väga viisakas lainetus oli.

          Viimsel päeval sain osta 1L Captain Morgan Gold-e €4.27 eest. Kahjuks küll piiratud kogus, aga naeruväärne hind on see küll võrreldes poehindadega.

          Pangarahadega otsustasin, et ootan 27. ära ja kuulan, mis nad siis mulle räägivad.
          kujutan päris ette mis lainetus seal olla võis.
          lol captain morgan 4,27e
          selveris on 0,5l 12e sentidega :P

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #860
            Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

            whaaaat, 1l captain gold @ 4.27€.... :O

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #861
              Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

              Sellise alkohinna juures oleks odekamüüjatel kiirelt pankrot majas,

              Kas see oli muidu "puhas hind" ilma mingite maksuteta ?

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #862
                Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                ei see hind oli ainult "krissule" ..

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #863
                  Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Sellise alkohinna juures oleks odekamüüjatel kiirelt pankrot majas,

                  Kas see oli muidu "puhas hind" ilma mingite maksuteta ?
                  Maksuvaba jah.

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #864
                    Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                    v6taks ka yhe aluset2ie, kuhu raha saadan ?

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #865
                      Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      Sellise alkohinna juures oleks odekamüüjatel kiirelt pankrot majas,

                      Kas see oli muidu "puhas hind" ilma mingite maksuteta ?
                      Tallinki töötajatel on laevabaaris kuni 90% soodustus näiteks. Rääkimata siis mitte-baarist.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #866
                        Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                        Algselt postitas vennike Vaata postitust
                        v6taks ka yhe aluset2ie, kuhu raha saadan ?


                        ?

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #867
                          Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                          Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                          Tallinki töötajatel on laevabaaris kuni 90% soodustus näiteks. Rääkimata siis mitte-baarist.
                          Paar-kolm aastat tagasi käisime neljakesi kruiisil sellise kaardiga, et õlled/siidrid oli baaris 2.5EEK ja kokteilid siis 3-6EEKi. Mina ei olnud kaardi omanik kahjuks.

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #868
                            Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                            Paar-kolm aastat tagasi käisime neljakesi kruiisil sellise kaardiga, et õlled/siidrid oli baaris 2.5EEK ja kokteilid siis 3-6EEKi. Mina ei olnud kaardi omanik kahjuks.
                            Käisin ka sarnasel kruiisil. Lõppes sellega, et teise päeva õhtul magasin baariletil. Esimese päeva õhtul magasin ajutiselt kajuti ees ukse taga, sest uks oli liiga kitsas, et sisse saada. "Parim" trikk oli see kuidas ma üritasin ühe kokteili valada sinna kolmnurksetesse reklaamvoldikutesse. Millegi pärast see jook sinna kolmnurga piiridesse jääda ei tahtnud. Bad beat oli obv see, et kui liiter viina maksis baaris a'la 60 eeki, siis mahl oli 200 :(. Sellele soodukas ei kehtinud imo?
                            Last edited by Spewmonkey; 26.12.11, 11:42.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #869
                              Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              Paar-kolm aastat tagasi käisime neljakesi kruiisil sellise kaardiga, et õlled/siidrid oli baaris 2.5EEK ja kokteilid siis 3-6EEKi. Mina ei olnud kaardi omanik kahjuks.
                              ma pigem ei sooviks seda kaarti .. siis ei saagi kaineks enam prolly

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #870
                                Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                                Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                                Käisin ka sarnasel kruiisil. Lõppes sellega, et teise päeva õhtul magasin baariletil. Esimese päeva õhtul magasin ajutiselt kajuti ees ukse taga, sest uks oli liiga kitsas, et sisse saada. Bad beat oli obv see, et kui liiter viina maksis baaris mingi 60 eeki, siis mahl oli 200 :(. Sellele soodukas ei kehtinud imo?
                                mhm, mahl oli täiega.

                                Comment

                                Working...