KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #601
    Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

    Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Yeah, c/minr on bad balance wise. C/pot or close to it and call off, ei tea ta turn barrel tendencite kohta midagi aga ta võib su callida 2p või drawga ja meil on FE-d mis on tal domineeritud, seega easy c/r normaalse sizinguga turnil.
    Any käsi, mis ei ole nuts checkib vastane järgi turnil.
    Selle kirjutasin ära alguses.

    Comment

    • Mr_Kenny
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1357

      #602
      Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

      Sry ei pannud tähele. anyway c/pot >c/minr imo

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #603
        Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

        Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
        Sry ei pannud tähele. anyway c/pot >c/minr imo
        Kas need argumendid ei lükka seda ümber?

        Suuremalt raisele eelistan lihtsalt calli ....kuna siis peame mängima 40-60 olukorras 150bb stackidele olles investeerinud vaid 5% stackist...
        ...Basically endale mulle meeldib minraise-call, kuna freerollime viimase $115smth peale tehes isegi ilma implied oddsideta close to BE calli.
        veelkord, seekord ei pretendeeri tõele kuna pole ever PLO strateegiat arutanud, seetõttu küsingi üle.

        Comment

        • Mr_Kenny
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1357

          #604
          Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

          Kui FD completib võib ta vabalt foldi üles leida, seega close to BE call muutub -EV calliks. Ma ei tea kuidas sinuga on aga mina isiklikult võin vabalt blank riveril vea teha ja cry-callida kuigi turnil mõtlesin, et any blank river c/foldin.

          Kuidagi ebareaalne tundub, et ta turn barrel on 100% nuts alati seega ma eelistan c/r c/c üle, mõjub meie overall game planile paremini.

          Comment

          • Mr_Kenny
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1357

            #605
            Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

            Suht close on kõik, ja ükski line va foldimine pole suur viga. Võib lihtsalt gray areaks nimetada selle?:P

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #606
              Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

              Võib.
              Nits gonna call, degens gonna ball.
              Last edited by KristjanLaas; 12.11.11, 13:51.

              Comment

              • Mr_Kenny
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1357

                #607
                Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                Yea sellega ma nõustun tglt, et kitsa turn barrel range vastu on call parem kui c/r. Pmst nende vastu c/r turni ainult nuts+redraw? Laia turn barrel range vastu oleks üsna standard vist rohkem merged rangega c/r-da.

                Fuck.. tglt c/minr tundub üsna solid plaanina tagantjärgi vaadates kitsa turnbarrel range vastu :D Kuigi on väga unbalanced, vahet pole villain on bad ka..
                Last edited by Mr_Kenny; 12.11.11, 13:52.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #608
                  Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                  Korra kordan veel üle oma pointi selgelt.

                  Minraise-callides saame me vastase effectively all-in jättes taha veel 60bb kui suuremalt raisedes-get it in jääb meil see 60bb freerollimata. Seega siiski ei tahaks seda halliks alaks päris nimetada just suhtes normaalse c/r-ga. Imo kui ma millestki väga valesti aru ei saa on see päris suur difference.

                  Laiema rangega vastase vastu on see normal raise-get it in 100%, sellega nõustun. Aga hetkel just vastase vastu kelle range on siin 100% ainult nutrida.

                  Comment

                  • Mr_Kenny
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1357

                    #609
                    Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                    Jep, agreed :)

                    Comment

                    • numnuts
                      Grinder
                      • Dec 2010
                      • 846

                      #610
                      Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                      discussion on priceless learning.

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      Nits gonna call, degens gonna ball.
                      fb status

                      Comment

                      • numnuts
                        Grinder
                        • Dec 2010
                        • 846

                        #611
                        Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                        mõned mõtted from 3rd part veel.

                        c/r flop or donk flop would be an option? Your have 2% less on the flop equity but it could give you more or better options latter in the hand? I mean if he's such a nit he will shut down so or so and I don't know what you are playing c/c on such a board?
                        As played the turn decision depends on how barrely he is, you do think that he's only playing back with a straight, I see that too, but by checking raising your are giving him an advantage(he might check back + bumg it when he's ahead). I would think that donking out is slightly better because it doesnt bloat the as much when you are behind and he can still just call when he thinks he has the proper odds or you are bluffing.
                        Overall I'm thinking it's better to overtake on the flop, but I'm pretty concerned if it's better to donk or c/r I guess depends on what his tendencies are vs. either plays.

                        Comment

                        • EdgarP
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2009
                          • 368

                          #612
                          Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                          OT: Laulad currently @ tv6


                          Serious ,mis serious :D Ära siis rnbi peale jää- võtsid Purgat kuulda ja läksid HU peale üle. solid improvment :D
                          Last edited by EdgarP; 15.11.11, 03:08. Põhjus: ei hakka multipostima

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #613
                            Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                            lol seriously?

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #614
                              Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                              edit: oh, ongi:)

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #615
                                Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                                Lähiajal kirjutan pikemalt ja põnevamalt siia.

                                Hetkel saan kirjutada vaid seda, et täna oli worst day see kuu by far. Otsustasin teha turnaõhtu ja 0 cashi ja sealt u -$700 ja peale seda cashi millele järgnes täielik ja totaalne häving godmode tardilt. Jooksin u. 3000-3500bb alla EV koos setupide suhetega ja vaatamata sellele õnnestus ainult paar BI miinusesse jääda.
                                Last edited by KristjanLaas; 16.11.11, 02:44.

                                Comment

                                Working...