Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU
Jep, õnneks võtsin mahajätmise talvel ette, kui väljas istumisi vähem. Suvel läks minul ka väljas joogi kõrvale päeva peale 2-3 pakki. Kui elasin paar aastat tagasi veel Tabiveres, siis läks iga päev 1.5 pakki punast winstonit, kuna tegin oma toas ja sain iga asja peale suitsu ette panna:/
Järgmiseks suveks loodetavasti nälg juba kadunud.
DBG pokkerit biidin veel. Tänane sess seal +€900. Olympic-Onlines olen ka plussis see kuu paar BI. Kuu on vaatamata sellele miinuses, kuna Prima võttis mu eriti ebaviisakalt vastu.
Vähemalt on hea minna magama peale õnnestunud sessi seekord.
Jep, õnneks võtsin mahajätmise talvel ette, kui väljas istumisi vähem. Suvel läks minul ka väljas joogi kõrvale päeva peale 2-3 pakki. Kui elasin paar aastat tagasi veel Tabiveres, siis läks iga päev 1.5 pakki punast winstonit, kuna tegin oma toas ja sain iga asja peale suitsu ette panna:/
Järgmiseks suveks loodetavasti nälg juba kadunud.
DBG pokkerit biidin veel. Tänane sess seal +€900. Olympic-Onlines olen ka plussis see kuu paar BI. Kuu on vaatamata sellele miinuses, kuna Prima võttis mu eriti ebaviisakalt vastu.
Vähemalt on hea minna magama peale õnnestunud sessi seekord.
3
A
2
7
Comment