Eile raltardisin ühe sunday majori FT-d. Seal tyyp ntx 10bb~-ga ainult callis raise pre AA-ga :D. Diili polnud tehtud ja auhinnalistekohtade vahe mingi 25k.
Obv lendas välja kui vastane rääbisega turni flushi tõmbas.
Eile enda turnas väga deep olles juba mingi 17k/300 oli alles. Poiss limpis UTG-lt AA-ga, terve laud peaaegu limpis kaasa... flop 223 ja läks broke, vastasel oli miski 2x käes :D. Ja siis vandus chatis kui donk vastane oli ..... mmm wat.
Tihti mängitakse taolised kohad halvasti. Umbes nii, et "ah pohhui mingi 50 kilo nagunii käes juba", kui reaalsuses peaks võtma seda kasvõi nagu 30k SNG-d (oletades, et esikoht 80k).... viimase hetkeni pingutama.
Hakkasin uuesti videot tegema ja kui süsteemiga midagi valesti ei ole (kasutan seda recording sytemit esimest korda ja pole veel editimist proovinud), siis hiljemalt homme õhtuks on video väljas.
Kirjutasin pika teksti, aga see jäi kohutavalt segaseks ja otsustasin selle kustutada. panen cliffid (tuletan meelde, et see on pigem eneseanalüüs ja erinevatele mängijatele sobivad erinevad lahendused):
*Eelnevalt halba jooksu/downswingi kogedes oli komme mänguaega vähendada
*Mänguaja vähenemisega halvenes mängukvaliteet (kuna annad korraks vaimselt alla ja lased runil endast võimu saada, seega lähed välja "tsoonist") ja "downswing" jätkus.
*Mängin oma off-gamei nii kaua, kuni suudan end lõpuks sundida ükskõik mis põhjusel pikka sessiooni mängima ja saan lõpuks tagasi "tsooni" (kui foldin käed, mis "downswingi" ajal callisin ja liigitasin cooleri alla ja vastupidi panen valuebete kohtades, kus "downswingi" ajal järgi checkisin.
*Downswingil ja "downswingil" on vahe ja kehva jooksu korral pidevalt mängupause sisse tuues toob mängija esile rohkem "downswinge".
*Pidev pauside sisse toomine pigem pikendab long runis tildi perioodi (uuesti mängima asudes jätkub kehv jooks ja taaskord on kergem moodus lauad lihtsalt kinni panna, annad vaimselt alla ja mängukvaliteet halveneb).
Seega suur osa "downswingidest" on mu enda põhjustatud. Edaspidi kui olen otsustanud mingi päev mängida, siis otsustan enne sessiooni kui mitu tundi laudades istun ja ilma tõelise põhjuseta laudadest ei lahku. Ma arvan, et selline suhtumine parandab oluliselt mu mängukvaliteeti, enesetunnet ja seega ka kasumit, ning long runis leevendab oluliselt ka tilt probleeme.
Kirjutasin pika teksti, aga see jäi kohutavalt segaseks ja otsustasin selle kustutada. panen cliffid (tuletan meelde, et see on pigem eneseanalüüs ja erinevatele mängijatele sobivad erinevad lahendused):
*Eelnevalt halba jooksu/downswingi kogedes oli komme mänguaega vähendada
*Mänguaja vähenemisega halvenes mängukvaliteet (kuna annad korraks vaimselt alla ja lased runil endast võimu saada, seega lähed välja "tsoonist") ja "downswing" jätkus.
*Mängin oma off-gamei nii kaua, kuni suudan end lõpuks sundida ükskõik mis põhjusel pikka sessiooni mängima ja saan lõpuks tagasi "tsooni" (kui foldin käed, mis "downswingi" ajal callisin ja liigitasin cooleri alla ja vastupidi panen valuebete kohtades, kus "downswingi" ajal järgi checkisin.
*Downswingil ja "downswingil" on vahe ja kehva jooksu korral pidevalt mängupause sisse tuues toob mängija esile rohkem "downswinge".
*Pidev pauside sisse toomine pigem pikendab long runis tildi perioodi (uuesti mängima asudes jätkub kehv jooks ja taaskord on kergem moodus lauad lihtsalt kinni panna, annad vaimselt alla ja mängukvaliteet halveneb).
Seega suur osa "downswingidest" on mu enda põhjustatud. Edaspidi kui olen otsustanud mingi päev mängida, siis otsustan enne sessiooni kui mitu tundi laudades istun ja ilma tõelise põhjuseta laudadest ei lahku. Ma arvan, et selline suhtumine parandab oluliselt mu mängukvaliteeti, enesetunnet ja seega ka kasumit, ning long runis leevendab oluliselt ka tilt probleeme.
see jutt läks praegu väga õigesse kohta :D(Y) proovin ka nii pidi mõelda nüüd...
Comment