KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • runnar
    Grinder
    • Oct 2008
    • 740

    #466
    Re: KristjanLaas NL200 HU

    kes siis 4handed paari foldib????

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #467
      Re: KristjanLaas NL200 HU

      Algselt postitas runnar Vaata postitust
      kes siis 4handed paari foldib????
      Mõtlesin sama, et päris NITT ootab 4handed ka AA.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #468
        Re: KristjanLaas NL200 HU

        Eile raltardisin ühe sunday majori FT-d. Seal tyyp ntx 10bb~-ga ainult callis raise pre AA-ga :D. Diili polnud tehtud ja auhinnalistekohtade vahe mingi 25k.
        Obv lendas välja kui vastane rääbisega turni flushi tõmbas.

        Eile enda turnas väga deep olles juba mingi 17k/300 oli alles. Poiss limpis UTG-lt AA-ga, terve laud peaaegu limpis kaasa... flop 223 ja läks broke, vastasel oli miski 2x käes :D. Ja siis vandus chatis kui donk vastane oli ..... mmm wat.


        Tihti mängitakse taolised kohad halvasti. Umbes nii, et "ah pohhui mingi 50 kilo nagunii käes juba", kui reaalsuses peaks võtma seda kasvõi nagu 30k SNG-d (oletades, et esikoht 80k).... viimase hetkeni pingutama.

        Veits teemast välja, aga minu mõtted.
        Last edited by qbj0hn; 10.10.11, 14:07.

        Comment

        • con
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1954

          #469
          Re: KristjanLaas NL200 HU



          fullscreen: http://vimeo.com/13780892
          Last edited by con; 11.10.11, 18:20.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #470
            Re: KristjanLaas NL200 HU

            Algselt postitas con Vaata postitust
            Wow, nice find.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #471
              Re: KristjanLaas NL200 HU

              Hakkasin uuesti videot tegema ja kui süsteemiga midagi valesti ei ole (kasutan seda recording sytemit esimest korda ja pole veel editimist proovinud), siis hiljemalt homme õhtuks on video väljas.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #472
                Re: KristjanLaas NL200 HU

                Ja ongi sitt...sync läheb paigast ära kohe kui clip üle paari min kestab..

                edit: fuck me, ei viitsi tilti ajada end.

                Kas keegi oskaqb soovitada mingit töötavat tasuta screen recording seadet, et saaksin normaalselt selle ära teha 1 kord elus?
                Last edited by KristjanLaas; 14.10.11, 16:47.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #473
                  Re: KristjanLaas NL200 HU

                  camtasia .. google on ju torrenteid t2is :(?

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #474
                    Re: KristjanLaas NL200 HU

                    pole kunagi torrenteid kasutanud ja ei oska ega taha ka alustada.
                    camtasia trial on täis.

                    Comment

                    • Jäämees
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1182

                      #475
                      Re: KristjanLaas NL200 HU

                      Mingit levelit teed või? Kui arvutit kasutad, siis oska, taha ja hakka torrenteid laadima
                      Last edited by Jäämees; 14.10.11, 17:10.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #476
                        Re: KristjanLaas NL200 HU

                        Video timmi kindlasti kuidagi ylesse :)

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #477
                          Re: KristjanLaas NL200 HU

                          Kirjutasin pika teksti, aga see jäi kohutavalt segaseks ja otsustasin selle kustutada. panen cliffid (tuletan meelde, et see on pigem eneseanalüüs ja erinevatele mängijatele sobivad erinevad lahendused):


                          *Eelnevalt halba jooksu/downswingi kogedes oli komme mänguaega vähendada
                          *Mänguaja vähenemisega halvenes mängukvaliteet (kuna annad korraks vaimselt alla ja lased runil endast võimu saada, seega lähed välja "tsoonist") ja "downswing" jätkus.
                          *Mängin oma off-gamei nii kaua, kuni suudan end lõpuks sundida ükskõik mis põhjusel pikka sessiooni mängima ja saan lõpuks tagasi "tsooni" (kui foldin käed, mis "downswingi" ajal callisin ja liigitasin cooleri alla ja vastupidi panen valuebete kohtades, kus "downswingi" ajal järgi checkisin.
                          *Downswingil ja "downswingil" on vahe ja kehva jooksu korral pidevalt mängupause sisse tuues toob mängija esile rohkem "downswinge".
                          *Pidev pauside sisse toomine pigem pikendab long runis tildi perioodi (uuesti mängima asudes jätkub kehv jooks ja taaskord on kergem moodus lauad lihtsalt kinni panna, annad vaimselt alla ja mängukvaliteet halveneb).


                          Seega suur osa "downswingidest" on mu enda põhjustatud. Edaspidi kui olen otsustanud mingi päev mängida, siis otsustan enne sessiooni kui mitu tundi laudades istun ja ilma tõelise põhjuseta laudadest ei lahku. Ma arvan, et selline suhtumine parandab oluliselt mu mängukvaliteeti, enesetunnet ja seega ka kasumit, ning long runis leevendab oluliselt ka tilt probleeme.
                          Last edited by KristjanLaas; 14.10.11, 22:47.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #478
                            Re: KristjanLaas NL200 HU

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Video timmi kindlasti kuidagi ylesse :)
                            mhm, sain visti camtasia ka.

                            Comment

                            • widescreen
                              Grinder
                              • Dec 2010
                              • 579

                              #479
                              Re: KristjanLaas NL200 HU

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              Kirjutasin pika teksti, aga see jäi kohutavalt segaseks ja otsustasin selle kustutada. panen cliffid (tuletan meelde, et see on pigem eneseanalüüs ja erinevatele mängijatele sobivad erinevad lahendused):


                              *Eelnevalt halba jooksu/downswingi kogedes oli komme mänguaega vähendada
                              *Mänguaja vähenemisega halvenes mängukvaliteet (kuna annad korraks vaimselt alla ja lased runil endast võimu saada, seega lähed välja "tsoonist") ja "downswing" jätkus.
                              *Mängin oma off-gamei nii kaua, kuni suudan end lõpuks sundida ükskõik mis põhjusel pikka sessiooni mängima ja saan lõpuks tagasi "tsooni" (kui foldin käed, mis "downswingi" ajal callisin ja liigitasin cooleri alla ja vastupidi panen valuebete kohtades, kus "downswingi" ajal järgi checkisin.
                              *Downswingil ja "downswingil" on vahe ja kehva jooksu korral pidevalt mängupause sisse tuues toob mängija esile rohkem "downswinge".
                              *Pidev pauside sisse toomine pigem pikendab long runis tildi perioodi (uuesti mängima asudes jätkub kehv jooks ja taaskord on kergem moodus lauad lihtsalt kinni panna, annad vaimselt alla ja mängukvaliteet halveneb).


                              Seega suur osa "downswingidest" on mu enda põhjustatud. Edaspidi kui olen otsustanud mingi päev mängida, siis otsustan enne sessiooni kui mitu tundi laudades istun ja ilma tõelise põhjuseta laudadest ei lahku. Ma arvan, et selline suhtumine parandab oluliselt mu mängukvaliteeti, enesetunnet ja seega ka kasumit, ning long runis leevendab oluliselt ka tilt probleeme.
                              see jutt läks praegu väga õigesse kohta :D(Y) proovin ka nii pidi mõelda nüüd...

                              Comment

                              • numnuts
                                Grinder
                                • Dec 2010
                                • 846

                                #480
                                Re: KristjanLaas NL200 HU

                                mindset õigesuunda liigub

                                Comment

                                Working...