Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #3781
    Re: Leits - elu on lill

    And looks like drunk Leits in the action. But don't afraid him, he is internet warrior.
    lol nice text

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3782
      Re: Leits - elu on lill

      http://www.youtube.com/watch?v=Fypji...ayer_embedded#! lol kes selle peale ei nera on ise sooda peast vms :D

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #3783
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        http://www.youtube.com/watch?v=Fypji...ayer_embedded#! lol kes selle peale ei nera on ise sooda peast vms :D
        See on coca retarded brother Bilo

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #3784
          Re: Leits - elu on lill

          omfg .. tegelt on see coca ise

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #3785
            Re: Leits - elu on lill

            Vein, viin, õlu ja siider ikka kokku ei sobi

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #3786
              Re: Leits - elu on lill

              kuidas ei sobi, riiulis neid nii ilus vaadata kõrvuti

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #3787
                Re: Leits - elu on lill

                EV joone j2litamine muutub järjest raskemaks :/ Coolerite saamine ka tundub suurenevat .. aga ma ei anna alla. Lõpuks hakkan ka mina võitma

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #3788
                  Re: Leits - elu on lill

                  downswingi ära ajamiseks vahetasin desktop pilti .. lodoame et lakbox on minuga

                  Comment

                  • soouni
                    Grinder
                    • Jul 2010
                    • 771

                    #3789
                    Re: Leits - elu on lill

                    windows 7 vahetub igatund ise, ei tea kas sellepärast käib mul koguaeg selline up and down swing noh.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #3790
                      Re: Leits - elu on lill

                      Mul bemmi pilt enam ei tootnud .. pidin muutma midagi

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #3791
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        downswingi ära ajamiseks vahetasin desktop pilti .. lodoame et lakbox on minuga
                        panin sama pildi, ühisjõud genereerib paremini volte ja dollareid

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #3792
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                          panin sama pildi, ühisjõud genereerib paremini volte ja dollareid
                          või siis sa lihtsalt suckoutid leitsi lucki ära ja lased hiiteri lainel edasi..

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #3793
                            Re: Leits - elu on lill

                            Äkki asi selles, et pokker on rigged?

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #3794
                              Re: Leits - elu on lill

                              Esimene pildi mõju andis end tunda:

                              Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 858387
                              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                              MP2: $100.00
                              CO: $228.55
                              BTN: $100.25
                              SB: $100.50
                              BB: $124.50
                              UTG: $100.00
                              UTG+1: $115.00
                              Hero (MP1): $109.80

                              Pre Flop: ($1.50) Hero is MP1 with 9 9
                              2 folds, Hero requests TIME, Hero raises to $3, 3 folds, SB calls $2.50, BB calls $2

                              Flop: ($9.00) 9 4 7 (3 players)
                              SB checks, BB bets $9, Hero requests TIME, Hero raises to $27, SB raises to $97.50 all in, BB calls $88.50, Hero raises to $106.80 all in, BB calls $9.30

                              Turn: ($320.10) T (3 players - 2 are all in)

                              River: ($320.10) 4 (3 players - 2 are all in)

                              Final Pot: $320.10
                              SB shows 7 7 (a full house, Sevens full of Fours)
                              BB shows A J (a pair of Fours)
                              Hero shows 9 9 (a full house, Nines full of Fours)
                              Hero wins $18.60
                              Hero wins $298.50
                              (Rake: $3.00)





                              Hea lugu ka vahelduseks

                              Last edited by leits; 13.08.10, 12:32.

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #3795
                                Re: Leits - elu on lill

                                tra käi p***e selle looga.
                                vastik vaadata hälvikuid :D

                                Comment

                                Working...