Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #5281
    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    ahjaa ,,, eile olin luckbiox 888 slotis .. biggest win ever vist

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #5282
      Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

      Palju tuli siis?

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #5283
        Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

        1$

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #5284
          Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

          +rb ka ju

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #5285
            Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

            Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
            said KK vs AA?
            Ei. Pigem tal AA 4betile folditi vms :)

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #5286
              Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

              Palju vett vahepeal merre vooland.. Sitasti jooksnud, veel sitemini mänginud, palju pidutsend .. Eesmärk on vähemalt kuu olla korralik ..

              Ka nii võib ässasid mängida.

              Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2084862
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              Hero (BB): $104.78
              BTN/SB: $98.69

              Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with T 6
              BTN/SB calls $0.50, Hero checks

              Flop: ($2.00) T 6 8 (2 players)
              Hero bets $22, BTN/SB calls $22

              Turn: ($46.00) J (2 players)
              Hero bets $81.78 all in, BTN/SB calls $75.69 all in

              River: ($197.38) 9 (2 players - 2 are all in)

              Final Pot: $197.38
              Hero shows T 6 (two pair, Tens and Sixes)
              BTN/SB shows A A (a pair of Aces)
              Hero wins $196.88
              (Rake: $0.50)

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #5287
                Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                Inimesed, kes mängivad HUd võiksid vastata. Kas näete mingeid "betting size" vigu või midagi muud, mis on kohutav antud kahe käe puhul? Ma olen sattunud oma karjääri suurima duumeri otsa ja ei suuda uskuda mdiagi .. Tean, et ehk peaks olem "standard", aga kas ka on? Vastane on konkreetne idioot, kellega 30 kätt mängitud (min3betid + muu sinna juurde kuuluv)..

                PokerStars - $1 NL (2 max) - Holdem - 2 players
                Hand converted by PokerTracker 4

                Hero (BB): $193.41
                SB: $112.69

                SB posts SB $0.50, Hero posts BB $1.00

                Pre Flop: (pot: $1.50) Hero has K K

                SB raises to $3.00, Hero raises to $10.00, SB calls $7.00

                Flop: ($20.00, 2 players) 4 2 7
                Hero bets $14.00, SB calls $14.00

                Turn: ($48.00, 2 players) 8
                Hero bets $29.00, SB calls $29.00

                River: ($106.00, 2 players) 3
                Hero bets $79.00, SB calls $59.69 and is all-in

                Hero shows K K (One Pair, Kings) (Pre 66%, Flop 66%, Turn 59%)
                SB shows 5 A (Flush, Ace High) (Pre 34%, Flop 34%, Turn 41%)
                SB wins $224.88


                PokerStars - $1 NL (2 max) - Holdem - 2 players
                Hand converted by PokerTracker 4

                Hero (BB): $113.28
                SB: $210.38

                SB posts SB $0.50, Hero posts BB $1.00

                Pre Flop: (pot: $1.50) Hero has Q Q

                SB raises to $2.00, Hero raises to $8.00, SB calls $6.00

                Flop: ($16.00, 2 players) 7 8 7
                Hero bets $10.00, SB calls $10.00

                Turn: ($36.00, 2 players) 4
                Hero bets $24.00, SB raises to $48.00, Hero raises to $95.28 and is all-in, SB calls $47.28

                River: ($226.56, 2 players) 9

                Hero shows Q Q (Two Pair, Queens and Sevens) (Pre 87%, Flop 13%, Turn 5%)
                SB shows J 7 (Three of a Kind, Sevens) (Pre 13%, Flop 87%, Turn 95%)
                SB wins $226.06

                Ja see pole level .. kui igapäev saada konkreetselt põske paneb lihtsalt juba mõtlema, kas ikka on sitt jooks ..
                Last edited by leits; 03.02.13, 17:39.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #5288
                  Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                  Absolut standard imo. Teises käes minreis turnis naeratama ei paneks aga kirjelduse järgi ja resultaadi järgi teeb ta seal kindlasti seda liigutust laiemalt kui ainult trips.

                  Comment

                  • Mr_Kenny
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1357

                    #5289
                    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                    Oot palju sa võitsid siis?

                    Comment

                    • Rigged
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2535

                      #5290
                      Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                      Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                      Oot palju sa võitsid siis?
                      LOL.

                      Standard jah.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #5291
                        Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                        Keegi mingeid vitamiine vms on tarvitand millest reaalselt kasu ka oleks olnd? Tra pidevalt on siuke uimane, väsind, loid tunne .. mingeid erguteid ja kofeiini jama ei viitsiks sisse ajada. Mõtlesin teen ennem mignit researchi kui minna apteeki ja öelda andke lihtsalt vitamiine or smth ..

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #5292
                          Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                          D-vitamiin, aga seda pead tellima. Eestis saadav kaup on lahja tänu mingile rumalale seadusele 400iu oli vist max, mida tohtis müüa. Ise võtan päevas ca 10000iu

                          ntx see http://www.amazon.co.uk/Healthy-Orig...0157099&sr=8-1

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #5293
                            Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                            Ühikute kohta ei tea (ja ei viitsi hetkel uurida), aga vähe regulaarsemalt kala süües peaks ka ju vajalikul määral D-vitamiini kogused kätte saama.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #5294
                              Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                              Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                              D-vitamiin, aga seda pead tellima. Eestis saadav kaup on lahja tänu mingile rumalale seadusele 400iu oli vist max, mida tohtis müüa. Ise võtan päevas ca 10000iu

                              ntx see http://www.amazon.co.uk/Healthy-Orig...0157099&sr=8-1
                              Mis mõttes loll seadus? Äkki see on mingi põhjusega miks ala ei või rohkem võtta? Googeldasin veits, 10k tundub suht koht extreme? Kuskilt jäi diagonaalis lugedes silma, et kuni 2k võttes ei tohiks midgai juhtuda?

                              Comment

                              • AshrakWhite
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 666

                                #5295
                                Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                Inimesed, kes mängivad HUd võiksid vastata. Kas näete mingeid "betting size" vigu või midagi muud, mis on kohutav antud kahe käe puhul? Ma olen sattunud oma karjääri suurima duumeri otsa ja ei suuda uskuda mdiagi .. Tean, et ehk peaks olem "standard", aga kas ka on? Vastane on konkreetne idioot, kellega 30 kätt mängitud (min3betid + muu sinna juurde kuuluv)..

                                PokerStars - $1 NL (2 max) - Holdem - 2 players
                                Hand converted by PokerTracker 4

                                Hero (BB): $193.41
                                SB: $112.69

                                SB posts SB $0.50, Hero posts BB $1.00

                                Pre Flop: (pot: $1.50) Hero has K K

                                SB raises to $3.00, Hero raises to $10.00, SB calls $7.00

                                Flop: ($20.00, 2 players) 4 2 7
                                Hero bets $14.00, SB calls $14.00

                                Turn: ($48.00, 2 players) 8
                                Hero bets $29.00, SB calls $29.00

                                River: ($106.00, 2 players) 3
                                Hero bets $79.00, SB calls $59.69 and is all-in

                                Hero shows K K (One Pair, Kings) (Pre 66%, Flop 66%, Turn 59%)
                                SB shows 5 A (Flush, Ace High) (Pre 34%, Flop 34%, Turn 41%)
                                SB wins $224.88


                                PokerStars - $1 NL (2 max) - Holdem - 2 players
                                Hand converted by PokerTracker 4

                                Hero (BB): $113.28
                                SB: $210.38

                                SB posts SB $0.50, Hero posts BB $1.00

                                Pre Flop: (pot: $1.50) Hero has Q Q

                                SB raises to $2.00, Hero raises to $8.00, SB calls $6.00

                                Flop: ($16.00, 2 players) 7 8 7
                                Hero bets $10.00, SB calls $10.00

                                Turn: ($36.00, 2 players) 4
                                Hero bets $24.00, SB raises to $48.00, Hero raises to $95.28 and is all-in, SB calls $47.28

                                River: ($226.56, 2 players) 9

                                Hero shows Q Q (Two Pair, Queens and Sevens) (Pre 87%, Flop 13%, Turn 5%)
                                SB shows J 7 (Three of a Kind, Sevens) (Pre 13%, Flop 87%, Turn 95%)
                                SB wins $226.06

                                Ja see pole level .. kui igapäev saada konkreetselt põske paneb lihtsalt juba mõtlema, kas ikka on sitt jooks ..
                                et see on standard siis? okei :) siis ma ei olegi completely retarded äkki :)

                                Comment

                                Working...