KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #661
    Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

    Algselt postitas widescreen Vaata postitust
    kui see nüüd level pole siis ma olen shokis:D õnneks olen ma ennast kõigist reality showdest eemale hoidnud:)
    Jeo kolmandas hooajas Robinsoni Sander tegutses. Mingi leedu milfiga ajas veel teemat ka.

    Comment

    • peete82
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1310

      #662
      Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Ütle, et sa nüüd ei tea seda ka, et andu_andu on käinud naiste vahetuses ning Codecci robinsonides.
      julgeks arvata, et Codecci oli Robinsonide ajal tugevalt alaealine??

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #663
        Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

        Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
        segased noored
        [YOUTUBE]yAMN5sikLz8[/YOUTUBE]

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #664
          Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

          varssavi linnulennult 830 km.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #665
            Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

            Juhul kui me poleks läinud, siis oleks kamba peale codeccile €450 maksnud.

            Hakkan toredaid pilte tripist panema, kuna lootust on, et see tuleb midagi rõvedat.
            Plaan on igastahes hakata juudilaagreid külastama. Krakowisse läheme siiski esimesena. Vist.
            Pole väga ette mõelnud, öösel peab mõtlema kus me üldse ööbime Varssavis.


            Tln bussijaam. 10min enne bussi väljumist.

            Comment

            • Jäämees
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1182

              #666
              Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

              Mitte üldse tähelepanu äratav grupp xD

              Head reisi!

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #667
                Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                Ära ütle, et notsu kostüümis on kardpleier?!:D

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #668
                  Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                  Lol, superhea propbet. :)
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • Jäämees
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1182

                    #669
                    Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                    See on austusavaldus Nozzule!

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #670
                      Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                      Ei olnud kardpleier kostüümis. Ta on küll kurb, aga keegi pidi pilti ka tegema. Täitsa random notsu.
                      Kardpleieriga ka 1 pilt. Guido and proud!
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by KristjanLaas; 27.11.11, 13:02.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #671
                        Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                        Eile andu stekis mind live cashi mängima ka.


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #672
                          Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          Ei olnud kardpleier kostüümis. Ta on küll kurb, aga keegi pidi pilti ka tegema. Täitsa random notsu.
                          Kardpleieriga ka 1 pilt. Guido and proud!
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Siis klapib ju. Oligi nozzu!

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #673
                            Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                            ETPF valis aasta pokkerisündmuse liiga vara ära :(. Bon Vojage!

                            Comment

                            • rollkopter
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 501

                              #674
                              Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              Eile andu stekis mind live cashi mängima ka.


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              äkki räägid nendest jaotustest :)

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #675
                                Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                                ROFL, mida trippi ja pilte!

                                more updates PLZ :D

                                Comment

                                Working...