KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • CheekyMullet
    FPP Pro
    • Feb 2010
    • 232

    #886
    Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

    Foldida muidugi ei saa, sest sa oled settidest isegi ees natuke. Ma jäingi pigem mõtlema, et kust jookseb piir vastase raise suuruse ja sinu otsuse vahel callida vs reraiseda.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #887
      Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

      Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
      Foldida muidugi ei saa, sest sa oled settidest isegi ees natuke. Ma jäingi pigem mõtlema, et kust jookseb piir vastase raise suuruse ja sinu otsuse vahel callida vs reraiseda.

      Muuseas mulle näiteks nii wet boardil ei tundu nii pisike raise üldse tugev ja see oli ka 1 põhjus, miks potisin.
      Seti ei uskunud vähemalt.

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #888
        Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

        You are awake, nice.

        Comment

        • tolmuahv
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 2502

          #889
          Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

          Kui mäletad, siis mõned kuud tagasi vaidlesime teemal "PLO variatsioon". Peale seda hakkasin mingi hetk uuesti ise PLO HU-d mängima ja oluliselt passiivsemalt kui varem. Selliseid spotte callin maha kui fold equityt on vähe. Isiklikust kogemusest on PLO-s minraise praktiliselt alati väga palju tugevam kui NLHEs. Seni on passiivsus pigem edu toonud, 40k käe peale 120 BI up ja variatsioon võrdlemisi madal, max downswing 20 BI seni. Kuivõrd downswing ja runbad mõjutab enda mängukvaliteeti päris palju, siis madalam variatsioon on igati hea mõte vähemalt minu jaoks olnud.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #890
            Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

            Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
            Kui mäletad, siis mõned kuud tagasi vaidlesime teemal "PLO variatsioon". Peale seda hakkasin mingi hetk uuesti ise PLO HU-d mängima ja oluliselt passiivsemalt kui varem. Selliseid spotte callin maha kui fold equityt on vähe. Isiklikust kogemusest on PLO-s minraise praktiliselt alati väga palju tugevam kui NLHEs. Seni on passiivsus pigem edu toonud, 40k käe peale 120 BI up ja variatsioon võrdlemisi madal, max downswing 20 BI seni. Kuivõrd downswing ja runbad mõjutab enda mängukvaliteeti päris palju, siis madalam variatsioon on igati hea mõte vähemalt minu jaoks olnud.
            mhm, nõus sellega kindlalt.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #891
              Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

              Aasta läbi, viimane päev oli õnneks kohutav ka.

              Graphi pole, eks ilmselt midagi leitsi graphi kanti jääb aasta ma pakun. Nälgas liiga tihti polnud, aga vingumisruumi jäi küll.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #892
                Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                Purjustilt peaga kirjutan.


                Park cashis on keegi huvitav seminoor reg, kellega minusugune mitte väga parki pro on mingi 6-7 korda koos mänginud ja kõikide nende sesside jooksul ma ei ole kordagi näinud, et ta saab enda raha ükskõik kui deep olles paremini sisse kui 30-70. Ometi ta crushib ja ma ei julge kahelda ka, et ta crushib, sest kõik kohalikud räägivad, et ta on jeesus.

                Nii tilti ajab. Ta võidab mult faking tuhandeid eurosi minust veel kohutavamalt mängides ja iga kord ma pean taluma veel neid aplause temale hea mängu eest. Ja need pole mingid fishi julgustavad aplausid. Need on aukartuse aplausid. Inimesed reaalselt ei julgegi tema vastu mängida.

                Ma ei tea, ilmselt olen lihtsalt kade.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #893
                  Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                  Täiesti tarbetu post oli samas. Miks ma vingun, et kellegil läheb hästi?
                  Samas ma kaotan talle millionseid, seega võin.

                  Comment

                  • numnuts
                    Grinder
                    • Dec 2010
                    • 846

                    #894
                    Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                    alien

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #895
                      Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                      Sa parem õpi talt kuidas lives üle EV joosta.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #896
                        Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        Purjustilt peaga kirjutan.

                        Park cashis on keegi huvitav seminoor reg, kellega minusugune mitte väga parki pro on mingi 6-7 korda koos mänginud ja kõikide nende sesside jooksul ma ei ole kordagi näinud, et ta saab enda raha ükskõik kui deep olles paremini sisse kui 30-70. Ometi ta crushib ja ma ei julge kahelda ka, et ta crushib, sest kõik kohalikud räägivad, et ta on jeesus.

                        Nii tilti ajab. Ta võidab mult faking tuhandeid eurosi minust veel kohutavamalt mängides ja iga kord ma pean taluma veel neid aplause temale hea mängu eest. Ja need pole mingid fishi julgustavad aplausid. Need on aukartuse aplausid. Inimesed reaalselt ei julgegi tema vastu mängida.

                        Ma ei tea, ilmselt olen lihtsalt kade.
                        Aare plaksutab siis sa kohe kade? :)

                        Comment

                        • tolmuahv
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 2502

                          #897
                          Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                          Kes see tegelane on või milline ta välja näeb?

                          Comment

                          • vilkar
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1290

                            #898
                            Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Aare plaksutab siis sa kohe kade? :)
                            made my day

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #899
                              Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                              Kaine peaga pole enam vahet. Ei taha outida ka kedagi. Ise olen donk, et mängimas üldse käin.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #900
                                Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                                Laas kahestunud isiksus ja tegelikult räägib iseendast? :)

                                Comment

                                Working...