KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #616
    Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

    Viimati muudetud KristjanLaas poolt; Täna kell 04:44.

    4 sümboliseerib surma numeroloogias. watch out.

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #617
      Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

      Algselt postitas con Vaata postitust
      Viimati muudetud KristjanLaas poolt; Täna kell 04:44.

      4 sümboliseerib surma numeroloogias. watch out.
      Vandalar v2.0 in action.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #618
        Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

        Kukkusin täna turniirilt välja ja tegin mida iga teine 21 aastane noormees tildi raviks teeks.
        Läksin üksi Twilight: Breaking Dawni vaatama.

        spoiler alert:

        Bella on vaimuhaige 18 aastane tüdruk, kes elab muinasjutumaailmas ever since ta luges Stephenie Meyeri raamatuid. Vampiire ja libahunte pole olemas. Järgmine osa on vanemate kannatustest kuidas nad pealt vaatavad kuidas Bella haigus aina süveneb.

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #619
          Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

          Hmm, sounds interesting.

          Comment

          • bauss
            Grinder
            • Sep 2009
            • 737

            #620
            Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            Kukkusin täna turniirilt välja ja tegin mida iga teine 21 aastane noormees tildi raviks teeks.
            Läksin üksi Twilight: Breaking Dawni vaatama.
            notsureifserious.jpg
            väga huvitav lahendus anyway :D

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #621
              Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
              Kukkusin täna turniirilt välja ja tegin mida iga teine 21 aastane noormees tildi raviks teeks.
              Läksin üksi Twilight: Breaking Dawni vaatama.
              Olen mõned aastad vanem ja suhteliselt kriitiline (filmide osas), aga Twilightid kõik vaadatud. Kinematograafiliselt tagasihoidlikud, aga salapäraselt köitvad - valdkond, kus kerge minna imalaks, aga müstilisel moel ei ole veel oksele hakanud...

              Comment

              • Jäämees
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1182

                #622
                Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                ^

                Avatar says it all

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #623
                  Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  Olen mõned aastad vanem ja suhteliselt kriitiline (filmide osas), aga Twilightid kõik vaadatud. Kinematograafiliselt tagasihoidlikud, aga salapäraselt köitvad - valdkond, kus kerge minna imalaks, aga müstilisel moel ei ole veel oksele hakanud...
                  Kriitikud vs Pastilaa: http://www.rottentomatoes.com/m/twil...breaking_dawn/

                  Ootan deathmatchi.

                  Peaks järgmises kirjandusetunnis lastele andma essee vampiiriraamatute ja -suhete teemal, kuid sihukest pasarahet ei suudaks isegi mina vist ära hinnata.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #624
                    Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                    Ma ei tule toime enam sellega.
                    Täiesti haige, mis kuu.

                    Kaotasin just 30 minutiga 10BI täielikule imbetsillile võites 0 all-ini ja ma olin kõik 10 korda ees või flippasin. ma jooksen see kuu ainult 2 vastase vastu 25BI alla EV, faking fantastiline kuu raiskkkkkkkkkkkkkhrmjfs.


                    Selline tunne on, et näed pealt kuradi bankrolli vägistamist ja bankroll on su pereliige ja sa ei saa sinna mitte midagi teha. NII FAKING ABITU TUNNE ON. Kõige sitem aeg ka downswingiks.
                    Last edited by KristjanLaas; 23.11.11, 13:43.

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #625
                      Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                      Jama rsk. See DBG tundub veic rigged ka imo.

                      e/ sa vist ei mängi tegelt seal

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #626
                        Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                        OO seekord jah.
                        DBG-s jooksin normaalselt. OOs kaotan jooksen ikka väga väga palju alla EV lühikese aja peale. Ma olen seal cashis vist u. 15/100 flippi võitnud ja omahas floppan paari iga 3-4 flopp. Pluss iga kord kui mono boardil 3-bet potis setiga reraise-shoven on flush vastas ja 0 imporvei. Lihtsalt nii uskumatu, mina pole kogenud sellist asja ja ei oska handlida seda. Eriti tilti ajab see, et just seal kohutav jooks tuleb ja jääb mulje, et ei saa mujal hakkama.
                        Last edited by KristjanLaas; 23.11.11, 14:00.

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #627
                          Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                          Nojah, mis seal ikka. Paar turniiritulemust on hoidnud täielikust katastroofist, aga kuu hetkel -€2k ja läheb päris keeruliseks seda kuud plussi saada..Võtan stop-lossi ka käiku nüüd taas.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #628
                            Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                            OO seekord jah.
                            DBG-s jooksin normaalselt. OOs kaotan jooksen ikka väga väga palju alla EV lühikese aja peale. Ma olen seal cashis vist u. 15/100 flippi võitnud ja omahas floppan paari iga 3-4 flopp. Pluss iga kord kui mono boardil 3-bet potis setiga reraise-shoven on flush vastas ja 0 imporvei. Lihtsalt nii uskumatu, mina pole kogenud sellist asja ja ei oska handlida seda. Eriti tilti ajab see, et just seal kohutav jooks tuleb ja jääb mulje, et ei saa mujal hakkama.
                            OO OOngi ju rigged. Seal 62 käega kaOOtasin 4OONL lauas fishile, kes ei OOsanud blindigi pOOstidada 7-8BI-d.

                            Comment

                            • tolmuahv
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 2502

                              #629
                              Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                              Mitte, et see eriti lohutaks, aga ma kaotasin eile 100 käega 15 BI imelapsele, kes limpis 99% käsi IP ja tõstis 50% OOP. Postflop oli tal ainult 2 nuppu: bet pot ja raise pot. Checki pole, foldi pole. Aga sait polnud OO, vaid PS :)

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #630
                                Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                                OO on rigged indeed

                                Comment

                                Working...